Автор Тема: Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T  (Прочитано 6271 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sbirchuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Рейтинг: +2/-0
Залив у тюнер Digital 5000 DVB-S/DVB-T список каналів
На екрані 0000 на кнопки на тюнері не реагує
Нові софти прошиватись не хочуть
В чому причина?

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T
« Відповідь #1 : 12:05:31, 14 Травня 2011 »
Апарат такий?


Відсутній sbirchuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Рейтинг: +2/-0
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T
« Відповідь #2 : 17:50:01, 14 Травня 2011 »
Ні це 5000 Plus а є  5000 DVB-S/DVB-T і картоприймач є

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T
« Відповідь #3 : 18:18:23, 14 Травня 2011 »
Фото цього ч уда в студію !!!
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T
« Відповідь #4 : 18:56:26, 14 Травня 2011 »
Digital 5000 Plus NEW DVB-S/DVB-T


Питання до автора:
 Альтернативне ПЗ,наприклад від Globo 5000, в даний приймач підходить?Та чи перевірявся блок живлення?
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній sbirchuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Рейтинг: +2/-0
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T
« Відповідь #5 : 06:55:17, 15 Травня 2011 »
Проблему вирішив знайшовши поради на форумах
Залив прошивку 3.3.18 від 2006 року (тільки вона пішла), після цього
прошив новішим софтом від 10.03.11 (3.4.9) і все працює
ПЗ підходить від вітки Globo 3000-6000

 

Dreambox 800 та проблема "Сервіс не знайдено (SID не знайдено в PAT)"

Автор OgirokРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 7906
Остання відповідь 17:19:01, 26 Серпня 2010
від v22
Проблема "Скидання сетінгів" та її вирішення

Автор OgirokРозділ AF-XX18

Відповідей: 17
Переглядів: 10725
Остання відповідь 03:55:29, 19 Червня 2008
від westsat
Проблема з Biss "Перший національний"

Автор malyshkaРозділ AF-XX18

Відповідей: 5
Переглядів: 6604
Остання відповідь 14:04:33, 30 Березня 2012
від malyshka
проблема Globo 6000 "нема сигналу"

Автор sokilРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 7
Переглядів: 4973
Остання відповідь 18:45:04, 02 Травня 2009
від chikosh
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1220
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750