0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Upgrade 1.0.7 і Windows Vista або 7
Автор lwmРозділ 3000- 6000.. |
Відповідей: 24 Переглядів: 12045 |
від seriy |
|
Strong SRT 6011 і windows 7 |
Відповідей: 5 Переглядів: 4492 |
від lwm |
|
Oscam для Windows (*****лор) |
Відповідей: 6 Переглядів: 6345 |
від bodyan |
|
OsCam + Windows + TBS3102 |
Відповідей: 2 Переглядів: 4903 |
від bodyan |