0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення. |
Відповідей: 83 Переглядів: 29538 |
від Арчи® |
|
Хто стикався з такою "аномалією"???
Автор SergeySРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони |
Відповідей: 5 Переглядів: 4295 |
від SergeyS |
|
Все про нуль-модемний кабель(вирішення проблем,пов"язаних з ним)
Автор Ігор ГорбусьРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 54 Переглядів: 33750 |
від slavon |
|
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них |
Відповідей: 386 Переглядів: 138510 |
від vasjabr |
|
Розкажіть детальніше про принципи прошивки і роботи з сат тюнерами
Автор SpeakerРозділ 7010A, 7100A, 7010 |
Відповідей: 16 Переглядів: 10603 |
від bodyan |