0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Чому не працює прошивка FX 6600
Автор sasha19722201Розділ AF-3100 CK, AF-6600 CK, AF-6600 2CK |
Відповідей: 1 Переглядів: 3581 |
від VOLODYMYR |
|
Чому не зберігаються біси????
Автор LibertaРозділ Eurosat DVB-8004 |
Відповідей: 1 Переглядів: 2419 |
від fox-taras |
|
Піктограмка (V) Viaccess зеленіє, але картинки нема
Автор OgirokРозділ Dreambox SD |
Відповідей: 6 Переглядів: 2698 |
від Ogirok |
|
Openbox x600 сигнал бачить, але не показує
Автор sasha19722201Розділ AF-XX18 |
Відповідей: 5 Переглядів: 4040 |
від clott |