Автор Тема: Eurosky ES-4050,проблеми при прошивці жтагом  (Прочитано 5377 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sazan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 76
  • Рейтинг: +57/-0
  • час рікою пливе ...
Необережно залив дамп від Глобо7000.Відповідно тюнер здох.При підключенні до жтага ніяк не конектився.При розборі польотів вияснив два моменти.
1.Розйом для жтага понумерований навиворіт.
2.Місце під перемичку є,але сама перемичка відсутня.
Виявляється щоб перевести тюнер в дебаг,треба випаяти резистор R65,який стоїть справа від місця під перемичку і запаяний паралельно до неї.Ну і припаяти, або джампер, або переключатель для зручності.Решта моментів з прошиванням аналогічні з 4100С.
Sat-Integral S-1223 HD ROCKET.0,9м.Hot+Sir+Am+36Е

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Eurosky ES-4050,проблеми при прошивці жтагом
« Відповідь #1 : 12:01:02, 17 Липня 2011 »
Виявляється щоб перевести тюнер в дебаг,треба випаяти резистор R65,який стоїть справа від місця під перемичку і запаяний паралельно до неї.
Він і є сервісною перемичкою :) Були випадки, що і перемичка була на місці, і знизу плати ще й резистор на  0 Ом запаяний. Китайська страховка від дебага  :2funny:
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

 

Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 17487
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Spark & "Цьоця Шура" - проблеми та їх вирішення

Автор kristin33Розділ Прошивка, плагіни, списки каналів

Відповідей: 3
Переглядів: 4571
Остання відповідь 22:41:04, 10 Листопада 2011
від april
Прошивка тюнерів. Програма для прошивки. Проблеми з прошивкою.

Автор romashkinРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 124
Переглядів: 62154
Остання відповідь 20:37:52, 04 Травня 2014
від duman
Проблеми пов'язані зі зміною програмного забезпечення Openbox

Автор OgirokРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 96
Переглядів: 27630
Остання відповідь 22:43:14, 07 Листопада 2011
від vova-sp
Обговореня, проблеми та запитання по списках каналів ORTON HD TS 9600

Автор markijanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 5962
Остання відповідь 09:58:05, 17 Лютого 2011
від markijan