0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T
Автор sbirchukРозділ 3000- 6000.. |
Відповідей: 5 Переглядів: 6271 |
від sbirchuk |
|
GLOBO 5000 в б/ж на виході "ноль"
Автор SatElit_in_RogРозділ Питання пов'язані з ремонтом |
Відповідей: 7 Переглядів: 6915 |
від SatElit_in_Rog |
|
Куплю приймачи DRE 5000,DRE 5001
Автор buksatРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 0 Переглядів: 3931 |
від buksat |
|
Globo 5000 - на дисплеї світить тільки зелений світлодіод
Автор vasjabrРозділ Питання пов'язані з ремонтом |
Відповідей: 3 Переглядів: 3619 |
від vasjabr |
|
Globo 5000 - не має виходу напруги 13 -18 вольт !
Автор Ігор ГорбусьРозділ Майстерня |
Відповідей: 19 Переглядів: 5887 |
від Yaro |