0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Хто стикався з такою "аномалією"???
Автор SergeySРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони |
Відповідей: 5 Переглядів: 4296 |
від SergeyS |
|
SAMSUNG DSB-A300V - хто що небудь знає про цей приймач?? |
Відповідей: 25 Переглядів: 17098 |
від Komelektron |
|
Безкоштовні сет-топ-бокси отримають тільки ті, хто напише заяви
Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення |
Відповідей: 22 Переглядів: 31524 |
від oleh61 |
|
Для тих- хто бачить у розвитку ефірного TV один негатив
Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення |
Відповідей: 98 Переглядів: 92098 |
від oleh61 |
|
ТРК Київ..хто в ліс,xто в біс...
Автор vicРозділ Українські телевізійні канали |
Відповідей: 53 Переглядів: 13351 |
від Yaro |