Автор Тема: Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX  (Прочитано 49000 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній oleg_lezha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Рейтинг: +258/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #30 : 06:55:28, 01 Вересня 2010 »
Чи є на 4160сx плюс софт,який тримає Триколор в ему?
4W+4.8E+13E+36E+75E
uClan B6 FullHD Metal,Orton 4160CX+,Strong4402(2Mb)

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #31 : 09:52:06, 01 Вересня 2010 »
Пост #6/перший, росія, нтв,новини спорт/ та пакет BIS TV 5*W Atlantic Bird 11512 V 29950 7/8/можна вводити під Амосом/-тестуйте і сюди відповідь.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній oleg_lezha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Рейтинг: +258/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #32 : 14:52:12, 01 Вересня 2010 »
To SashaTv.Не дуже зрозумів фразу "можна вводити під Амосом".Знаю що Триколор на 36е.Тому це не про нього.
4W+4.8E+13E+36E+75E
uClan B6 FullHD Metal,Orton 4160CX+,Strong4402(2Mb)

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #33 : 15:46:41, 01 Вересня 2010 »
...та пакет BIS TV 5*W....
На ПЗ версії 1.3.35  вважаєтся,що непрацює пакет BIS-тому я написав,що крім цих 5-ти каналів Триколора ще працюють канали з пакету BIS..
Сьогодні протестував-пакет BIS на Atlantic Bird 5*W працює/частоту можна вводити на Амосі/.
« Останнє редагування: 17:47:56, 02 Вересня 2010 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній sergeny

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 497
  • Рейтинг: +250/-21
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #34 : 14:53:42, 18 Вересня 2010 »
http://sat-ukraine.info/index.php?topic=7377.msg96589;topicseen#msg96589

Чому в останньому постови три софта ?
У чому рызниця ?

Відсутній Ryslan_ice

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 62
  • Рейтинг: +52/-1
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #35 : 12:50:26, 07 Жовтня 2010 »
1.1.35 з фаворитами на 4 супутника Astra-Hotbird-Sirius-Amos.

Відсутній Nick54

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Рейтинг: +0/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #36 : 17:13:13, 08 Січня 2011 »
Шановні колеги,  *-Pможливо хто із Вас стикався з такою морокою і знайшов причину: Софт - ALI3329C_05000200_globo_cr_amstar_led_emu_1.3.54.zip. , загрузчик 1.0.6, В списках каналів та ключів видалив все надлишкове. Як стаю на Перший національний - все тухне, на пульт не реагує. Вимикаю вилку з мережі, знову вмикаю - все нормально до Першого національного. Прошив декілька ORTON 4060 СХ - та сама біда. Перезаливав -те саме.  ca.,

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #37 : 17:31:09, 08 Січня 2011 »
Шановні колеги,  *-Pможливо хто із Вас стикався з такою морокою і знайшов причину:
Вихід є:
1.Залити софт по новій!
2.Скинути налаштування в заводські.
3.Просканувати і відсортувати канали по-новому, а не чистити чуже!
4.Почистити і підв"язати ключики під себе!
5.Злити це все на комп, для подальшої заливки на інші приймачі!!!

ЗІ. І після всьої проробленої роботи - випити 50-100 грам і добре закусити!!! Христос родився *-P

Відсутній sattv1

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 171
  • Рейтинг: +32/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #38 : 19:08:21, 08 Січня 2011 »
Шановні колеги,  *-Pможливо хто із Вас стикався з такою морокою і знайшов причину: Софт - ALI3329C_05000200_globo_cr_amstar_led_emu_1.3.54.zip. , загрузчик 1.0.6, В списках каналів та ключів видалив все надлишкове. Як стаю на Перший національний - все тухне, на пульт не реагує. Вимикаю вилку з мережі, знову вмикаю - все нормально до Першого національного. Прошив декілька ORTON 4060 СХ - та сама біда. Перезаливав -те саме.  ca.,
Десь я читав про таку байду, але з каналом Меццо. Там вийшли з положення тільки видаленням каналу. Хоча не памятаю яка прошивка була при цьому. Можливо це глюк цієї прошивки. Спробуй іншу. Я сам перед святами прошивав декілька Ортон4060СХ і все добре, АЛЕ я поки-що прошиваю 1.3.11 (стабільна) і не спішу міняти на іншу. Тепер з легкою душею пю 100 гр. і за ваше здоровя!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #39 : 22:37:25, 08 Січня 2011 »
На телеканалі Перший національний дійсно у декого є такі граблі. Проблема полягає у самому ключі. Увімкніть приймач на будь-якому іншому телеканалі , зайдіть в меню ему бісс, знайдіть код першого національного і видаліть його, після чого внесіть код руцями, або завантажте у приймач перевірені ключі

Відсутній Nick54

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Рейтинг: +0/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #40 : 17:34:37, 09 Січня 2011 »
На телеканалі Перший національний дійсно у декого є такі граблі.
Вихід є:
1.Залити софт по новій!
2.Скинути налаштування в заводські.
3.Просканувати і відсортувати канали по-новому, а не чистити чуже!
4.Почистити і підв"язати ключики під себе!
5.Злити це все на комп, для подальшої заливки на інші приймачі!!!

ЗІ. І після всьої проробленої роботи - випити 50-100 грам і добре закусити!!! Христос родився *-P
[/quote]

 
Десь я читав про таку байду, але з каналом Меццо. Там вийшли з положення тільки видаленням каналу. Хоча не памятаю яка прошивка була при цьому. Можливо це глюк цієї прошивки. Спробуй іншу. Я сам перед святами прошивав декілька Ортон4060СХ і все добре, АЛЕ я поки-що прошиваю 1.3.11 (стабільна) і не спішу міняти на іншу. Тепер з легкою душею пю 100 гр. і за ваше здоровя!

Шановні колеги  *-P, щиро вдячний за відповіді і поради. Після проробленої роботи відпишусь, а зараз по 100 грам за кожного.  ca.,
« Останнє редагування: 17:46:12, 09 Січня 2011 від Nick54 »

Відсутній Nick54

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Рейтинг: +0/-0
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #41 : 16:36:18, 12 Січня 2011 »
Шановні колеги,  *-Pможливо хто із Вас стикався з такою морокою і знайшов причину:
Вихід є:
1.Залити софт по новій!
2.Скинути налаштування в заводські.
3.Просканувати і відсортувати канали по-новому, а не чистити чуже!
4.Почистити і підв"язати ключики під себе!
5.Злити це все на комп, для подальшої заливки на інші приймачі!!!

ЗІ. І після всьої проробленої роботи - випити 50-100 грам і добре закусити!!! Христос родився *-P

Жодного пункту не пропустив !!! Все запрацювало стабільно ca., *-P

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #42 : 08:14:25, 01 Лютого 2012 »
Скажіть будь ласка чи можна залити дамп від 4060СХ плюс(ті що зараз є у продажу) у звичайний ортон 4100.Це треба щоб зробити універсальний дамп і під екстру на 4060сх+ і для звичайних ортонів 4100.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній malyshka

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 502
  • Рейтинг: +345/-6
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #43 : 09:15:34, 01 Лютого 2012 »
  Можна лише навпаки, тобто від 4100с до 4060сх, але тоді не працюватиме катоприймач. Софти найкраще шити до кожного - свій, але список налаштувань та каналів - спільний. ВІн підходить до обох і заливається найпростіше з тюнера в тюнер.
"...москалі - то тоті люди, шо мішєют жити."  В.Мельникович.

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Обговорення софтів. Opticum/Orton 4060CX
« Відповідь #44 : 12:13:55, 01 Лютого 2012 »
Це я знаю і робив,але мене цікавить не просто 4060,а той що з плюсом.Наскільки я чув вони відрізняються.А старі 4060,що без+ зараз у продажу немає.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 16391
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.

Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 39
Переглядів: 21965
Остання відповідь 13:47:38, 30 Вересня 2009
від romireb
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 19879
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 18699
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 17500
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha