Автор Тема: Терміново !!! Допоможіть відремонтувати комп в Рівному  (Прочитано 1789 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
В дитини зламався комп, а я немаю як іхати,  Можливо є хто з Рівного щоб відремонтував .Потрібно дуже терміново , в неї після завтра потрібно здавати тематичні, а все в компі . ca.,
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
В дитини зламався комп, а я немаю як іхати,  Можливо є хто з Рівного щоб відремонтував .Потрібно дуже терміново , в неї після завтра потрібно здавати тематичні, а все в компі . ca.,

Ех, блін, нема мене там, я б допоміг...як не допомогти  ca., O0 An14
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
Дякую Славік, на 90 процентів питання вирішилось
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
Велика штука інтернет.Величезне дякую Олегу Астрономі.Комп відремонтовано.
Тема закрита
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Цікаво, що хоч там таке стряслося  An14
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
шлейф  барахлів ,вінт не запускався!!

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Маладца, Олег :) Помогти ближньому - то святе :)  O0 An14
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6274
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1226
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6516
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5093
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3972
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg