Автор Тема: Amos 3/7 4.0°W  (Прочитано 367245 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній him

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Рейтинг: +11/-3
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #60 : 14:35:02, 16 Вересня 2008 »
прописав, *-Y тількі забули упомянути що в канал в менюшці називаеця Comedy Central а дійсно показує VH-1  *-F
Amiko 8900 , Dreambox 500s Sky Star 2 -  мотор (90см) - 4W,5E,13E,36Е,75E,80E (+++, Viasat,XXX,Cyfra,Orion...) +1,20см

Відсутній sasha1968

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +226/-214
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #61 : 15:43:43, 16 Вересня 2008 »
Прописався канал під назвою Comedy Central а показує
дійсно VH~1.FTA.
AMOS FREQ.11304 HORISONTAL SR.19540 FEC.3/4
Це в Луцьку доречі.
Існування будь – якого об’єкта має сенс, коли він існує заради певної мети.

Відсутній edit

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Рейтинг: +29/-4
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #62 : 08:48:14, 17 Вересня 2008 »
Цей канал  прекрасно прописався  але бідолаха не може попасти в тему  Amos 2, 4.0°W, бо ж бо він знаходиться  на Amos 3, 4.0°W - 11304.00 H - Txp: 9  DVB-S (QPSK) - 19540 3/4 - NID:1 - TID:1
 an33

Відсутній pitsat

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 256
  • Рейтинг: +432/-0
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #63 : 10:14:26, 18 Вересня 2008 »
Угорський Comedy Central тестує з Амоса 3

MTV Networks International (MTVNI) введе в дію незабаром угорську версію свого розважального каналу Comedy Central, який присвячений комедіям і гумору. Угорська версія Comedy Central повинна рушити вже в жовтні цього року.

Технічні параметри:

Amos 3 (4°W)
tp. 9 (11,304 GHz, pol. H SR=19540 FEC=3/4)

ID: Comedy Central
PID V=500
PID A=501
PID PCR=500
SID=5
PID PMT=36
Кодування: немає*(на час тестів)

Хоч ІД каналу Comedy Central, то під час тесту можна стежити музичний канал VH-1 Europe і буде так імовірно аж до моменту, коли новий канал Viacom розпочне регулярне мовлення - повинне то то статись на початку жовтня.
Угорський Comedy Central буде доступний за посередництва кабельних мереж і супутникових платформ для більше ніж 1,5 млн домашніх господарств Угорщини. Невідомо, в якій платформі надаватиметься новий розважальний канал, імовірно в Digi TV  на супутнику Інтелсат 10-02 (1°W) і в UPC Direct з Астри (19,2°E). Угорський Comedy Central надаватиме поєднання локальних програм з популярною закордонною продукцією, яка буде дубльована в угорській мові.
Локальна версія Comedy Central надається вже в Німеччині, Австрії, Польщі, Голландії, а незабаром стартує також в скандинавських країнах. Viacom в Угорщині надає на даний час 3 канали ТБ: MTV Hungary, VIVA TV і локальну версію каналу Nickelodeon.

Джерело:http://www.digi-tv.pl

Відсутній romario

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 343
  • Рейтинг: +253/-2
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #64 : 13:22:04, 18 Вересня 2008 »
Нацрада зобов’язала К1 і «Мегаспорт» повернутись до своїх мереж і звернеться до Генпрокуратури щодо дій компанії «Торсат»
Цитувати
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 17 вересня розглянула питання про обмін логотипами каналів «Мегаспорт» і К1, що призвів фактично до обміну мережами розповсюдження цих каналів.
 
Як пояснив перший заступник голови Нацради Ігор Курус, перекомутація каналів стала несподіванкою для Нацради, яка давала дозвіл лише на зміну логотипів. Більше того, несподіванкою для Нацради стало і те, що на підставі листа компанії «Торсат» (компанія у складі групи «Інтер», яка надає технічні послуги каналам групи, в тому числі і «Мегаспорту» з К1), адресованого кабельним операторам, з УПП («універсальної програмної послуги») було вилучено канал «Мегаспорт», натомість на його місце включено К1.
 
У своєму рішенні Нацрада зобов’язала телекомпанії «Мультимедіасервісез» («Мегаспорт») та «Київтелемонтаж» (К1) привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства, про що повідомити Нацраду до 23 вересня. Далі Нацрада призначить перевірку цих компаній. Під час обговорення питання лунали пропозиції у разі невиконання каналами рішення Нацради виставити ефірні частоти «Мегаспорту» на повторний конкурс, оскільки канал отримав частоти із цільовим призначенням для розбудови спортивного мовлення.
 
Що ж до компанії «Торсат», яка не є ліцензіатом Нацради, то регуляторний орган вирішив звернутися з листом до Генеральної прокуратури України (ГПУ) з проханням перевірити діяльність компанії. Підстава для звернення – компанія своїм листом внесла зміни в УПП, яка затверджується лише рішенням Нацради. Окремим рядком у зверненні до Прокуратури Нацрада має намір звернути увагу ГПУ на те, що компанія здійснює безліцензійну діяльність, транслюючи в Україні чотири телеканали, які не мають дозволів на трансляцію від Нацради. Зокрема згадувалися «Первый канал. Всемирная сеть» та «РТР-Планета».
 
«Телекритика» звернулася за поясненнями до компанії «Торсат», яка пообіцяла надіслати свій коментар згодом.
 
Наслідком дозвільного рішення щодо К1 та «Мегаспорту» для Нацради стали: позов до суду від народних депутатів Томенка й Олійника, депутатські запити та виклик голови Нацради Віталія Шевченка на засідання парламентського комітету з питань свободи слова та інформації.
Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак..

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #65 : 18:58:22, 30 Вересня 2008 »
знов низький рівень сигналу  на тр. з 1+1.в мене на Опені -29%,але показує нормально,а в багатьох знайомих - картинка розсипається.ще не дочитався ніде про причину. :(
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #66 : 19:08:43, 01 Жовтня 2008 »
Куй ТВ вже без тесту але значок $,хто знає в яку систему кодануть?

Відсутній oostryj

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 86
  • Рейтинг: +16/-2
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #67 : 20:57:18, 01 Жовтня 2008 »
Куй ТВ вже без тесту але значок $,хто знає в яку систему кодануть?
Тобі напевне долари $ привиділись? Показуэ канал. :2funny:

Відсутній miko

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 260
  • Рейтинг: +332/-9
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #68 : 21:20:07, 01 Жовтня 2008 »
Куй ТВ вже без тесту але значок $,хто знає в яку систему кодануть?
Тобі напевне долари $ привиділись? Показуэ канал. :2funny:
канал показуэ,але значок є-не привиджується.

Відсутній oostryj

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 86
  • Рейтинг: +16/-2
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #69 : 21:39:15, 01 Жовтня 2008 »
Куй ТВ вже без тесту але значок $,хто знає в яку систему кодануть?
Тобі напевне долари $ привиділись? Показуэ канал. :2funny:
канал показуэ,але значок є-не привиджується.
Незнаю які у вас там долари в мене на СR-і немає.  O0

Відсутній yura-lvov

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Рейтинг: +33/-4
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #70 : 07:27:12, 02 Жовтня 2008 »
зі вчора в мене на транспондері 10759 не показують канали -немає сигналу хто в курсі що з пінчуковськими каналами сталось?

Відсутній satyrn

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Рейтинг: +10/-1
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #71 : 07:30:42, 02 Жовтня 2008 »
Сьогодні замітно зменьшився сигнал на Амоси 10759 Г 30000 *-R
Життя продовжуеться,http://vetka.mylivepage.ru/

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #72 : 07:34:41, 02 Жовтня 2008 »
Спочатку десь біля 19.00 вчора пропав сиснал із спутника, потім появився но дуже слабий сигнал 30% по Опену !!! Сьогодні сигнал трохи кращий 40%, та все одно нижче норми 75-80% - напевно почались проблеми на супутнику !!!
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yura-lvov

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Рейтинг: +33/-4
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #73 : 07:41:05, 02 Жовтня 2008 »
до чого тут супутник - 1+1 показує нормально

Відсутній zloj vitos

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 643
  • Рейтинг: +359/-23
Amos 2, 4.0°W
« Відповідь #74 : 08:31:45, 02 Жовтня 2008 »
Сьогодні вранці теж перевірив рівні сигналу(4-5-13-75-80-90  2 тарілки 0,85).На 10722 на Амосі 40-45% на 10759-30%(по шкалі опена 810).На ОРТ та інших російських каналах теж слабший ніж завжди сигнал.Думаю це несприятливі погодні та може якась погана проходимість хвиль,а не проблеми на супутниках.

 

Практика налаштування на Amos 2, 4.0°W, проблеми з прийомом сигналу з супутника

Автор anro87Розділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 8
Переглядів: 4677
Остання відповідь 19:45:38, 20 Серпня 2011
від sattv1
Amos Sirius Hot Bird плюс супермаунт

Автор KliftРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 2
Переглядів: 3777
Остання відповідь 14:52:54, 30 Березня 2007
від tosat
Мультифід: Amos-Thor-Sirius-Hot Bird

Автор gruzilkoРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 73
Переглядів: 18155
Остання відповідь 11:49:15, 17 Лютого 2009
від Yaro
Зник сигнал з усіх транспондерів супутника Amos 4.0W

Автор TomoeMikageРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 15
Переглядів: 11284
Остання відповідь 18:30:02, 18 Січня 2018
від vasjabr
Падіння рівня сигналу супутника AMOS

Автор kostchen69Розділ Новини

Відповідей: 11
Переглядів: 8738
Остання відповідь 12:48:37, 28 Травня 2008
від kostchen69