0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Dbox2 і "Триколор" |
Відповідей: 16 Переглядів: 6439 |
від andrei_86 |
|
X820.Нестабільно працює з модулем MPEG4 Триколор.
Автор ЩукарРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 0 Переглядів: 2473 |
від Щукар |
|
LYBID 1002 спроба переробити в офіційний триколор
Автор ImperatorРозділ Інші приймачі з Ему |
Відповідей: 0 Переглядів: 2340 |
від Imperator |
|
підскажіть будьласка як настроїти триколор.
Автор роман5555Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 4 Переглядів: 4105 |
від Snoop |
|
Відновлення ресиверів ТРИКОЛОР.
Автор zioomРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 0 Переглядів: 1751 |
від zioom |