Автор Тема: Aston Simba - завис.  (Прочитано 1526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
Aston Simba - завис.
« : 20:38:04, 06 Листопада 2010 »
Тюнер Aston Simba завис на 101 каналі ,не реагує на пульт і кнопки на передній панелі. Перевтикання в резетці нічого не дає. Тюнер повернув, але цікаво знати думку користувачів, можливо ще до нього повернуся. Даю посилання на цей тюнер тут .Цілий текст дуже обємний.
« Останнє редагування: 21:02:00, 06 Листопада 2010 від SashaTv »
Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Aston Simba
« Відповідь #1 : 21:08:03, 06 Листопада 2010 »
Вмикнути приймач без антени-і спробувати перемкнути на інший канал.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

 

OPENBOX-730 завис

Автор Jurasic.UAРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 3
Переглядів: 2355
Остання відповідь 18:22:57, 24 Жовтня 2009
від lwm
Перенесено: Aston Simba

Автор gotsanyukРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 0
Переглядів: 1943
Остання відповідь 14:29:31, 30 Грудня 2010
від gotsanyuk