Автор Тема: [ЗАВАНТАЖИТИ] U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA - прошивки користувачів (дампи)  (Прочитано 76777 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

• Адміністратор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +8347/-14
Готові дампи від користувачів для U2C/uClan B6, скачати дамп для U2C B6, скачати дамп для uClan B6, скачати дамп для uClan B6 Metal, скачати дамп для U2C B6 Metal, скачати дамп для uClan B6 CA, список каналів, ключі, biss, powervu, як прошити дамп

Прошивка U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA | Обговорення U2C/uClan B6, B6 Metal, B6 CA | Списки каналів і ключі

В даній темі викладаються готові прошивки користувачів (дампи) для приймачів uClan B6 / U2C B6. Тема створена на прохання користувачів, для полегшення навігації і пошуку необхідних файлів для даних приймачів.

При викладенні дампів прохання вказувати:
версію приймача,
версію програмного забезпечення,
супутники, списки каналів яких містяться в прошивці,
створені фаворити,
пароль, якщо встановлено.

Відсутній iva3

• Старожило
  • Рейтинг: +769/-21
UCLANB6FUL HD
дамп на 4w-5e-13eFAV   на 220820
                     видалені нероб.канали, обновлені  канали частоти
                        з FAV (hd/ukr-rus/muzik/disnej/news/sport/t-2/power-vu/polih-fta)
                                              SW/B6_20171213
в архіві  дамп. ключі.список каналів  .
Coolstream NEO Plus-- 4ku-5ku-13ku-36ku-75ku-85ku-90c-90ku
Dbox2

Відсутній tobik82

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +0/-0
Підскажіть, що зробити щоб запрацював ютуб, на 90% відео пише, що відео не для вашого региону. Або підкажіть, яз змінити регіон?

Відсутній vizir

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +0/-0
Я вам нічим не допоможу, бо в мене на двох апаратах взагалі не запускається Ютуб. Колись помагало оновлення клчюа з інтернету. Зараз нічого не допомагає. Так що приєднуюсь до запитання.

Відсутній vlad2019

• Користувач
  • **
  • Рейтинг: +7/-0
Підскажіть, що зробити щоб запрацював ютуб, на 90% відео пише, що відео не для вашого региону. Або підкажіть, яз змінити регіон?
Не линуемося читати форум , форуми ! там потрибен API KEY , працюе вин зараз чи ни не знаю.

Відсутній urij66

• Старожило
  • Рейтинг: +176/-54
  • Я добрий, коли до мене добре.
Нічого не зробите, на цих бакланах ютуб не працює.Чекайте виходу нового ПЗ, яке обіцяють уже більше 8 місяців.Але майбуть воно вже не вийде.Ютуб працює на форос комбо і на сат інтегралах.До пори, до часу.Якщо хочете стабільно, без проблем дивитись ютуб-беріть смарт приставку і не заморочуйтесь.На супутникових тюнерах-ютуб, тільки замануха.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній kraig

• Користувач
  • **
  • Рейтинг: +11/-0
  • U2C maxi
На простенькому т2 тюнері Satcom 505 ютуб показує без проблем, без власного api ключа, показує без проблем на комбо тюнері Eurosky es-19.А з цим тюнером ютуб не дружить.Єдине чекати нового ПЗ.

Відсутній vlad2019

• Користувач
  • **
На простенькому т2 тюнері Satcom 505 ютуб показує без проблем, без власного api ключа, показує без проблем на комбо тюнері Eurosky es-19.А з цим тюнером ютуб не дружить.Єдине чекати нового ПЗ.
На b6дийсно не проацюе, алея думаю що ресивери типу Satcom тай инши це питання часу, краще купити приставку на андроиди.

Відсутній petroman

• Постійний користувач
  • Рейтинг: +11/-10
На b6дийсно не проацюе, алея думаю що ресивери типу Satcom тай инши це питання часу, краще купити приставку на андроиди.
Хто вам забороняє купити.Прапор в руки  *-P

Відсутній vlad2019

• Користувач
  • **
Хто вам забороняє купити.Прапор в руки  *-P
   А хто мени забороняе? я висловив свою думку е старий дени устин 4k , 2 приставки з переглядом ютубу николи пролем  не мав.

SIMAX U2C S2 HD mini base K0-S - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ U2C

Відповідей: 2
Переглядів: 7710
Остання відповідь 10:50:24, 22 Червень 2019
від bodyan
uClan Denys H.265 Pro Combo - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ U2C

Відповідей: 9
Переглядів: 11823
Остання відповідь 18:49:59, 13 Листопад 2019
від jeck