Автор Тема: Новини з світу САТ  (Прочитано 126480 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 349
  • Рейтинг: +440/-2
Новини з світу САТ
« Відповідь #360 : 16:35:56, 07 Лютого 2025 »
Telekom Srbija покинув Astra 3B (23,5° сх. д.).
   Компанія Telekom Srbija завершила поширення своїх мультиплексів DVB - S2 на супутнику Astra 3B, який знаходиться в орбітальній позиції 23,5° сх. д., і надає усі послуги з супутника Astra 3C, який знаходиться в тій же позиції.
 
Спойлер
Telekom Srbija припинив мовлення своїх мультиплексів на супутнику Astra 3B, а саме на частотах 11,719 ГГц, pol. Н; 11,797 ГГц, pol H, 11,817 ГГц, pol V і 11,895 ГГц, pol V. Telekom Srbija покинув Astra 3B, який і так майже порожній.
  У оператора є запасні транспондери з супутника Astra 3C для наступних потужностей:
• Astra 3C (23,5°E), частота. 12,421 ГГц, пол. H, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK
• Astra 3C (23,5°E), частота. 12,441 ГГц, пол. V, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK
• Astra 3C (23,5°E), частота. 12,460 ГГц, пол. H, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK
• Astra 3C (23,5°E), частота. 12,480 ГГц, пол. V, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK
  Причиною перенесення частот на супутник Astra 3C є закінчення терміну служби супутника Astra 3B. Для забезпечення безперервності послуг супутниковий оператор SES(Astra) запропонував операторам заміщаючу ємність на супутнику Astra 3C, що, за деякими виключеннями, не потребувало перенастроювання програм на нові частоти.
  Astra 3C - супутник, який раніше працював у позиції 31,5° с.д. як Astra 5B для країн Східної Європи і СНД.
[close]

Відсутній Natadim

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +1/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #361 : 08:48:01, 08 Квітня 2025 »
Колеги, а форум giclub (не giSclub) - назавжди помер?

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 349
  • Рейтинг: +440/-2
Новини з світу САТ
« Відповідь #362 : 09:42:46, 07 Березня 2026 »
 «Космічний зв'язок» оголосив супутник «Експрес-АТ1» втраченим після березневої аварії.
   Телекомунікаційний супутник «Експрес-АТ1»( 56.0°E)  визнано втраченим після раптового відключення на орбіті 4 березня, фахівці не змогли поновити його роботу.
 Роботу телекомунікаційного апарату, на якому раніше відбулася позаштатна ситуація, відновити не вдалося, повідомляє РИА «Новости».
 Проблеми виникли 4 березня, коли техніка моментально відключилася через невстановлені фактори.
"Спроби фахівців ДП ​​КС та АТ "Решетнєв", виробника космічного апарату, відновити роботу супутника не дали потрібного результату і тепер супутник можна вважати втраченим", - йдеться у повідомленні оператора.
 Наразі експерти аналізують причини аварії та усувають наслідки збою мовлення. У компанії уточнили, що для частини абонентів можливість прийому телебачення відновиться найближчими днями після переналаштування обладнання. Решта користувачів повернуть сигнал протягом місяця.
 Підприємство вже оголосило конкурс на створення нового апарату «Експрес-АТ3» для заміни пристрою, що вийшов з ладу. Запуск супутника з аналогічною зоною охоплення заплановано на кінець 2030 року, фінансування забезпечать за рахунок коштів організації.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #363 : 12:00:50, 07 Березня 2026 »
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: яка "сумна новина" ...  *-A *-A *-A *-I *-I *-I *-I
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 349
  • Рейтинг: +440/-2
Новини з світу САТ
« Відповідь #364 : 14:24:54, 07 Березня 2026 »
...яка "сумна новина" ...
Та норм. Через років 10 можливо щось аналоговнєтноє спробують "народити" з китайського ширнетребу. Лише одне - чи полетить?  :-Р

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #365 : 06:35:17, 08 Березня 2026 »
Наскільки я памʼятаю то кацапи пробували жидам за останні 10-15 років їх новий Амос (о.п. 4W) разів 3-4 запускати. в результаті усі ці "Амоси" віщають десь з глибин Тихого океану  :2funny: :2funny: :2funny:, а жидики арендували та перегнали в о.п. 4W, в Китаю, напівдохлий супутник, назвали його Amos 3, який зараз успішно додихає.  Зараз, якщо вірити лінсату та йому подібним сайтам,  пригнали чергове лайно Dror 1  >:( >:( >:(
висновок  тут може бути тільки один: "з кацапом поведешся - біди не обережся..." ...  :2funny: :2funny: :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 349
  • Рейтинг: +440/-2
Новини з світу САТ
« Відповідь #366 : 16:21:57, 05 Квітня 2026 »
Квартал ТВ завершує мовлення наприкінці квітня 2026 року.

    Після кількох місяців змін Квартал ТВ остаточно закривається. Канал припинить мовлення та завершить роботу з партнерами.
Квартал ТВ припинить мовлення 30 квітня після кількох місяців фінансових труднощів і змін у стратегії. Провайдери вже отримали офіційне повідомлення про закриття. Це рішення відображає глибші процеси на медіаринку, де традиційне телебачення поступово втрачає позиції під тиском цифрових платформ і нестабільної економіки.
 
Спойлер
  Телеканал Квартал ТВ припинить мовлення 30 квітня 2026 року. Провайдери аудіовізуальних сервісів уже отримали офіційний лист про закриття. Його копія є у редакції Mediasat.
   У зверненні до партнерів компанія попросила виконати всі організаційні та технічні дії. Йдеться про завершення мовлення та фінальні розрахунки за договорами. Це рішення стало продовженням змін, які почалися наприкінці 2025 року. Тоді канал відмовився від ліцензії у мультиплексі MX-7. Відповідну заяву подали до Нацради з питань телебачення і радіомовлення.
   Керівництво пояснило крок економічними причинами. За рік роботи витрати перевищили доходи. Рекламний ринок залишався нестабільним, тому довелося скорочувати витрати. Раніше канал заявляв, що не припиняє діяльності. Планувалося продовжити мовлення через кабель, супутник і OTT. Проте новий лист підтверджує повне закриття.
[close]

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #367 : 06:27:35, 06 Квітня 2026 »
Квартал ТВ завершує мовлення наприкінці квітня 2026 року.
так пох*й що а ж не вдобно !!! одним зеленим про-мацковіцьким лайном буде менше !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній BodiaK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 349
  • Рейтинг: +440/-2
Новини з світу САТ
« Відповідь #368 : 16:09:47, 06 Квітня 2026 »
Українські спортивні телеканали XSport та XSport+ припинили мовлення.
    На засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 26 березня стало відомо, що ТОВ "Тотвельд" (юридична особа телеканалів) попросило анулювати ліцензію XSport та скасувати реєстрацію обох телеканалів.
Причиною закриття вказано несприятливу економічну ситуацію в країні.

 

Новини від "Стронг"

Автор kolobokРозділ Strong

Відповідей: 2
Переглядів: 6784
Остання відповідь 21:53:57, 25 Червня 2007
від Ігор Горбусь
Новини для 1430-1530...

Автор YaroРозділ Pioneer

Відповідей: 5
Переглядів: 7056
Остання відповідь 08:57:09, 27 Жовтня 2010
від Yaro
Новини від нтв + Україна

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 31
Переглядів: 13364
Остання відповідь 14:10:25, 06 Лютого 2009
від SERS3333
Загальні новини DVB-T2

Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 41
Переглядів: 25053
Остання відповідь 12:39:42, 24 Березня 2015
від slavon
Новини телеканалів.

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 46
Переглядів: 26791
Остання відповідь 12:16:00, 02 Вересня 2013
від slavon