0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.
Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 39 Переглядів: 21966 |
від romireb |
|
Куплю приймачи DRE 5000,DRE 5001
Автор buksatРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 0 Переглядів: 3932 |
від buksat |
|
Куплю або прийму в дар дисплей від Nokia 6100 (6610,2600,7200,7250,3100)
Автор svidrakРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 2 Переглядів: 5171 |
від AndriyLviv |
|
Куплю память SODIMM Samsung 1Gb 2Rx8 DDR2 PC2-4200S-444-12-E3
Автор oplyaРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 0 Переглядів: 4704 |
від oplya |
|
Куплю пульти оптом Eurosat,eurosky Dvb-8004 [SAT]
Автор jastin11Розділ Куплю - Продам |
Відповідей: 1 Переглядів: 5695 |
від jastin11 |