Автор Тема: Новини з світу САТ  (Прочитано 56669 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #330 : 12:41:29, 06 Вересень 2016 »
«Укркосмосу» виповнилося 20 років5 вересня 1996 року наказом Національного космічного агентства України №143
було засновано державне підприємство «Укркосмос».


У 1997-1998 роках підприємство почало здійснювати трансляцію українських телеканалів через супутник з власного приймально-передавального комплексу телепорту (Up-link) в Києві.

З роками «Укркосмос» придбав багатий досвід взаємодії і співпраці з міжнародними операторами супутникового зв'язку Intelsat, Eutelsat, SES, здійснюючи в різні роки мовлення через космічні апарати: Hellas-Sat, Експрес-22АМ, Astra-1C та ін.

Починаючи з 2013 року «Укркосмос» надає послуги супутникового ретрансляції теле- і радіосигналів в Ku-діапазоні через телекомунікаційні супутники Amos 2/3 (зони покриття - Україна, країни Європи), Azerspace-1 (Україна, країни Європи та Закавказзя) і Galaxy- 19, (Північна Америка). У 2016 році очікується початок тестового мовлення каналів з супутника Eutelsat Hot Bird.

Пакет телеканалів, розповсюджуваний «Укркосмосом», станом на 1 червня поточного року включає наступні канали: «UA TV», «Телевсесвіт», «ПРАВДАТУТ», «Малятко-ТВ», «ЧП-інфо», «Львів-ТБ», «Відродження», «Бутік-ТВ», «HD Fashion» і KahkeshanTV.

Сьогодні, «Укркосмос» - це провідний оператор супутникового телерадіомовлення в Україні.

Редакція Mediasat вітає співробітників держпідприємства «Укркосмос» з 20-річчям. Бажаємо компанії і колективу нових звершень і успішної роботи на благо супутникової галузі України.
http://mediasat.info/2016/09/05/ukrkosmos-birthday/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #331 : 16:11:49, 31 Жовтень 2016 »
Перший український супутник «Либідь» буде запущений з «Байконура» у 2017 році


Цитувати
Первый украинский спутник «Лыбидь» планируют запустить в конце 2017 года, сообщает Интерфакс, ссылаясь на источник в космодроме «Байконур».

«Запуск украинского телекоммуникационного спутника «Лыбидь», созданного в России по заказу канадской компании MDA, планируется осуществить с космодрома Байконур в конце 2017 года с использованием ракеты-носителя «Зенит-2SБ» и разгонного блока «Фрегат-СБ», — сообщили в «Байконуре», — сообщил источник.
Минувшим летом сообщалось, что российская сторона сообщила партнёрам в Украине и Канаде о том, что гарантийный срок хранения спутника подходит к концу, а следственно, он должен быть продлён.

В случае отказа от проверок, всё последующее время, что спутник будет находиться на Земле после окончания срока хранения, будет вычтено из срока его работы на орбите.

«Лыбидь» является первым украинским телекоммуникационным спутником. Его подрядчик – канадская компания MDA, субподрядчик – «Информационные спутниковые системы». Ракеты-носители «Зенит» разработаны в Украине.

Контракт с канадскими партнёрами был подписан в 2009 году, но, по различным причинам, в том числе, из-за финансовых проблем канадцев, запуск спутника «Лыбидь» откладывался несколько раз.
http://mediasat.info/category/news/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #332 : 16:27:05, 29 Листопад 2016 »
«Укркосмос» модернізує телепорт


Оператор супутникових телекомунікаційних систем «Укркосмос» проводить модернізацію телепорту, переходячи до концепції «універсального телепорту», що дозволить забезпечити 100% резервування супутникового сигналу. Таку інформацію в інтерв'ю Mediasat озвучив Юрій Балычев, перший заступник генерального директора держпідприємства.

Модернізований телепорт «Укркосмос» має аналоги в Європі, однак він є першим і єдиним на території України.

«У Європі подібних телепортів досить багато, в Україні такого ще не було», – говорить Балычев.
У «Укркосмосе» вже давно працюють над реалізацією концепції телепорту.

«Чим телепорт відрізняється від станції? Це комплекс антен високочастотного та цифрового обладнання, який може одночасно використовувати кілька супутників. Ми не прив'язані до якогось одного оператора або супутника. У нас є чотири приймально—передавальних комплексу, які можуть працювати одночасно з чотирма супутниками», – пояснює пан Балычев.
Керівництво «Укркосмос» також впевнена, що доставка сигналу телеканалів через супутник здатна конкурувати з доставкою сигналу по IP. При цьому якість і надійність супутникового рішення набагато вище, — зазначають представники оператора.
http://mediasat.info/2016/11/28/ukrkosmos-moderniziruet-teleport/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #333 : 15:46:30, 11 Січень 2017 »
AMOS-7 почне роботу в березні 2017 року

Сьогодні, 10 січня 2017 року, супутниковий оператор Spacecom оголосив, що Amos-7 (АsiaSat-8) розпочав переміщення в позицію 4 гр.з.д., на 1 березня 2017 року планується початок роботи супутника нової орбітальної точці.

АМОЅ-7 замінить АМОЅ-2 і буде обслуговувати як українських споживачів, так і клієнтів з інших європейських країн.

Mediasat писав, що AsiaSat-8 доповнить ємності AMOS-3, що дозволить запропонувати повний спектр послуг зв'язку. Орієнтовний термін оренди супутника AsiaSat-8 складе чотири роки. Угода залишає за Spacecom право продовження оренди ще на один рік.
http://mediasat.info/2017/01/10/amos-7/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #334 : 18:40:46, 30 Березень 2017 »
Супутник зв'язку Amos-2 відправлять на орбіту поховання

Телекомунікаційний супутник Amos-2, що належить ізраїльській компанії Spacecom, припиняє надання супутникових послуг.

Після 13 років успішної роботи на благо клієнтів Spacecom космічний апарат Amos-2 виводиться з експлуатації. 1 квітня супутник знімається з геостаціонарної орбіти і згодом буде переведений на орбіту поховання.

Нагадаємо, Amos-2 був виведений на орбіту 28 грудня 2003 року з космодрому Байконур. Протягом багатьох років він обслуговував клієнтів трьох регіонів: Близького Сходу (включаючи Ізраїль), Європи та східного узбережжя США. Вага апарату складає 1400 кг За проектної документації термін його активного існування становив 12 років, насправді апарат пропрацював трохи довше.

Спочатку Amos-2 в орбітальній позиції повинен був замінити апарат Amos-6. Однак у вересні минулого року під час тестових передпускових робіт відбулася аварія, що призвела за собою вибух ракети-носія Falcon-9 і, як наслідок, знищення безпосередньо супутника.

Пізніше ізраїльська компанія знайшла заміну втраченого Amos-6. Для цього в орбітальну позицію був переведений супутник AsiaSat-8, який був перейменований в Amos-7.

28 березня Spacecom у партнерстві з оператором «Укркосмос» презентували новий супутник на українському ринку.

Українські телеканали вже почали процес міграції з супутника Amos-2 на інші космічні апарати.
http://mediasat.info/category/news/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #335 : 18:36:30, 05 Квітень 2017 »
«Укркосмос» отримав частоти на супутнику Amos-7

Оператор супутникових телекомунікаційних систем «Укркосмос» в травні почне надавати послуги з нового супутника Amos—7, що належить ізраїльській компанії Spacecom.

1 травня державне підприємство «Укркосмос» припиняє надавати послуги з супутника Amos—2. З цього дня супутникова трансляція телерадіоканалів буде здійснюватися з нового борту – Amos—7 (4 гр.з.д.). Про це йдеться в офіційному листі оператора, направленому каналах—партнерам (копія одного з таких листів є у розпорядженні редакції Mediasat).

Зокрема, в листі зазначається, що до 1 травня пакет телеканалів «Укркосмос» паралельно поширюватися з двох супутників – Amos—2 і Amos—7. Після цієї дати – тільки з супутника Amos—7.

Нагадаємо, в кінці березня ізраїльський оператор Spacecom спільно з державним підприємством «Укркосмос» презентували українському телевізійному ринку новий космічний апарат Amos—7, який буде надавати послуги телерадіомовлення і широкосмугового доступу в орбітальній позиції 4 градуси західної довготи. Amos—7 також замінити супутник Amos—2, який виробив свій орбітальний ресурс.

Технічні параметри пакетів «Укркосмос» на новому супутнику:
Супутник: Amos—7 (4 гр.з.д.)
Частота: 12315 МГц
Поляризація: H (горизонтальна)
Символьна швидкість: 15,000 Мсимв/с
FEC—7/8
Супутник: Amos—7 (4 гр.з.д.)
Частота: 12375 МГц
Поляризація: H (горизонтальна)
Символьна швидкість: 15,000 Мсимв/с
FEC—7/8
http://mediasat.info/2017/04/04/ukrkosmos-on-amos-7/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1172
 • Рейтинг: +554/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #336 : 09:11:30, 05 Листопад 2017 »
АДАПТАЦІЯ СУПУТНИКА «ЛИБІДЬ» ПІД «ПРОТОН» ПОСЯДЕ 7-14 МІСЯЦІВ


Для запуску українського супутника «Либідь» ракетою «Протон» можливий, але для цього знадобиться адаптація, яка займе від 7 до 14 місяців. Спочатку «Либідь» планувалося запускати РН «Зеніт».
Про це повідомив Генеральний директор ВАТ ІСС ім. М.Ф. Решетнева Микола Тестоєдов в інтерв'ю ТАСС. Він розповів, що зараз український супутник «Либідь» знаходиться на підприємстві на відповідальному зберіганні. У ВАТ ІСС очікують рішення замовника - канадської компанії MDA - про подальші дії, у зв'язку з близьким завершенням гарантійного терміну.

Запуск українського супутника «Либідь» ракетою «Зеніт» стає все менш вірогідний через проблеми на виробника РН - дніпропетровському заводі «Південмаш». Микола Тестоєдов зазначив, що вибір ракет і визначення дати запуску повністю знаходиться в компетенції замовника, яким в даний момент є канадська компанія MDA. Він не бачить проблем в тому, щоб адаптувати апарат під інший носій, зокрема «Протон», але для цього потрібен час. У деяких випадках, зазначив Микола Тестоєдов, супутник спочатку конструюють для запуску різними ракетами, але в «Либідь» був зроблений під «Зеніт». Підготовка до запуску «Протоном» зажадає додаткових розрахунків і випробувань.

 

Новини від "Стронг"

Автор kolobokРозділ Strong

Відповідей: 2
Переглядів: 2503
Остання відповідь 20:53:57, 25 Червень 2007
від Ігор Горбусь
Новини для 1430-1530...

Автор YaroРозділ Pioneer

Відповідей: 5
Переглядів: 2688
Остання відповідь 07:57:09, 27 Жовтень 2010
від Yaro
Новини від нтв + Україна

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 31
Переглядів: 4983
Остання відповідь 14:10:25, 06 Лютий 2009
від SERS3333
Новини від нтв +

Автор olegerРозділ Новини

Відповідей: 246
Переглядів: 56091
Остання відповідь 19:28:41, 16 Травень 2017
від vitivan
Загальні новини DVB-T2

Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 41
Переглядів: 13974
Остання відповідь 12:39:42, 24 Березень 2015
від slavon