Автор Тема: Globo 4100c і зміна завантажувача  (Прочитано 19598 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bars

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Рейтинг: +19/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #30 : 09:42:39, 24 Жовтня 2009 »
Сьогодні отримав нову партію Orton 4050c у чорних коробках із завантажувачем 1.0.3.При спробі залити софт із старим boot-ом отримав такий же результат як і у dinamit33.Користувався своїм методом,запропонованим у Відповідь №15 а також варіантом Остапа (Відповідь №16).У той же час,ресивери Globo4100c та Orton4100c в рожевих упаковках,які залишились із старих запасів,перешились без проблем.
Після того як зняв кришки,виявилось,що флешки у цих тюнерів різні.На жаль не зміг визначити маркування "на око"-дуже дрібний шрифт.Завтра візьму на роботу лінзу та викладу інформацію на форумі.Однак,можна вже зараз припустити,що всі ці негаразди пов"язані з апаратною відмінністю тюнерів.
P.S."Запорені" тюнери відновив ejtag-ом,змінивши при цьому Flash Base адресу  з 0xBFC00000 на 0xАFC00000.
  Прошу вибачення у форумчан,та в першу чергу в dinamit33,якщо моє повідомлення №15(див.вище) зашкодило вам. ca., An14
Я теж попався, убив два.
Можеш поділитись дампом для віднови тюнерів, та підсказати куди чипляти джигу в аппараті,бо шукав- не знайшов.
Дякую!

Відсутній Wasja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 211
  • Рейтинг: +147/-12
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #31 : 10:04:10, 24 Жовтня 2009 »
Куди цепляти тут все просто ці апарати ніби спеціально зроблені під Джийтаг на платі виведено готовий розєм.
GI S8120-Spark (*0.85m.(4°W,4.8°E,13°E) (*0.85m.(36°E) | (*0.9m.(75°E)

Відсутній bars

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Рейтинг: +19/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #32 : 10:23:01, 24 Жовтня 2009 »
Куди цепляти тут все просто ці апарати ніби спеціально зроблені під Джийтаг на платі виведено готовий розєм.
Ок!А дампа де взяти для віднови тюнерів?
У мене два и обидва убиті.

Відсутній search

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Рейтинг: +257/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #33 : 10:48:37, 24 Жовтня 2009 »
Я заливав через EJtag дамп1.2.85 в форматі ABS і все вийшло нормально. 

Відсутній SERS3333

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 661
  • Рейтинг: +1214/-7
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #34 : 12:40:21, 24 Жовтня 2009 »
Я заливав через EJtag дамп1.2.85 в форматі ABS і все вийшло нормально. 
Можна переіменувати його в BIN
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Відсутній dinamit33

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Рейтинг: +2/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #35 : 19:31:54, 26 Жовтня 2009 »
Привіт всім!  З практики  не рекомендую змінювати 1.0.3  на 1.0.2  . нове програмне забезпечення працює з новим залізом і це треба прийняти  *-P.

Відсутній bars

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Рейтинг: +19/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #36 : 20:20:04, 30 Жовтня 2009 »
Сьогодні отримав нову партію Orton 4050c у чорних коробках із завантажувачем 1.0.3.При спробі залити софт із старим boot-ом отримав такий же результат як і у dinamit33.Користувався своїм методом,запропонованим у Відповідь №15 а також варіантом Остапа (Відповідь №16).У той же час,ресивери Globo4100c та Orton4100c в рожевих упаковках,які залишились із старих запасів,перешились без проблем.
Після того як зняв кришки,виявилось,що флешки у цих тюнерів різні.На жаль не зміг визначити маркування "на око"-дуже дрібний шрифт.Завтра візьму на роботу лінзу та викладу інформацію на форумі.Однак,можна вже зараз припустити,що всі ці негаразди пов"язані з апаратною відмінністю тюнерів.
P.S."Запорені" тюнери відновив ejtag-ом,змінивши при цьому Flash Base адресу  з 0xBFC00000 на 0xАFC00000.
  Прошу вибачення у форумчан,та в першу чергу в dinamit33,якщо моє повідомлення №15(див.вище) зашкодило вам. ca., An14
Я теж попався, убив два.
Можеш поділитись дампом для віднови тюнерів, та підсказати куди чипляти джигу в аппараті,бо шукав- не знайшов.
Дякую!
Підскажіть, що не так:
Спроба 1:
FileVersion = 1.0.6.12
-----------------------------------------------------------------------
Выбран режим работы с процессорами Ali M332x
CPU ID = 0000
Ali M332x
IMPCODE = C05288
Версия  EJTAG
 1 - 2.0
EJTAG функции :  R4k  ASID_8 NoDMA  MIPS32
Включаем доступ к записи памяти DMA ... Пропускаем
Перевод процессора в Debug ... >Отладочный режим ОК!< ... Готово
Инициализируем модуль PrAcc ... Готово
Останавливаем Watchdog ... Пропускаем
Инициализируем доступ к Flash (ALi) ... Готово
Версия процессора Ali = 3327
Конфигурируем SDRAM (ALi) ... Готово
-------- Определяем флешь --------
Режим работы флешь = SPI 8 bit
Byte mode access
Flash Base адресс = 0xAFC00000
Первые 16 байт флеши :
 0000 0010 0000 0000 0001 0000 4E43 5243
 
Режим работы с SPI-флешь
DevID = 0014; VendorID = 0001
SPI флешь определена : Размер флешь = 2097152
Готово
Стираем полностью флешь .....
Успешно стерта флешь
Записываем файл C:\DOCUME~1\Nick\0016~1\Sat\GLOBO_~1.ABS
размер данных = 2097152 байт
Подготовка к записи ...
Будем стирать 32 блок(ов)...
Стираем блок 1 с адресом = 0000
Стираем блок 2 с адресом = 10000
Стираем блок 3 с адресом = 20000
Стираем блок 4 с адресом = 30000
Стираем блок 5 с адресом = 40000
Стираем блок 6 с адресом = 50000
Стираем блок 7 с адресом = 60000
Стираем блок 8 с адресом = 70000
Стираем блок 9 с адресом = 80000
Стираем блок 10 с адресом = 90000
Стираем блок 11 с адресом = A0000
Стираем блок 12 с адресом = B0000
Стираем блок 13 с адресом = C0000
Стираем блок 14 с адресом = D0000
Стираем блок 15 с адресом = E0000
Стираем блок 16 с адресом = F0000
Стираем блок 17 с адресом = 100000
Стираем блок 18 с адресом = 110000
Стираем блок 19 с адресом = 120000
Стираем блок 20 с адресом = 130000
Стираем блок 21 с адресом = 140000
Стираем блок 22 с адресом = 150000
Стираем блок 23 с адресом = 160000
Стираем блок 24 с адресом = 170000
Стираем блок 25 с адресом = 180000
Стираем блок 26 с адресом = 190000
Стираем блок 27 с адресом = 1A0000
Стираем блок 28 с адресом = 1B0000
Стираем блок 29 с адресом = 1C0000
Стираем блок 30 с адресом = 1D0000
Стираем блок 31 с адресом = 1E0000
Стираем блок 32 с адресом = 1F0000
Успешно стерли 32 блок(ов)
Запись в режиме SPI 256
Начинаем запись во флешь
18:00:33
Готово
18:28:49
Спроба 2:
 
FileVersion = 1.0.6.17
Speed = 188973
-----------------------------------------------------------------------
Выбран режим работы с процессорами Ali M332x
CPU ID = 00000000
Ali M332x
IMPCODE = C05288
Версия  EJTAG  1 - 2.0
EJTAG функции :  R4k  ASID_8 NoDMA  MIPS32
Перевод процессора в Debug ... >Отладочный режим ОК!< ... Готово
Инициализируем модуль PrAcc ... Готово
Инициализируем доступ к Flash (ALi) ... Готово
Версия процессора Ali = 3327
Конфигурируем SDRAM (ALi) ... Готово
-------- Определяем флешь --------
Режим работы флешь = SPI 8 bit
Byte mode access
Flash Base адресс = 0x0FC00000
Первые 16 байт флеши :
 FFFF FFFF FFFF FFFF 0001 0000 4E43 5243
 
Режим работы с SPI-флешь
DevID = 0014; VendorID = 0001
SPI флешь определена : Размер флешь = 2097152
Готово
Записываем файл C:\DOCUME~1\Nick\0016~1\Sat\GLOBO_~1.ABS
размер данных = 2097152 байт
Подготовка к записи ...
Будем стирать 32 блок(ов)...
Стираем блок 1 с адресом = 0000
Стираем блок 2 с адресом = 10000
Стираем блок 3 с адресом = 20000
Стираем блок 4 с адресом = 30000
Стираем блок 5 с адресом = 40000
Стираем блок 6 с адресом = 50000
Стираем блок 7 с адресом = 60000
Стираем блок 8 с адресом = 70000
Стираем блок 9 с адресом = 80000
Стираем блок 10 с адресом = 90000
Стираем блок 11 с адресом = A0000
Стираем блок 12 с адресом = B0000
Стираем блок 13 с адресом = C0000
Стираем блок 14 с адресом = D0000
Стираем блок 15 с адресом = E0000
Стираем блок 16 с адресом = F0000
Стираем блок 17 с адресом = 100000
Стираем блок 18 с адресом = 110000
Стираем блок 19 с адресом = 120000
Стираем блок 20 с адресом = 130000
Стираем блок 21 с адресом = 140000
Стираем блок 22 с адресом = 150000
Стираем блок 23 с адресом = 160000
Стираем блок 24 с адресом = 170000
Стираем блок 25 с адресом = 180000
Стираем блок 26 с адресом = 190000
Стираем блок 27 с адресом = 1A0000
Стираем блок 28 с адресом = 1B0000
Стираем блок 29 с адресом = 1C0000
Стираем блок 30 с адресом = 1D0000
Стираем блок 31 с адресом = 1E0000
Стираем блок 32 с адресом = 1F0000
Успешно стерли 32 блок(ов)
Запись в режиме SPI 256
Начинаем запись во флешь
21:41:11
Готово
21:56:38
заливав в обох випадках globo_3329C_EMU_1.2.85_AMSTAR.abs
тюнер- мовчить.
Дякую всім, хто відгукнеться.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #37 : 21:10:56, 30 Жовтня 2009 »
Тут є мій дамп під FL016AIF -http://sat-ukraine.info/index.php?topic=2246.45
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній search

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Рейтинг: +257/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #38 : 08:18:36, 31 Жовтня 2009 »
To bars.Ви заливаєте тільки завантажувач.Заливайте повний дамп,це займе не більше 1 години.

Відсутній bars

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Рейтинг: +19/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #39 : 10:13:00, 31 Жовтня 2009 »
To bars.Ви заливаєте тільки завантажувач.Заливайте повний дамп,це займе не більше 1 години.
Я заливав globo_3329C_EMU_1.2.85_AMSTAR.abs він має розмір 2048 kb.
А чому лився один загрузчик? Виставляв в EJTAG_TT_ 200000(длина).
Пробував Flash Base адресс = 0x0FC00000 і 0xAFC00000.

Відсутній remax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +72/-7
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #40 : 06:46:47, 03 Листопада 2009 »
Вчора експериментував з двома такими ресиверами-все вийшло!
Ось коротко порядок моїх дій:
У софті із загрузчиком 1.0.2 міняємо розширення з .abs на .bin (робимо з нього дамп).Далі запускаємо нижченаведену програмку Ali Key Upgrade,за допомогою кнопки Огляд знаходимо на компі наш біновський файл.Тип оновлення ставимо allcode+bootloader,Налаштування-Завантажити.Тиснемо Далі> і спостерігаємо процес заміни софту.
Перевірив декілька разів-без проблем! O0
Проишито 2 Ортона 4050с у чорних коробках, обидва вбито... Хто що ще порадить?!
Невже ніхто нормального нічого не придумав проти їхного захисту? :(

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #41 : 07:19:18, 03 Листопада 2009 »
Це не захист.Просто стоїть друга флеш, друга версія процесора.Трохи вище я дав посилання на дамп з каналами під нову версію з loader 1.0.3.Його можна використати для відновлення EJTAG-ом.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній search

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Рейтинг: +257/-0
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #42 : 09:43:48, 03 Листопада 2009 »
Невже ніхто нормального нічого не придумав проти їхного захисту? Лийте софт тільки з завантажувачем 1.0.3 .В цих ресиверах інша організація пам"яті.Я флешку заміняв на флеш із старого Ортона і всеодно льється дамп тільки з завантажувачем 1.0.3.

Відсутній jvpx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 108
  • Рейтинг: +81/-1
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #43 : 12:50:58, 03 Листопада 2009 »
<a href="http://" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://</a>To Bars
З викладених Вами ЛОГів видно,що флеш записалась не повністю(як правило запис дампу на Глобо 4100с триває приблизно 50 хвилин).Можливо це пов"язано з дефектом флешки.Спробуйте злити з тюнера записаний Вами дамп і порівняйте його з оригіналом за допомогою програмки CompFile.Якщо будуть відмінності-скоріш за все придеться міняти флеш :(

І ще одне.
Цитувати
Виставляв в EJTAG_TT_ 200000(длина)
Чому саме 200000 ?
Ось налаштування EJTAG,спробуйте ще раз. ca.,


Відсутній Der

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Рейтинг: +27/-3
Globo 4100c і зміна завантажувача
« Відповідь #44 : 00:27:37, 15 Листопада 2009 »
Все хотів запитати, а коли тухне 4050-й, при заміні 1.0.3  на 1.0.2 -  allcode+bootloader,
чи коли boot не чіпати, а заливати  просто allcode?
A заголовок списків просто трохи підправити...?
Чи там зовсім інша організація пам"яті і нічого з цим не вийде?


Openbox X-820CI, Globo 7010S, Orton 4100C

 

Globo 7010cx "вмер"

Автор qvestyaraРозділ 7010CR

Відповідей: 16
Переглядів: 15901
Остання відповідь 18:08:10, 15 Квітня 2010
від ora11
"Біжать" канали на Globo 7010A

Автор BekanetРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 19
Переглядів: 12574
Остання відповідь 13:48:02, 31 Січня 2009
від Bekanet
GLOBO 5000 в б/ж на виході "ноль"

Автор SatElit_in_RogРозділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 7
Переглядів: 6916
Остання відповідь 14:00:12, 18 Червня 2011
від SatElit_in_Rog
Куплю пульт до Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600)

Автор barsРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 7042
Остання відповідь 17:47:18, 28 Червня 2012
від valik55
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 9389
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan