Автор Тема: Пару запитань про dreambox 500s китай  (Прочитано 2789 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній OLEKSASHENKO

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +0/-0
Пару запитань про dreambox 500s китай
« : 11:41:19, 13 Лютого 2011 »
Привезли такий аппарат бо не було s1 прошив його очищенним iмiджом версия 0470 linux 2.6.9.Хотiлося знати чи буде цей ресивер працютати по протоколу newcamd 525 так як працюють orton403,skygate hd plus.i чи можливо в нього вводить настройки з пульта як у сучасных ресиверах?

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Пару запитань про dreambox 500s китай
« Відповідь #1 : 11:56:06, 13 Лютого 2011 »
По newcamd 525   шара працює, аж гуде з ЕМУ mgcamd
Настройки з пульту вводяться, правда краще, при роботі з даним приймачем редагувати деякі налаштування, наприклад шари по ФТП з ПК   
Все решта написано в даному розділі ca., ca., ca.,
« Останнє редагування: 11:58:51, 13 Лютого 2011 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Пару запитань про dreambox 500s китай
« Відповідь #2 : 12:31:27, 13 Лютого 2011 »
Постав у нього тюксбокс командер і редагуй в ручну, і причому тут китайський не китайський. Іміджі під них пишуть Гемені і інші.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Пару запитань про dreambox 500s китай
« Відповідь #3 : 13:00:25, 13 Лютого 2011 »
... Іміджі під них пишуть Гемені і інші.

Правильніше мабуть буде модифікують, додаючи свої прибамбаси.

Відсутній OLEKSASHENKO

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +0/-0
Пару запитань про dreambox 500s китай
« Відповідь #4 : 15:55:12, 13 Лютого 2011 »
По newcamd 525   шара працює, аж гуде з ЕМУ mgcamd

Це mgcamd 1.35a? А як вводить i куди порт, логiн, пароль свого серверу? 

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Пару запитань про dreambox 500s китай
« Відповідь #5 : 16:04:18, 13 Лютого 2011 »
Вам сюди
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

 

Dreambox 800 та проблема "Сервіс не знайдено (SID не знайдено в PAT)"

Автор OgirokРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 7909
Остання відповідь 17:19:01, 26 Серпня 2010
від v22
Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.

Автор slavonРозділ Openbox

Відповідей: 83
Переглядів: 29555
Остання відповідь 18:30:16, 22 Жовтня 2010
від Арчи®
Продам HDMI-HDMI (Dreambox) кабель.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 6
Переглядів: 22470
Остання відповідь 07:35:20, 20 Січня 2026
від vitivan
Все про нуль-модемний кабель(вирішення проблем,пов"язаних з ним)

Автор Ігор ГорбусьРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 54
Переглядів: 33758
Остання відповідь 18:55:33, 07 Липня 2011
від slavon
SAMSUNG DSB-A300V - хто що небудь знає про цей приймач??

Автор puchРозділ Samsung

Відповідей: 25
Переглядів: 17098
Остання відповідь 12:43:10, 30 Червня 2019
від Komelektron