Автор Тема: Інтер ..?  (Прочитано 4648 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2981
 • Рейтинг: +38/-5
Інтер ..?
« : 09:53:43, 05 Травень 2007 »
Постійне посилання: http://www.pravda.com.ua/news/2007/5/5/58349.htm
"Інтер" помер?
05.05.2007___ http://www.ПРАВДА.com.ua

Понад 50 працівників інформаційно-аналітичної служби телеканалу "Інтер" написали заяви про звільнення.

Про це працівники "Інтеру" повідомили на форумі "Телекритики", повідомляє прес-служба медіа-профспілки.

"Телеканал "Інтер" помер. Агонія почалась із закриття циклових програм. Тепер знищили кістяк каналу – службу інформації", – повідомляють журналісти.

Так "інтерівці" відреагували на рішення керівництва телеканалу ліквідувати інформаційну службу та на створення продакшн-компанії ТОВ "Національні інформаційні системи", що виробл@тиме новини для каналів "Інтер" та К1, а також, для інших каналів, що перебувають в управлінні у АТЗТ "УНТК".

За повідомленням журналістів, роботу в компанії уже припинили:
Ігор Айзенберг – режисер
Дмитро Аквілов – режисер
Ярослав Андрущенко – випусковий режисер
Юлія Березовська – кореспондент
Оксана Бурлака-Мартинчук - кореспондент
Олег Величко – випусковий редактор
Вікторія Власенко – архіваріус
Леся Гонта – спеціальний кореспондент
Тарас Говдя – заступник головного редактора, спеціальний кореспондент
Владимир Горковенко – спеціальний кореспондент
Лариса Губіна - ведуча
Олег Дейнека – ведучий
Олексій Дівєєв-Церковний – ведучий
Сергій Дойко – журналіст-міжнародник
Олександр Єременко – асистент режисера
Костянтин Єрофєєв – редактор регіонального відділу
Анатолій Зорін – кореспондент
Олександр Ісупов - режисер
Юлія Калявіна - кореспондент
Олексій Коваль – керівник міжнародного відділу
Віталій Ковач – спеціальний кореспондент
Андрій Колодуб – координатор регіонального відділу
Ігор Коляда – редактор інформаційного відділу
Сергій Коміссаров – редактор регіонального відділу
В’ячеслав Конончук – випусковий редактор
Людмила Король – випусковий редактор
Михайло Курдюмов - режисер
Євген Кучеренко - оператор
В’ячеслав Кучеренко – головний оператор
Світлана Леонтьєва - ведуча
Леся Литвинова – режисер
Норманн Мейя - оператор
Миколай Мельник - координатор регіонального відділу
Олександр Мельничук – заступник головного редактора, ведучий
Анастасія Образцова – спеціальний кореспондент
Ірина Олешко – завідуюча відеотекою
Людмила Островенко – спеціальний кореспондент
Владимир Павлюк – ведучий
Оксана Полищук – редактор
Сергій Поляков – ведучий оператор/головний оператор
Ігор Пупков - ведучий
Максим Равреба – ведучий-коментатор, керівник ранкового блоку новин
Ольга Река – спеціальний кореспондент
Тарас Рильский – керівник регіонального відділу
Сергій Салма – головний режисер
Лук’ян Сельский – ведучий
Валерія Семенюк – спеціальний кореспондент
Дмитро Силенко - дизайнер
Марина Сорока – спеціальний кореспондент
Надія Стешенко-Григорьєва - кореспондент
Інна Чиженко – архіваріус
Наталія Шумейко - кореспондент

Відсутній usb22swl

 • Постійний користувач
 • ***
 • Повідомлень: 248
 • Рейтинг: +123/-30
Інтер ..?
« Відповідь #1 : 22:46:15, 06 Травень 2007 »
На вашу думу хто цим керує?
Це по ходу озурпація медіапростору.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2981
 • Рейтинг: +38/-5
Інтер ..?
« Відповідь #2 : 08:53:06, 14 Травень 2007 »
«Інтер»конфлікт-2: непокірливих приборкано. Що далі?
Автор: Вікторія СЮМАР
Минулого тижня ми кілька разів у розсилці отримали повідомлення з трохи моторошною назвою «Інтер» помер!». Пояснюється таке радикальне визначення фактом наймасштабнішого за весь час існування вітчизняного телебачення звільнення журналістів — за короткий час з каналу звільнилося понад півсотні людей. Так закінчився конфлікт колективу з новим керівництвом каналу й особисто генпродюсером Ганною Безлюдною. Хоча це складно назвати кінцем, оскільки те, що відбувалося на «Інтері» в останні кілька місяців, може серйозно вплинути на телепростір країни як за формою, так і по суті.

Внутрішній конфлікт на «Інтері» від самого початку не міг залишатися без уваги сторонніх спостерігачів. Хоча б з тієї простої причини, що йдеться про найбільш рейтинговий і найприбутковіший телеканал країни. Про його впливовість свідчить кількість людей, які дивляться новини каналу, — а це стабільно третина країни. Саме новини, а також колектив, що їх робив, стали головною проблемою в планах нового керівництва. І це вже саме по собі дуже показово.

Переступивши поріг «Інтера», генпродюсер каналу Ганна Безлюдна відразу ж заявила про плани модернізації та оптимізації служби новин. Але почала здійснювати їх своєрідно: скоротивши журналістам зарплату, відмовившись виплачувати премії. Це викликало протест журналістів, які говорили навіть про можливість страйку. У лютому конфлікт закінчився тимчасовим перемир’ям: журналісти отримали зарплату, а керівництво — час для того, щоб чітко визначити свої подальші плани щодо реформування каналу.

28 квітня ці плани нарешті було оприлюднено. Реформування виявилося дуже радикальним: на зборах за участі керівництва каналу «Інтер» колективу інформаційно-аналітичної служби оголосили, що з 7 травня цей підрозділ ліквідується. А новини для «Інтера» робитиме ТОВ «Національні інформаційні системи» («НІС»). Фактично йдеться про продакшн-студію, яка забезпечуватиме новинами не тільки «Інтер», а й інші канали, зокрема К1. Як відомо, нове керівництво «Інтера» ніколи не приховувало, що саме зараз відбувається злиття ресурсів АТЗТ УНТК (юридична назва «Інтера») і його сателітів із каналами К1 і К2, власником яких фактично є Дмитро Фірташ. Тобто йдеться про холдинг, до складу якого входить сім каналів.

Таким чином, на «Інтері» проводять аж два експерименти для вирішення задачі: як звільнити більшу частину колективу в гранично стислі строки й випробувати нову форму організації виробничого процесу.

Із першим Ганна Безлюдна впоралася дуже успішно: більшості співробітників просто запропонували написати заяву про звільнення за згодою сторін. Така форма звільнення передбачала виплату компенсації в розмірі трьох зар*плат і відшкодування за невикористану відпустку.

Показово, що дуже небагато людей отримали запрошення працювати в ТОВ «НІС», котрі роблять новини для «Інтера». Мало того, тим, хто таке запрошення отримав, запропонували відпрацювати три місяці іспитового терміну. Ядром продакшна стала команда Ганни Безлюдної з К1. Сам цей факт говорив про те, що глядачі «Інтера» побачать цілком інші новини, адже підходи й стилі цих двох команд дуже відрізняються.

Чому виникла ідея такого радикального реформування інформаційної служби? Відповідь на запитання лежить у двох площинах. З об’єктивного погляду, новини «Інтера» вже давно потребували реформування. Виробничий процес був надто громіздкий, кількість людей — досить велика, а продукт виходив дуже консервативний. Про потребу відновити інформаційну складову говорили й попередні керівники ІАС. Питання у формі. І якщо можна сперечатися про те, наскільки доцільно обслуговувати однією структурою всі інформаційні потреби холдингу, то методи, якими провели цю реформу, безперечно, були надто вже жорсткими. Важливо й те, яким виявився результат цього процесу. Адже внаслідок жорсткості керівництва канал опинився в центрі скандалу, а це ніколи позитивно не позначається на рейтингу й прибутку. Щодо якості «головних новин країни» — таке гасло нового інформаційного продукту — то вони, м’яко кажучи, відверто не дотягують до рівня загальнонаціонального каналу.

Інші причини слід розглядати вже в суб’єктивній площині. Про жорсткість Ганни Безлюдної ходять легенди. Багато журналістів «Інтера» відкрито називають останні події помстою генпродюсера журналістам. «Першим ешелоном» звільнилися люди, які свого часу дуже тісно працювали з Безлюдною на Профі-ТВ і К1, але пішли від неї на «Інтер». Ну а за ними — ті, хто брав активну участь у лютневому «повстанні». Так би мовити, своєрідний урок неслухняним і нелояльним, які намагаються боротися за свої права. Що ж, дуже показово, ефективно й ефектно, зокрема й для топ-менеджменту інших телеканалів... Прецедент дуже небезпечний для журналістів.

Правда й те, що чимало людей зі старої команди «Інтера» мали різні погляди з генпродюсером щодо того, як робити новини на першому каналі країни. Такі супереч*ки мали місце. Але навіть журналісти утримуються від заяв про пряму цензуру чи звільнення старої команди з політичних мотивів. Як відомо, якщо журналіста потрібно зробити лояльним і слухняним, ефективніше робити це пряником, а не батогом.

Є інша проблема. Юридичне виведення новин зі структури каналу практично знімає з нього відповідальність за зміст цих новин. Керівництву й власникові завжди можна показати в бік номінально незалежної продакшн-студії. Але й тут не все так однозначно, адже всі чудово розуміють, хто реально стоїть за ТОВ «НІС». Тому логічнішою видається така версія: з-під «Інтера» виводять найважливіші підрозділи, щоб послабити вплив на нього з боку інших міноритарних акціонерів — російського ГРТ, яке володіє 29% акцій каналу, і Світлани Плужникової, яка, на відміну від власника контрольного пакета, вже не пов’язана з ТОВ «Національна інформаційна система».

Залишається головне питання: хто ж реальний власник цього пакета, до того ж не тільки «Інтера», а й ще шести каналів? Адже якщо злиття справді має місце, то хто стоїть за одним з наймогутніших телехолдингів країни? Нині це таємниця за сімома печатками. Законодавство на сьогодні не дає жодної можливості простежити реальну структуру медіавласності. Фактично власниками більшості українських телеканалів є нікому не відомі офшорні компанії, які являють велику проблему для країни. Про це політики не дуже полюбляють говорити вголос. Оскільки рішення про реформування законодавства в цій частині має ухвалювати парламент, де й сидить більша частина реальних власників каналу, перспективи успішного вирішення цієї проблеми дуже примарні.

Тим часом за умови грамотного і сильного менеджменту такий холдинг на базі «Інтера» і його сателітів може перетворитися як на дуже великий бізнес, так і на дуже серйозний політичний інструмент. Виведе Хорошковський холдинг на IPO чи поступиться ним Ахметову? Пред’явить екс-президент свій опціон на 20 відсотків чи Григоришин із «любими друзями» вирішать поставити ділові запитання щодо легітимності угоди з «Євразом»? Хтось може слушно зауважити: «Канал приватний? Мають право хазяї розпоряджатися як хочуть». Можу резонно заперечити: «Але ж мізки, між іншим, — наші, а ЗМІ, незалежно від форми власності, відповідають за їхній інформаційно-економічний стан». Від того, хто і як впливатиме на цей канал, значною мірою залежить те, яким буде інформаційний простір країни.

Констатуючи цей факт, ми змушені вкотре звернутися до глобальних проблем. В Україні досі так і не з’явився цивілізований медіаринок. При тому, що рекламний ринок зростає величезними темпами і його обсяг уже перевалив за мільярд доларів. Це означає, що телеканали реально заробляють мільйони. Проте в Україні медіа, а особливо телебачення, ніхто не розглядає виключно як прибутковий бізнес. І хоча деякі власники каналів заявили про вихід на міжнародні біржі, телебачення таки залишається інструментом впливу.

Загальновідомо, що для олігарха, який себе поважає, мало мати мільярд і футбольну команду. Телеканал і газета також потрібні. Практично всі власники каналів, крім групи «СМЕ» на чолі з американським мультимільйонером Рональдом Лаудером, — це люди, які грають на українській політичній сцені аж ніяк не останні ролі. Наявність телеканалів в активі явно піднімає їхні політичні акції. Тому сумнівів у тому, що у власників буде чітка настанова зіграти цими козирями в годину пік, тобто під час виборів, практично не виникає. Просто методи впливу стануть більш витончені. А грамотна маніпуляція набагато ефективніша за жорстку цензуру...

До речі, політична криза в країні ще раз підтвердила наявність дуже гострих проблем уже в іншій площині — професіоналізмі самих журналістів. Нині очевидно, що багато в чому журналісти перетворилися на ретрансляторів заяв політиків, повністю позбавляючи свого глядача можливості розібратися в ситуації, її причинах і наслідках. Брак усвідомленої відповідальності, відірваність від реальних проблем суспільства і небажання розбиратися в суті політичних процесів — усе це стало дуже помітним у багатьох ЗМІ саме під час кризи. А непрофесійними журналістами, як відомо, значно легше управляти. Тому бажання «порулювати» падає на підготовлений для цього ґрунт.

Можливо, комусь ця картина видасться занадто песимістичною. Але, погодьтеся, такий варіант цілком імовірний. Сигналів, що свідчать саме про такий розвиток подій, більш ніж достатньо. Процеси, які відбуваються на дер*жавному телеканалі, показують ступінь його залежності від влади. Події на «Інтері» підтверджують, що на приватному каналі за кілька місяців можна легко знищити фахову журналістську команду. Усе це іще раз нагадує про гостру потребу створити в країні реально незалежне суспільне телебачення, яке має стати орієнтиром і прикладом для приватних телеканалів. Як показують останні події, це питання аж ніяк не з другого десятка пріоритетів країни.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2981
 • Рейтинг: +38/-5
Інтер ..?
« Відповідь #3 : 13:39:55, 21 Травень 2007 »
«Інтер» придбав британський формат для створення проекту «Великі українці»
У новому сезоні на «Інтері» стартує проект «Великі українці», який створюватиметься за британським форматом, що в оригіналі називається «Великі британці». Про це повідомила генеральний продюсер каналу Ганна Безлюдна в інтерв’ю, опублікованому у свіжому числі журналу «Главред».

«Я навіть не знаю, як його визначити, чи то соціальний, чи то суспільно-політичний. Але це навіть більше, ніж телевізійний проект. Цей формат із Британії, йому вже кілька років і він називається «Великі британці». Уже були «Великі французи», «Великі поляки», «Великі португальці» тощо. Багато країн купили цей формат, і ми його теж купили, робитимемо «Великих українців». Коли нація, точніше, вибачте, не нація, а громадяни України, її мешканці вибиратимуть сотню великих українців, з неї – десяток, і потім, відповідно, великого українця. Але для початку, звісно, виникне запитання: а хто такий українець, кого вважати українцем? І для нашої країни воно буде досить актуальне», - розповіла Ганна Безлюдна.

Вона також підтвердила, що «Інтер» перебуває на стадії підписання контракту з Савіком Шустером на тих умовах, щодо яких було досягнуто попередньої домовленості. Вона не підтвердила, що «Інтер» планує запросити відомого російського тележурналіста Євгенія Кисельова, і не заперечила, що, можливо, на каналі працюватиме Вахтанг Кіпіані (нині головний редактор журналу «Фокус»): «Я б не заперечувала. Але поки що не розкриватиму секретів».

Відсутній ig0r

 • Старожило
 • ****
 • Повідомлень: 475
 • Рейтинг: +461/-8
Інтер ..?
« Відповідь #4 : 21:28:32, 08 Квітень 2008 »
телеканал "интер" попередили тричі
національна рада україни з питань телебачення і радіомовлення заявив про те, що уже втретє надіслав телеканалу "интер" розпорядження про усунення порушень. відповідно до заяви регулятора, 30 і 31 березня телеканал транслював російську музику, при цьому український музичний продукт цілком був відсутній в ефірі.
як повідомили лігабізнесінформ у прес-службі нацсовета, сьогодні керівник регулятора віталій шевченко направив лист главі правління компанії "українська незалежна тв-корпорация" ("интер") сергію созановському, у якому викладені факти по даному питанню. у зв'язку з розглядом результатів перевірок в.шевченко попросив керівника "интера" оперативно проінформувати національна рада про причини такої ситуації з віщанням телеканала.
у нацсовете відзначають, що, відповідно до результатів моніторингу 30 і 31 березня 2008 року, виявлені ознаки порушень "интером" статей 9 і 10 закону україни "про телебачення і радіомовлення", а також статті 15 закону "про кінематографію" і інших нормативних документів.
національна рада з питань телебачення і радіомовлення є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, ціль якого - нагляд за дотриманням законів україни в сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

 

Обговорення якості телеканалу Інтер HD (Amos 4.0°W)

Автор romirebРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 13
Переглядів: 5201
Остання відповідь 11:29:56, 03 Січень 2011
від andre33
Новий пакет Інтер на Amos 2, 4.0°W

Автор DVBDSNРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 105
Переглядів: 21724
Остання відповідь 21:13:12, 18 Грудень 2009
від vitasg24
Не відкривається інтер на 10889

Автор postullatРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 5
Переглядів: 2385
Остання відповідь 17:20:11, 16 Листопад 2009
від bich8
Інтер та НТН на амосі

Автор vlad-starРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 8
Переглядів: 3995
Остання відповідь 17:37:41, 04 Березень 2010
від matwei1970
Інтер на skyon 1300

Автор grekРозділ Skyon, Edision

Відповідей: 1
Переглядів: 2821
Остання відповідь 16:28:14, 27 Травень 2010
від grek