Автор Тема: Супутникове ТБ:що це таке!!  (Прочитано 289 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3034
  • Рейтинг: +38/-5
Супутникове ТБ:що це таке!!
« : 21:47:03, 22 Травень 2007 »
Я бачу ,що нині багато людей заблудились в цій темі і цілком виправданно намагаються заробити на ній--тобто на встановленні так званних антен..причому навіть на складних встановленнях,мовляв з мотором..дехто звичайно купується на цьому пафосі,дехто і гроші плотить і не малі..
Сама найскладніша трудність це закріпити опору на стіні чи в іншому місті-тут звичайно потрібно мати в арсеналі дрель відповідну і дюбеля..бажано звичайно якісні--металічні(звичайно ставлять пластикові!!)..Орієнтуватись потрібно при встановленнні такої антени на південь..туди де сонце світить в обід..
Це приблизно, що потрібно знати і що власне і знають встановлювальники антен..
Слідующий крок..поскільки ви купуєте тюнер уже прошитий!!з каналами і ключами то вам достатньо просто впіймати сигнал по "телевізору" як це роблять досвідчені встановлювальники..в кожному тюнері є шкала чи індикатор сигналу..трохи подригавши антеною і нахилом конвертора на антені ви навіть з помічником-жінка,дитина завжди знайдете максимум за лічені хвилини...
А трохи логічно помисливши ви легко зрозумієте,що таке комутатор і який конвертор куди дивиться..це про трьохголового стабільного паршивця..якщо у вас бажання виникне,щось на шквалт моторизованної системи..так тут ще простіше-достатньо виставити напрям на південь і вісь на полярну зірку ...і ще деякий кут...не хочу лякати технічним терміном --приблизно 7град(на деяких антенах типу МАВО він відображається)..оце власне і все,що потрібно і що використовує висококласний встановлювальник антен!!!
Зовсім інша справа--це обслуговування данної системи..зразу вас опущу на землю..нічого стабільного і постійного не має...хто не слідкує в принципі за супутниковими новинами--практично мало що бачить..тобто основа безхмарного "неба" це слідкувати за супутниковими новинами,тенологіями і ключами...в іншому разі,ви просто самі себе ставите в рамки--маю-не бачу-не знаю..в такому разі до вас приодять досвідченні "встановлювальники" і ви плотите їм за їх послуги..причому деколи так виходить,що ви можете заплатити за місяць стільки грошей,що цього було б достатньо за офіційний перегляд і без жодних проблем!!
Кардшарінг..тут досить багато і в нас резонансу на цю тему..Зразу вас попереджу,що тут не все так однозначно...маса знов проблем виникає і з інтернет провайдером,який звісно у нас неякісний і з "конспірацією"..
В любому випадку вам потрібно визначатись самостійно--хочете клопіт--будете його мати,хочете мати хоббі--воно вам забезпечено..
Ми всі нині в чеканні стабільності від саттб..і я і всі напевно користувачі форуму вже втомились від частої зміни ключів,частот,непередбачуванності,нелогічності і безвідповідальності провайдерів і хочуть чогось нормального...цього власне всі хочуть..і тому форум прагне досягти її..і різними методами...навіть політичними..хоча це і абсурдно..але...
Звичайно тут більше іронії і гумору,ніж теорії і практики..але хотілось би зняти страх перед цим питанням,і коли ви в змозі самостійно поремонтувати кран чи прибити картину в домі,то напевно і зможете антену встановити і налаштувати--головне це бажання і інтерес..все решту прийде разом з гулями і синцями..:D

 

Чи можливо таке: Один кабель - два тюнери, абсолютно незалежно.

Автор OgirokРозділ Різні технічні рішення

Відповідей: 29
Переглядів: 2349
Остання відповідь 13:33:47, 17 Жовтень 2008
від serg1557733
Перегляд Українських каналів в Канаді ,чи можливо таке?

Автор ioanРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 3
Переглядів: 2277
Остання відповідь 12:09:56, 31 Січень 2010
від oleho
ErrF у Strong 4402 що це таке і як його виправити

Автор sid-sadРозділ Strong

Відповідей: 14
Переглядів: 2917
Остання відповідь 19:05:08, 22 Березень 2010
від ioan
EDISION 2100 FTA-що це таке???

Автор NAZARРозділ Skyon, Edision

Відповідей: 8
Переглядів: 3786
Остання відповідь 11:48:05, 09 Червень 2016
від bodyan
Що таке налаштування серверу Ngrab?

Автор carderРозділ Dreambox SD

Відповідей: 0
Переглядів: 832
Остання відповідь 16:42:39, 03 Грудень 2010
від carder