0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.
Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 39 Переглядів: 21966 |
від romireb |
|
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010
Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100 |
Відповідей: 0 Переглядів: 9389 |
від bodyan |
|
Партiя Eurosky 4100 та Sky Prime не дружить з новими дicеками
Автор kovallРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 6 Переглядів: 3877 |
від валера |
|
OpenFox X6 Metal HD Combo - прошивка, список каналів, ключі
Автор Супутникове ТелебаченняРозділ Інші приймачі з Ему |
Відповідей: 40 Переглядів: 52571 |
від pytnik- P |
|
не зберiгае канали ортон 4100 пiсля виключення з мережi
Автор roket 8000Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 1 Переглядів: 3598 |
від Vladimir-rv |