Автор Тема: Допоможіть закинути ключики  (Прочитано 14548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Roman1968

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 146
  • Рейтинг: +53/-1
  • Рахую горобців.
Допоможіть закинути ключики
« Відповідь #60 : 00:28:47, 22 Липня 2008 »
Виложіть тут, будь-ласка ключ на стс7 і розкажіть як ви його вводите, бо в мене щось не йде. А от домашній працює без проблем *-I
тут  скачай http://sat-ukraine.info/index.php?topic=1546.180 *-P
Dont Worry, be Happy

Відсутній puh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +19/-0
Допоможіть закинути ключики
« Відповідь #61 : 01:25:15, 22 Липня 2008 »
Вбивав бiсс-ключi руками. Виявив, що маэ значення на яке мiсце в ему ставити ключ (я замiнював, а не добавляв). Так от бувае ставиш ключ на СТС, виходиш з ему-а тюнер начинае перегружатись без перериву. Перенiс ключ на iнше мiсце в эму- все робэ!!!  :D

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6271
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1225
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6516
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5091
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3970
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg