Автор Тема: Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.  (Прочитано 96761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #435 : 21:23:03, 04 Липня 2012 »
тюнер глобо оптікум 4100 -проблема наступна БЖ в нормі на табло світяться 4 нолі і горить червоний світлодіод.Підскажіть як реанімувати даний тюнер і чи вартує. На прошивку через ком не реагує.

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 981
  • Рейтинг: +1104/-15
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #436 : 21:30:55, 04 Липня 2012 »
попробувати блок живлення від аналогічного,а потім стверджувати що він справний ,від 7010а теж підходить це така моя думка.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #437 : 05:57:56, 05 Липня 2012 »
Бж підставляв з відомо робочого тюнера результат той самий.Може в уогось уже було подібне?

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #438 : 09:55:39, 05 Липня 2012 »
По моєму тут діло J-Tag  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній M1sha

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 389
  • Рейтинг: +162/-11
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #439 : 21:40:20, 05 Липня 2012 »
Глобік 8300 (7100А) ,   рівень   показує 90%, а  якість 0%, в  незалежності   від  того   чи   кабель є   чи ні.Зображення немає і   якось   підгальмовує  реакція  на   пульт. Треба    терміново зробити, а   чуйка  підказує  що не  простий випадок, чи  може  грозовий  , чи проц,  чи обв’язка проца. Тільки  відкрив, нікуди ще не лазив  ,  може в  кого є   напрацювання по  такому  випадку, з  чого  починати   щоб  часу   тратити не    багато, чи  і взагалі не  тратити ?

Відсутній ivashko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 67
  • Рейтинг: +26/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #440 : 08:29:42, 06 Липня 2012 »
Це простий випадок. Справа В БЖ, конденсатор по 5В замінити.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #441 : 20:56:48, 21 Серпня 2012 »
Тюнер 7010СХ з блока живлення не виходить 20 вольт.Підскажіть що замінити на табло ледве проскакує boot.

Відсутній Rubezhanin

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Рейтинг: +0/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #442 : 23:16:11, 08 Вересня 2012 »
Доброй ночі гуру. Ось вже глаза злипаються а перемогти не можу Globo 3000 (так на морді написано) Прийшов данний звір в неробочому стані. Замінив конденсатори в БП - з'явилась напруга (мережевий літ теж поміняв бо висох) Тюнер не запускається, вихідні напруги є - в нормі. Але коли тиснешь "Power" на табло засвічується "8".Перепрошився нормально (Upgrade-tools-1.07 + дамп dump GLOBO5118.v3.4.10.emu.DIOR), але це проблеми не вирішило. Стягнув flash мікросхему, на її місце поставив нову (спочатку прошивши її на зовнішньому программаторі) також світиться при натисканні "8". Замінив кварц - нічого.Думав морда не робе - підчепив на тв - не робе сам тюнер. Де рити?

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #443 : 07:51:09, 09 Вересня 2012 »
Де рити?
Міняти МС ОЗУ (RAM). Типовий випадок - прошивка нормальна, старту нема...
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #444 : 20:01:18, 27 Січня 2013 »
Вітаю Всіх, чи хто підкаже де рити, Дігіталь 4000, сигнали по нулям, провірив дальші не видає проц команди на включення напруги на головку, зміну поляризаціі, 22Кгц також нема.. an24
Б.Ж. В порядку.. :)
Ще замітив таку річ, коли навіть виключаєш тьюнер з пульта настройки скидаються.. Тьюнер постійно вмикається на 1-й канал хоч виключаєш на іншому..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 981
  • Рейтинг: +1104/-15
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #445 : 21:13:36, 27 Січня 2013 »
така фігня була коли в бж був дохлий електроліт 47мкф,а другий раз жовтенький дисковий запобіжник схожий на конденсатор

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #446 : 08:38:08, 28 Січня 2013 »
nico2, певно в мене не типова несправність, так як блок живлення ні причому, бо підкидував з іншого робочого тьюнера, та і термозапобіжник тут точно ні .., бо немає з проца сигналів включення напруги та зміни поляризаціїї, може хто мав щось подібне, то підскажіть де рити: епром, рам, чи проц ..?(Флешка джітагом заливається та зчитується без питань з дальнішою провіркою дампів..)
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній Diller

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Рейтинг: +214/-4
  • ^)
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #447 : 08:52:35, 28 Січня 2013 »
У мене було подібне,не було команди включення конвертораі зміни поляризації.Я просто взяв туди невеликою напругою в розмірі від 0,5 до 1 вольта і вибив це замикання в проці.Цей варіант не завжди спрацьовує.В більшості після цього процесор виходить повністю з ладу.Це на ваш розсуд!!!!!
ORTON 9500 HD PVR 2 CI 2 CX E PLUS 75E 36E 19.2E 13E 9E 5E 4W

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 981
  • Рейтинг: +1104/-15
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #448 : 16:07:09, 28 Січня 2013 »
ще може бути 317 садить сигнал

Відсутній freak999

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Рейтинг: +0/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #449 : 12:16:21, 23 Лютого 2013 »
Доброго дня. В чому може бути проблема. Приніс тюнер з морозу, підключив до тєліка через 5 мін. і на екрані спостерігається зображення в зелених тонах? Пройшла доба, а зображення і далі таке ж. Тюнер 4100с.

 

"Платне Українське ТВ" - проблемні питання

Автор AlexanderРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 39
Переглядів: 16228
Остання відповідь 09:09:14, 23 Липня 2007
від kupest
Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 14559
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Розподіл пам'яті в Глобо 3ххх-6ххх відповідно до версії загрузчика.

Автор YaroРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 0
Переглядів: 3113
Остання відповідь 17:12:27, 09 Жовтня 2007
від Yaro
Схема вхідних контурів головки цифрових тюнерів (глобо, лемберг)

Автор ZubrРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 1
Переглядів: 2720
Остання відповідь 17:08:33, 28 Січня 2009
від llyova
різні питання, пов\'язані з ремонтом тюнерів

Автор satorbitaРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 13
Переглядів: 5787
Остання відповідь 21:50:53, 30 Березня 2020
від duman