Автор Тема: Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.  (Прочитано 96764 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #15 : 15:59:23, 13 Квітня 2007 »
Цитата: tosat;4239
По-перше провір електроліти в блоку живлення, якщо хоч трохи "вздуті" - міняй зразу, по-друге - провір як працює без дісека...


Здутого нема жодного, навіть близько до здуття не видно - однак то не секрет, що й так треба міняти,бо воно на вигляд наче добре, а насправді - гуано. Та й без дайсека спробувати не зашкодить, мало чого......
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #16 : 17:55:04, 13 Квітня 2007 »
Хто не лінується - скиньте мені в мило skippie@rambler.ru чи викладіть тут скачану робочу прошиву зі свого тюнера по варіанту UPLOAD ALL. У мене 6010.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній romashkin

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 360
  • Рейтинг: +25/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #17 : 18:22:27, 13 Квітня 2007 »
Думаю, при верт. поляризації головка бере більше струму, відповідно більше навантаженя на БЖ. Звідси, при частково несправному конд. може і таке творитись. Теж схиляюсь до заміни конденсатора в першу чергу.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #18 : 20:35:45, 13 Квітня 2007 »
Повимінював я кондьори - нічого не дало. Хоча ні - таки дало, бо не міг раніше залити стару прошиву поверх новішої, ну там тої, що мала АУ на ТПС, тепер стара залилася ОК.Канали не показують, як і не показували.Зняв дайсек і пустив напряму - почало показувати.Поставив завідомо справний інший дайсек - знову пусто.Спробував засканувати - картина, яку вже описав вище, при виборі ХудайБердиєва на сканування засканувалося штук 80 програм з Сіріуса.Тут я звернув увагу, що засканило канали верхнього піддапазону! Найнижча частота (у першого засканованого каналу,EBS там, чи що) була 12577! А все, що нижче - не засканилося.

Напрошується висновок - 22 кілогерци не виключаються. А так як сигнали для дайсека накладаються саме на ці 22 кілограми - то можна зрозуміти, чому дайсек збоїть і гуляє, як собі схоче.

Де і що в тюнері\конверторі відповідає за 22 кілогерци? Чи вже простіше замінити сам конвертор??? Як порахувати дефектну деталь?

Ну і каша......то при тому, що на Піонері, на тих самих дайсеках і головах все пучком...
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #19 : 11:30:38, 14 Квітня 2007 »
Засканив напряму, без дайсека - все засканилося,все пучком, весь діапазо повністю на ХБ засканився.З дайсеком - ні в яку, не сканить, не бачить головок (супутників), причому жодного - здрастуй жопа новий год:-( Дайсек міняв на справний - нема нічого, а напряму з антени - все є.

Вже голова пухне...Де причина, щоб їй так, трясця її матері???

Може дійсно проЖТАЖити тюнер???
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #20 : 11:44:53, 14 Квітня 2007 »
Тут проблема з 22 kHz. Перевір осцилографом, там здається вилітає транзистор який замішує 22 kHz в основний сигнал. Можливо неправильно написав з граматичної сторони, але...

Відсутній romashkin

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 360
  • Рейтинг: +25/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #21 : 12:01:19, 14 Квітня 2007 »
Не подібно на проблему з 22 кГц, бо тоді б не працювало і без дайсека.
Тут проблема, очевидно у командах, які видаються на переключення дайсека. Десь читав, що у глобо вони подаються не тільки при переключенні а й при роботі з певною періодичністю. Можливо, 22кГц накладаються на команди переключення і виходить абра-кадабра - при роботі самовільно переключайються конвертори від різних супутників.
Тут, дійсно, вихід один - взятии осцилограф і глянути що там твориться.
p.s.
То може тепер поясните, чи була логіка, і до чого тут була поляризація?

Відсутній magister_of_es

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +10/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #22 : 14:04:06, 14 Квітня 2007 »
Хлопці, чи є в когось схема блоку живлення намальована на компі на Глобо 5000?
Я брав на alex.lavб дивився її, але вона не подобається мені, там вона зроблена від руки,це не зручно застосовувати.
Будь ласка, може хтось намалував її, бо в мене зовсім немає часу.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #23 : 15:36:29, 14 Квітня 2007 »
Прожтажив я тюнер - а він і взагалі погас :-((( Тільки при включенні в розетку на короткий час щось там на дисплеї спалахує, і все, темно.Наче схоже на 8888 на короткий час, але не завжди.

Ну і де логіка?
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #24 : 15:40:13, 14 Квітня 2007 »
Цитата: romashkin;4312
Можливо, 22кГц накладаються на команди переключення і виходить абра-кадабра


Я теж такої думки.Тільки навпаки: команди переключення дайсеків накладаються на сигнал 22 кгц.Але накладаються чомусь неправильно, можливо нема узгодження по чомусь там - по фронтах імпульсів, по фазах,чи може по амплітуді...от і каша в результаті.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #25 : 19:11:37, 14 Квітня 2007 »
Підкажіть, чи треба програмувати флешку 29LV160BE-70PFTN з ГЛОБО 6010 на зовнішньому програматорі при її заміні в тюнері, чи це можна зробити і ЖТАГом? І будь ласка - дайте точний і конкретний опис, що, коли і за чим прошивати. Лоадер, саме фірмваре - що іде за чим при програмуванні флешки в тюнері, і через ЖТАГ чи через КОМ?

Наскільки я розумію, чисту флешку по КОМ-порту не прошити - або ж я помиляюсь?

Прошу кваліфікованої відповіді.

Дякую.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #26 : 20:35:39, 14 Квітня 2007 »
Yaro, Ти я дивлюсь заліз в конкретну д*пу. Цікавився в коллєги, який двічі стикався з такою проблємою(на рахунок попередньої точніше), ми переглянули Глобо 5000 сказав на ньому  перевірити транзисторіи QV11 i QV12. І знову ж сказав без осцилографа ні-ні...

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #27 : 06:03:39, 15 Квітня 2007 »
Цитата: bodyan;4372
Yaro, Ти я дивлюсь заліз в конкретну д*пу.


Хай йому грець...:-( Транзистори я вже давно перевірив, перевірю повторно.
І все ж таки, чи треба програмувати флешку 29LV160BE-70PFTN з ГЛОБО 6010 на зовнішньому програматорі при її заміні в тюнері, чи піде і ЖТАГом? Мені випаяти одну та впаяти інше - не проблема,флеха є, паяльна станція в дружка через дорогу. Але мушу знати, чи я правильно думаю та чи туди я йду...Ось лог роботи проги SKYMAX UP 1.1.3 :
=================
Init JTAG
IDCODE : 1D405041
CPU : STi5518
Stop CPU
Clear Trap : Please Wait...
FAIL WRITE ADR[80000004]=80000000

після другого СТАРТУ таке

Init JTAG
IDCODE : 1D405041
CPU : STi5518
Fail DCU, Plesae Restart or Reset CPU Box
==========================
Так хто підкаже, флешка-таки чи ні?

Спасибі,BODYAN.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній zenoviy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Рейтинг: +27/-0
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #28 : 10:06:47, 15 Квітня 2007 »
Непотрібно нічого паяти .Глобо я колись відновлював за допомогою програмки  JKEYS 10.11.і тд люба програмка яка прцює з процесором st 5518 тільки потрібно 115н процесора посадити на корпус.Доречі по реамінації флеші є дуже багато інформації тут   Я тільки неможу зрозуміти для чого потрібно було чіпати флеш.....

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.
« Відповідь #29 : 18:36:23, 15 Квітня 2007 »
Цитата: zenoviy;4410
Непотрібно нічого паяти .Глобо я колись відновлював за допомогою програмки  JKEYS 10.11.і тд люба програмка яка прцює з процесором st 5518 тільки потрібно 115н процесора посадити на корпус.Доречі по реамінації флеші є дуже багато інформації тут 

JKEYS 10.11.і т.д.  у мене на ХР успішно висне,заявляє, що у мене немає прав адміністратора (!). Коли виставляю сумісність з WinME - взагалі нічого не хоче робити...ну правда вже не висне :-)

Може якусь іншу прогу порадиш? Був би вдячний.
А матеріали звідси в мене давно є.

ДЯКУЮ.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

 

"Платне Українське ТВ" - проблемні питання

Автор AlexanderРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 39
Переглядів: 16228
Остання відповідь 09:09:14, 23 Липня 2007
від kupest
Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 14559
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Розподіл пам'яті в Глобо 3ххх-6ххх відповідно до версії загрузчика.

Автор YaroРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 0
Переглядів: 3113
Остання відповідь 17:12:27, 09 Жовтня 2007
від Yaro
Схема вхідних контурів головки цифрових тюнерів (глобо, лемберг)

Автор ZubrРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 1
Переглядів: 2721
Остання відповідь 17:08:33, 28 Січня 2009
від llyova
різні питання, пов\'язані з ремонтом тюнерів

Автор satorbitaРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 13
Переглядів: 5787
Остання відповідь 21:50:53, 30 Березня 2020
від duman