Автор Тема: OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4  (Прочитано 563 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Rostyk.07

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +328/-13
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4 (вирвані) Такий принесли в ремонт!




Відсутній k750

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +0/-0
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4
« Відповідь #1 : 06:25:40, 27 Травня 2026 »
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4 (вирвані) Такий принесли в ремонт!




C11 по живленню VDD (8 нога) - стандартна кераміка 0.1 uF.

R4 (підтяжка) - 4.7K

Відсутній Rostyk.07

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +328/-13
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4
« Відповідь #2 : 17:19:21, 30 Травня 2026 »
Запустив. Дякую за відповідь


Відсутній k750

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +0/-0
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4
« Відповідь #3 : 06:19:20, 31 Травня 2026 »
Запустив. Дякую за відповідь


я б вкоротив до мінімуму дроти які йдуть від флешки до плати бо при прошивці чи скануванні каналів можуть виникнути імпульсні перешкоди і тюнер запише сміття в пам'ять.Як результат прошивка ляже криво і тюнер просто перетвориться на цеглину

 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 94711
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6269
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6509
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5086
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3967
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg