0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Openbox X800 + Openbox X800 + Xtra домашня шара.
Автор KokaРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали |
Відповідей: 2 Переглядів: 3271 |
від slavon |
|
|
Microbox (Tehnobox) T-910 та небесна "шара" |
Відповідей: 43 Переглядів: 20239 |
від Віталік Передерій |
|
Прошивки для Globo 4100c, на яких працює шара.
Автор maxtreme-2008Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 7 Переглядів: 5477 |
від ates4 |
|
дрім 500 китай погано стартує шара!!
Автор kovallРозділ Dreambox SD |
Відповідей: 7 Переглядів: 2586 |
від ig0r |
|
Шара на Eurosat DVB-8004
Автор AnryРозділ Eurosat DVB-8004 |
Відповідей: 16 Переглядів: 6365 |
від pacharom |