0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.
Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 39 Переглядів: 21944 |
від romireb |
|
Globo 7010cx "вмер" |
Відповідей: 16 Переглядів: 15891 |
від ora11 |
|
"Біжать" канали на Globo 7010A
Автор BekanetРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 19 Переглядів: 12562 |
від Bekanet |
|
GLOBO 5000 в б/ж на виході "ноль"
Автор SatElit_in_RogРозділ Питання пов'язані з ремонтом |
Відповідей: 7 Переглядів: 6910 |
від SatElit_in_Rog |
|
проблема Globo 6000 "нема сигналу"
Автор sokilРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 7 Переглядів: 4973 |
від chikosh |