0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Dbox2 і "Триколор" |
Відповідей: 16 Переглядів: 6439 |
від andrei_86 |
|
X820.Нестабільно працює з модулем MPEG4 Триколор.
Автор ЩукарРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 0 Переглядів: 2474 |
від Щукар |
|
LYBID 1002 спроба переробити в офіційний триколор
Автор ImperatorРозділ Інші приймачі з Ему |
Відповідей: 0 Переглядів: 2341 |
від Imperator |
|
Допоможіть настроїти Дрім. Дуже прошу!
Автор VictorZ!Розділ Dreambox SD |
Відповідей: 24 Переглядів: 8275 |
від roger5000 |
|
Як настроїти шару на GI S8120 за допомогою мобільного? |
Відповідей: 15 Переглядів: 11983 |
від hmura |