Автор Тема: Допоможіть.Доперепрошивався ECHOSTAR...  (Прочитано 2659 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній Vasyl67

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Рейтинг: +2/-0
Після прошивки ніяких робочих признаків не загорається дісплей.Допоможіть будь ласка чайнику.Було так системна інформація SRT 6155 FTA with mod. Програма 1.08 дек 8 2004.Загрузчик 4.6.7 ps кодовані канали не показували ніякі так зрозумів шо загрузчик міняти не потрібно і поінструкції дальше ApplicationLoader і файл SRT 61хх 2р624062006.urt появився канал виключив включив і ні яких признаків підскажіть будь ласка шо робити чайнику.Ссилки на інструкції дали на цьому форумі за що дякую

Відсутній SERS3333

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 661
  • Рейтинг: +1214/-7
Допоможіть.Доперепрошивався ECHOSTAR...
« Відповідь #1 : 12:52:05, 18 Березня 2009 »
Твій Ехостар -клон Стронг 6155 ,залий в нього дамп від стронга через Jtag програматор(читай відповідну тему) ,дамп можу скинути
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Допоможіть.Доперепрошивався ECHOSTAR...
« Відповідь #2 : 13:50:32, 18 Березня 2009 »
Є ще така штука як "збіг обставин". Якщо все зроблено правильно(прошивка Вашого ехостара), а картинка не з"явилась, то можливо що саме в цей час здох Ваш апарат. ;) Багато попадалось ехостарів з поломкою БЖ, а саме С1-47мКф/450В,малий біля тл431 та ще один малий біля шиму,перепрошую, но номіналів не пам"ятаю. Помоєму від 22 до 47 Мкф. Звісно якщо БЖ "живий",-то підняти Ваш апарат допоможе Джитаг.

Відсутній Vasyl67

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Рейтинг: +2/-0
Допоможіть.Доперепрошивався ECHOSTAR...
« Відповідь #3 : 16:00:49, 18 Березня 2009 »
Дякую шо відкликнулись буду іти до спеців.І скажіть чи можна дивитись на цьому тюнері канали PG PB.Дякую

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Допоможіть.Доперепрошивався ECHOSTAR...
« Відповідь #4 : 16:19:45, 18 Березня 2009 »
Дякую шо відкликнулись буду іти до спеців.І скажіть чи можна дивитись на цьому тюнері канали PG PB.Дякую

Так на даному апараті можливо дивитись ці "пізнавальні канали" :2funny:

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6271
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1226
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6516
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5091
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3972
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg