Автор Тема: FAQ! - Що... Як... Куди...  (Прочитано 5055 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« : 16:08:28, 23 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Де взяти свіжі прошивки для приймача Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD) і що прошивка містить:


   Актуальні прошивки для приймача викладають тут:
Останні софти.


   Якщо прошивка в своїй назві містить букви ps, то вона оптимізована для роботи з шарінгом і містить емулятор. Якщо присутній напис conax, то дана прошивка розрахована на підтримку офіційних карт в кодуванні Conax. Якщо присутній напис mcas, то в ній є підтримка різних офіційних карт через MultiCAS, в точності для карт Conax.

   Для завантаження прошивки через USB накопичувач, потрібно вибирати прошивку з написом flash, bin - використовується для завантаження через COM-порт.

! Прошивка значно швидше завантажиться через USB порт.Оновлення прошивання в приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD) через порт USB:

1. Диск або флешку форматуємо на комп'ютері у файлову систему FAT32 (якщо ви працюєте під лінуксом, то приймач без проблем зрозуміє файлову систему Ext2).
2. Копіюємо на носій: прошивку, список каналів або ключі (розширення файлів має бути *. dld).
3. Під'єднуємо до приймача накопичувач (на задній панелі приймача нижній USB роз'єм).4. У приймачі заходимо в «Меню», за допомогою кнопок «праворуч / ліворуч» вибираємо папку «Система»:заходимо в неї, натиснувши кнопку «ОК»:   і вибираємо рядок «Оновити по HDD».
5. Потім натискаємо 3-ри рази кнопку «ОК» і вибираємо кнопками «вгору / вниз» актуальний файл, який хочемо завантажити в ресивер:6. Після вибору імені файлу, натискаємо червону кнопку на пульті.
7. І в завершенні вибираємо рядок - «Старт оновлення», натисканням кнопок «вниз» і «ОК» для початку оновлення. Після цього приймач відобразить процес завантаження ПЗ:8. На цьому закінчується ваша участь, після завантаження обраного файлу приймач перезавантажиться і ввімкнеться, після закінчення можна безпечно витягти ваш USB накопичувач, попередньо натиснувши на пульті кнопку «перекреслений значок USB» і підтвердивши свій вибір:P.S. При зміні прошивки в приймачі незайвим буде використання безперебійного джерела живлення, це так, на випадок, якщо у вас часто пропадає електрика.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
« Останнє редагування: 16:35:56, 23 Березень 2011 від gotsanyuk »
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #1 : 16:32:14, 23 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Як увійти в редактор ключів на приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

   Для цього на будь-якому каналі з пульта необхідно ввести код 9339, також на інших прошивках може використовуватися один з цих кодів: 9766, 9776, 9976:


Якщо у вас прошивка без емулятора, то на введення даних кодів приймач відповість, що «Канал не існує».

   Після необхідно за допомогою кнопки «вниз» перейти на рядок «Редактор Коду» і натиснути кнопку «ОК».
Як зробити, щоб в редакторі ключів Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD) з'явилася кодування BISS:

1. На будь-якому каналі з пульта вводимо код - 9339.
2. Вибираємо «Редактор Коду ».
3. Вибираємо систему кодування, наприклад - «Viaccess»:4. Натискаємо «зелену» кнопку.
5. Змінюємо в «CAID»значення c 0500 на 2600:   і натискаємо кнопку «OK».
6. Виходимо з редактора ключів натисканням кнопки "Exit".
7. Повторюємо пункти 1 і 2, в редакторі ключів повинна з'явитися кодування BISS:
Як правильно ввести BISS ключі в приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

   Для введення BISS ключів, необхідно спочатку виконати рекомендації, зазначені вище - Як зробити, щоб в редакторі ключів з'явилася кодування BISS, якщо в редакторі ключів у вас не присутній кодування BISS.

1. На будь-якому каналі з пульта вводимо код - 9339.
2. Заходимо в підменю «Редактор коду» і входимо в меню кодування BISS:3. Натискаємо «зелену» кнопку для додавання нового ключа:4. Заповнюємо відповідні параметри:
CAID - залишаємо ідентифікатор кодування BISS - 2600.
Канал ID - тут вводимо Sid каналу в шістнадцятковому форматі, наприклад, для каналу TET він буде - 0017DE. Отримати Sid каналу можна, якщо натиснути на каналі два рази кнопку «i» і подивитися його в рядку - Канал ID.
Частота - тут вводимо частоту транспондера, з якого веде мовлення канал в кодуванні BISS.
Дані ключа - тут вводимо сам ключ, причому контрольні суми ключа можна не вводити, а залишити їх нульовими і приймач сам перерахує їх. Для введення значень ключа можна скористатися кнопками «вгору / вниз» або вводити букви з допомогою цифрових кнопок пульта, тільки, щоб ввести букву, наприклад, «B» - спершу натискаємо кнопку «2», після курсор перескочить на наступний символ, для повернення натискаємо кнопку «назад», після натискаємо «2», знову «назад» і «2», у результаті маємо введену букву «B».
5. Зберігаємо ключ шляхом натискання кнопки «ОК» і для виходу натискаємо «EXIT». Якщо при додаванні ключа не було допущено помилок, то приймач відкриє його:...
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
« Останнє редагування: 16:48:04, 23 Березень 2011 від gotsanyuk »
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #2 : 17:18:33, 23 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Налаштування шарінга через Lan-порт в приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

   Для налаштування кардшарінга по протоколу Newcamd необхідно підключити приймач з допомогою мережевого кабелю до роутера або ADSL модему, налаштованому на автоматичне підключення до інтернету.
   У приймачі необхідно зробити настроювання мережі, для цього заходимо в «Меню», за допомогою кнопок «праворуч / ліворуч» вибираємо папку «Інтернет»:і натискаємо кнопку «ОК»:   У цьому меню за допомогою кнопок «вгору / вниз» вибираємо рядок «Установки локальної мережі» і натискаємо кнопку «ОК»:   У меню, встановлюємо хрестик навпроти «DHCP включений», це потрібно в тому випадку, якщо у вас в роутері або ADSL модемі активований протокол DHCP, який дозволяє автоматично отримувати IP адресу та інші параметри, необхідні для роботи в мережі. Після необхідно поставити хрестик навпроти «Мережа включена" для включення мережевої карти приймача і натиснути червону кнопку для збереження параметрів і кнопку «EXIT» для виходу з настройок.

   Якщо у вас в роутері або ADSL модемі не включений протокол DHCP, то для введення параметрів мережі вручну, необхідно прибрати хрестик навпроти «DHCP включений». Після за допомогою кнопок пульта ввести:
IP адреса - привласнюєте приймачу вільну IP адресу вашої мережі;
Маска підмережі - вводите вашу мережну маску;
Шлюз мережі - вказуєте IP адреса роутера або ADSL модему, через який ви будете виходити в інтернет;
DNS IP - вказуєте IP адреса роутера або ADSL модему.
Після необхідно поставити хрестик навпроти «Мережа включена" для включення мережевої карти приймача і натиснути червону кнопку для збереження параметрів і кнопку «EXIT» для виходу з настройок. У рядку MAC Адреса відображається MAC адресу приймача.

   Для введення параметрів сервера кардшарінга, натискаєте на пульті «I» і «синю» кнопки, і потрапляєте у наступне меню:в якому вибираємо перший сервер за допомогою кнопок «вліво / вправо» і натискаємо «жовту» кнопку:   У цьому меню вводимо дані кардшарінга:
IP адреса сервера кардшарінга
Порт сервера
Ім'я користувача
Пароль
DES Ключ
Ставимо хрестик навпроти «Активний сервер», вибираємо в «Емулятор» - «NewCamd» протокол і натискаємо червону кнопку для збереження параметрів.

   Після цього можна виконати пінг сервера кардшарінга для перевірки правильності налаштувань - натискаємо «синю» кнопку, вибираємо рядок «Запустити Ping» і натискаємо кнопку «ОК». У деяких інтернет-провайдерів може бути відключена функція відправки ICMP-пакетів, в цьому випадку пінг не пройде і це не буде помилкою.

   Після закінчення цих процедур виходимо з меню настройок і насолоджуємося переглядом каналів через кардшарінг, якщо звичайно не були допущені помилки в результаті налаштувань.

! Для того, щоб ввести ім'я сервера кардшарінга замість IP адреси, необхідно відзначити пташкою DNS в налаштуваннях сервера.Налаштування шарінга через Com-порт в приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

   Для налаштування кардшарінга по протоколу Newcamd необхідно підключити приймач до Com-порту комп'ютера за допомогою нуль-модемного кабелю (використовується розпаювання: 2-3, 3-2, 5-5), налаштувати програму mpcs з підтримкою довгих ECM і прошити приймач прошивкою, що підтримує шарінг. У конфігураційних файлах програми mpcs необхідно внести зміни:

mpcs.conf
[Global]
Nice = -1
# LogFile = log
# LogFile = / dev / tty
ClientTimeout = 10
LogFile = stdout

[Serial]
Device = auto: / / tuner @ / dev/ttyS0
# TtyS0 - приймач підключений до com-порту № 1

mpcs.user
[Account]
User = tuner
Pwd = tuner
Group = 1
IDENT = 0500:023700
# На прикладі розглянуто ідент каналів пакету НТВ +

mpcs.server
[Reader]
Label = newcamd
Protocol = newcamd
Key = Des
Device = адресу сервера, порт
Account = логін, пароль
Fallback = 0
Group = 1
ReconnectTimeout = 20

Замість: Des key, адреса сервера, порт, логін, пароль вам потрібно ввести ваші діючі параметри.

   Після внесення коректних даних в програму mpcs, необхідно включити підтримку протоколу Newcamd в настройках приймача. Для цього потрібно, стоячи на будь-якому з каналів, ввести код «9339», вибрати за допомогою кнопок «вниз / вгору» рядок «Карт Шаре», натиснути кнопку «ОК»:після за допомогою кнопок «вниз / вгору» вибрати рядок «NewCamd», натиснути кнопку «ОК» і підтвердити свій вибір повторним натисканням кнопки «ОК». Після цього необхідно вийти в інтернет, запустити програму mpcs і стати на закодований канал, який ви хочете дивитися.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #3 : 17:58:27, 23 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Як спіймати канали з супутника Eutelsat W4 36E, що віщають в круговій поляризації на приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

1. Спершу, необхідно додати транспондери з супутника Eutelsat W4 36E, в приймач. Для цього заходимо в «Меню» -> «Налаштування» -> «Ручне Налаштування» і «ОК»:2. Після цього вибираємо в списку супутник EutelSat (36.0E):і натискаємо «жовту» кнопку (редагування транспондерів).
3. У меню,:   додаємо відсутні транспондери, шляхом натиснення «зеленої» кнопки або редагуємо наявні - для цього вибираємо транспондер в списку і натискаємо «жовту» кнопку. Після для збереження параметрів транспондерів натискаємо кнопку «ОК». У даному приймачі не потрібно вибирати тип фазової модуляції і ворожити, коли включити, а коли не включати функцію Pilot. Все досить просто - в налаштуваннях тільки два параметри в рядку «Модуляція» - DVB-S1 і DVB-S2, потрібно вказати правильний стандарт, а решта все зробить за вас приймач. Для транспондера, що веде мовлення в лівій поляризації (L), необхідно вибрати горизонтальну поляризацію (H), для транспондера, що веде мовлення в правій поляризації (R), необхідно вибрати вертикальну поляризацію (V).
4. Після додавання / редагування транспондерів, натискаємо послідовно кнопки «Меню», «зелену» і потрапляємо в меню «Редактор супутників»:5. У цьому меню кнопками «вліво / вправо» в рядку «LNB» вибираємо «user» і вводимо значення частоти гетеродина 10750 МГц цифровими кнопками пульта.
6. Далі вказуємо параметри, необхідні для комутації конвертора на супутник Eutelsat W4 36E, в залежності від вашої схеми підключення.
7. На завершення, для пошуку каналів з супутника натискаємо червону кнопку і вказавши режими пошуку:натискаємо кнопку «ОК»:8. Зберігаємо знайдені канали, шляхом натискання кнопки «ОК» на підтвердження питання «Зберегти зміни перед вимиканням?», Після чого приймач перейде в режим перегляду каналів.
Для чого в приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD) два роз'єми USB:

   Часто користувачі приймача запитують - для чого в приймачі два роз'єми USB, а завантажити ПЗ можна тільки через нижній?
   Верхній роз'єм в приймачі використовується для подачі напруги живлення на деякі типи зовнішніх USB вінчестерів і не призначений для підключення до нього USB пристроїв.

Нижнє гніздо в приймачі підтримує протокол USB 2.0 Host і використовується для підключення USB накопичувачів.


Що робити, якщо приймач Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD) видає помилку при першому підключенні USB флешки / накопичувача:

   Якщо у вас, при першому підключенні флешки / накопичувача приймач видасть помилку - «Помилка перевірки файлів і папок!», То потім на пропозицію - «Всі дані будуть видалені, форматувати диск?»:необхідно відповісти «Так», натиснувши на пульті кнопку «ОК». Після цієї відповіді, приймач запропонує меню опцій форматування:в якому натискаємо «зелену» кнопку для додавання нового носія:і якщо немає необхідності в зміні інших параметрів, для початку форматування натискаємо червону кнопку і підтверджуємо свої наміри натисканням кнопки «OK» на запитання - «Всі дані будуть видалені, форматувати диск?». Після завершення форматування приймач видасть інформацію про ваш нагромаджувач:   Для виходу з цього меню натискаємо кнопку «EXIT».


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #4 : 18:13:53, 23 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Пишемо кіно і дивимося спорт на приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

   Як виявилося на практиці, приймач Opticum 9500 HD може одночасно записувати і відтворювати канали, кількість яких може доходити до чотирьох, причому слід враховувати швидкість запису USB накопичувача і межі трансляції каналів у межах одного транспондера. Для цього вибираємо канал, який хочемо записати, на пульті натискаємо кнопку «Rec».   Відповівши на пропозицію «Зупинити запис по закінченні програми», приймач приступить до запису обраного каналу.   Після цього, якщо перейти до списку каналів, то в ньому можна буде побачити назви каналів виділених чорним і сірим кольором.   Сірим кольором у режимі запису одного або декількох каналів виділяються назви програм, які не доступні для запису / перегляду в даний момент. Чорним кольором - канали, які можна записувати або дивитися, кількість їх вибору обмежується межами одного транспондера.  Таким чином, записуючи потрібний нам канал - кіно, можна перейти до перегляду спортивного каналу, який транслюється з цього ж транспондера.   При переході до перегляду іншого каналу, у правому верхньому кутку з'явиться стан запису першого каналу.

   Також можна поставити на запис і другий канал, натиснувши на кнопку «Rec», після чого приступити до перегляду третього каналу.   У разі повторного натискання кнопки «Rec» на записуваному каналі, запис буде поставлена ​​на паузу.   Для припинення запису каналу, якщо ви не вибрали зупинку запису після закінчення програми, необхідно натиснути на пульті кнопку «Stop».   Далі вибрати назву каналу, запис якого хочете припинити і натиснути кнопку «OK».

   Якщо ви записуєте один канал, то для припинення запису після натиснення кнопки «Stop», необхідно буде ствердно відповісти на запитання «Зупинити запис».   Для перегляду на приймачі зроблених записів на пульті необхідно натиснути кнопку «Папка».   Після натискання кнопки "OK", приймач перейде до списку записів.   У цьому меню можна виконати наступні операції з записами:
1) при натисненні «червоної» кнопки з'явиться меню сортування записів, в якому можна зробити сортування за іменем, датою та розміром запису.
2) при натисненні «зеленої» кнопки можна вибрати всі файли, скасувати вибір або виділити інші.
3) при натисненні «жовтої» кнопки можна створити нову папку, скопіювати файл, вирізати, перемістити, видалити або заблокувати.
4) при натисненні «синьої» кнопки вибраний або декілька вибраних файлів будуть додані в плейлист.
5) при натисненні «білої» кнопки відобразиться плейлист.
6) при натисканні кнопки «i» буде відображена інформація про записані програми.

   Для відтворення запису вибираємо потрібний нам файл і натискаємо кнопку «Play».   У режимі програвання запису можна використовувати на пульті спеціалізовані кнопки - пауза, стоп, перемотування, перехід до іншого запису і ротація.

! приймач підтримує багатоканальний запис / перегляд як відкритих, так і кодованих каналів. Якщо у вас немає мультілогіна на сервері кардшарінга, який дозволяє одночасно дивитися кілька каналів, то за використання такої функції можна просто отримати бан. Якщо під час запису на USB накопичувач спостерігаються гальмування і розсипання картинки, то необхідно перевірити його швидкість, увійшовши в меню «PVR / Тест швидкості USB», в якому приймач видасть висновок за швидкісними характеристиками накопичувача.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #5 : 18:20:18, 23 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Як записати програму через таймер на приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

  Для запису каналів в заданий час можна використовувати таймер, меню якого розташовується в «Персональні налаштування / Список завдань».   У якому можна призначити, змінити або видалити подію. Щоб додати записи по таймеру необхідно натиснути «жовту» кнопку на пульті.   У меню, що:
в рядку «Канал» - вибираємо інтересуемой канал; в «Подія» - можна вибрати запис програми, грунтуючись на списку «EPG» або задати вручну початок і кінець запису в рядках «Час старту» / «Час зупинки»; в "Повторити" - можна вибрати одноразову, одноденну, однотижнева, з понеділка по п'ятницю або в суботу-неділю запис; в «Режим таймеру» - вказуємо функцію таймера - «VCR» (запис), «Змінити канал» або «HDD магнітофон». Після завершення вказівки параметрів таймера, необхідно натиснути кнопку «Menu» для збереження параметрів.

   При вказівці в таймері подій, які перекриваються за часом, буде записано тільки останні подія. Під час запису каналу за таймером, у правому верхньому куті зображення буде відображатися картинка «Recording!» І кнопки пульта заблокуються за винятком кнопок - «Stand by», «жовтої» - перехід до налаштувань таймера і «синьої» - відключення запису по таймеру.

Використання функції PIP в приймачі Globo 9500 HD (Opticum 9500 HD):

   У даного приймача є підтримка відтворення двох каналів в режимі реального часу - PIP, які розташовуються на одному транспондері. Для включення цієї функції, під час перегляду одного каналу, необхідно на пульті натиснути кнопку «PIP»і вибрати другий канал. Канали можуть відображатися як одна картинка в іншій,так і однакового розміру картинки, причому в цьому режимі можна вибирати активний канал (з якого буде виводитися звуковий супровід) за допомогою кнопок на пульті «праворуч / ліворуч ».! Якщо у вас немає мультілогіна на сервері кардшарінга і ви намагаєтеся дивитися два кодованих каналу через функцію PIP, то за це можна отримати бан.!!!


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

 

Ввід ключів BISS в Dreambox (SoftCam.Key) вручну. (FAQ)!!!!

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 15
Переглядів: 23575
Остання відповідь 07:14:00, 28 Вересень 2011
від slavon
Barry Allen - нове життя для DreamBox - FAQ

Автор gotsanyukРозділ АБетка для DM800 (Інструкції)

Відповідей: 1
Переглядів: 3493
Остання відповідь 22:11:24, 16 Лютий 2012
від gotsanyuk
FAQ для приймачів Technosat (Sat Integral)

Автор hmuraРозділ Technosat

Відповідей: 1
Переглядів: 4265
Остання відповідь 20:34:17, 26 Лютий 2011
від gotsanyuk
[FAQ] OsCam - інструкція по налаштуванню емулятора

Автор svidrakРозділ Oscam

Відповідей: 4
Переглядів: 15712
Остання відповідь 08:34:15, 11 Лютий 2022
від slavon
Atlas ASR 5000 (FAQ)

Автор hmuraРозділ Strong Atlas HD

Відповідей: 3
Переглядів: 5894
Остання відповідь 16:51:06, 21 Серпень 2012
від sa3500