Автор Тема: FAQ! - Що... Як... Куди... (X402/X403p)  (Прочитано 10144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди... (X402/X403p)
« : 21:48:54, 20 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Де взяти свіжі прошивки для приймача і як прошивка розшифровується...

Актуальні прошивки для приймача викладають тут:
Останні софти (Офіційне ПЗ, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ)


Тільки необхідно враховувати, що для приймача Globo X402/X403p  (Opticum X402/X403p ) використовуються прошивки з кодом у назві - 06020200.

Якщо прошивка в своїй назві містить букви ps, то вона оптимізована для роботи з шарінгом і містить емулятор. Якщо присутній напис conax, то дана прошивка розрахована на підтримку офіційних карт в кодуванні Conax. Якщо присутній напис mcs, то в ній є підтримка різних офіційних карт через MultiCAS, в точності для офіційних карт в кодуванні Conax.Зміна ПЗ через USB порт приймача:

   Спочатку на комп'ютері необхідно відформатувати USB флешку або жорсткий диск у файлову систему FAT32. Після цього прошивка копіюється в корінь накопичувача, причому файл повинен мати розширення - *. abs. Якщо прошивка заархівована, то її необхідно витягти з архіву.

   Коли флешка з прошивкою буде підключена до USB роз'єму приймача, необхідно увійти в меню, шляхом натискання кнопки «MENU» на пульті дистанційного керування, вибрати рядок «Система» за допомогою кнопок «вгору / вниз», потім натиснути кнопку «OK» або «праворуч »для переходу до підменю і в ньому вибрати пункт« Оновити з USB »
   Далі натискається кнопка «OK» і у відповідних рядках за допомогою кнопок «праворуч / ліворуч» вибирається:
   «Оновити файли» - файл з прошивкою, який буде завантажений в приймач;
   «Режим оновлення» - рекомендується використовувати - «Всі коди + прошивка», в цьому випадку оновлюється бутлоадер приймача, прошивка і список каналів. Якщо вказати - «Основні коди» - то оновиться тільки прошивка без бутлоадеру та списку каналів, «Список каналів» - оновиться тільки список каналів, «Всі коди» - оновиться прошивка і список каналів.
Потім вибирається рядок «Старт» і натискається кнопка «OK»для початку перепрошивки приймача.Оновлення програмного забезпечення може тривати від 1 до 2 хвилин і в цей час забороняється відключати живлення, тому що можна серйозно пошкодити приймач.


Зміна ПЗ через Com порт приймача:

   Для оновлення програмного забезпечення через Com порт приймача знадобиться програма Upgrade_1.1.07_UA, нуль-модемний кабель з розпайкою 2-3, 3-2, 5-5 і власне сама прошивка з розширенням *. abs.

   Спочатку проводиться підключення нуль-модемного кабелю до Com портів приймача і комп'ютера. Відповідно приймач і комп'ютер в цей час повинні бути відключені від мережі живлення.

   Потім включається комп'ютер, Запускається програма Upgrade.exe і в ній зазначаються необхідні дані:
«File» - натискається кнопка «Browse» і вибирається файл з прошивкою, яка буде завантажена в приймач;
«Serial Port» - задається номер Com порту комп'ютера, до якого підключений приймач;
«Upgrade Type» - вибирається тип поновлення: «all sw + bootloader» - який дозволяє оновити бутлоадер приймача, прошивку і список каналів;
«Mode Setting» - вказується режим роботи програми: «Upgrade» - оновлення прошивки приймача, якщо вказати «Dump Flash» - то буде виконана копія вмісту флеш пам'яті приймача.
   Далі натискається кнопка «Next» і включається 220в до приймача. Після чого почнеться завантаження прошивки в приймач. У цей час забороняється вимикати комп'ютер і приймач для уникнення пошкодження програмного забезпечення ресивера. Завантаження прошивки в займає близько 8-10 хвилин....   Коли прошивка повністю завантажиться, приймач виконає перезавантаження. Не слід звертати увагу на відображуване вікно програмою Upgrade.exe після завантаження прошивки, в якому буде повідомлятися про помилку передачі даних. Прошивка нормально завантажується в приймач.автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
« Останнє редагування: 20:01:54, 11 Червень 2011 від gotsanyuk »
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #1 : 22:07:18, 20 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Як спіймати канали з супутника Eutelsat 36E, що мовлять в круговій поляризації:

   Спочатку необхідно додати відсутні транспондери з супутника Eutelsat 36E, в приймач. Для цього заходимо в «Меню » -> «Інсталяція» -> «Налаштування антени» і натискаємо кнопку «ОК». У випадку, якщо ви не хочете вручну прописувати відсутні транспондери, то можна скористатися функцією «Автосканування», яка буде розглянута трохи нижче за текстом.*   Після цього вибираємо в списку супутник «EUTELSAT SE 36E» і натискаємо «жовту» кнопку (редагування транспондерів).   У меню, додаємо відсутні транспондери, шляхом натиснення «зеленої» кнопки. Після введення всіх необхідних параметрів транспондера, натискаємо кнопку "MENU" та відповідаємо «Так» на питання «Ви хочете зберегти?». Для транспондера, що веде мовлення в лівій поляризації (L), необхідно вибрати горизонтальну поляризацію (H), для транспондера, що веде мовлення в правій поляризації (R), необхідно вибрати вертикальну поляризацію (V).   Закінчивши додавання нових транспондерів повертаємося в меню «Налаштування антени». У якому вибираємо «LNB тип » - «Стандарт»за допомогою кнопок «праворуч / ліворуч ». Потім опустившись на рядок «5150», використовуючи кнопки «праворуч / ліворуч », вибираємо першу частоту гетеродина - «10750» і натискаємо "OK".   Якщо у вас використовується DiSEqC, то необхідно буде вказати номер порту в рядку «DiSEqC» для супутника Eutelsat 36E. Частотну посилку «22К» відключаємо для цього супутника. Поляризація повинна бути встановлена ​​- «Авто». Також перевіряємо, щоб була присутня подача «13V/18V», у разі необхідності її можна підвищити за допомогою кнопок «праворуч / ліворуч», вибравши варіант - «13,5 V/18, 5V». Вона використовується для компенсації втрати напруги на великій довжині коаксіального кабелю.

   Після завершення всіх настроювань необхідно натиснути червону кнопку і вказати режими пошуку:
«Режим пошуку» - «Все» - дозволяє сканувати відкриті та кодовані канали, «Об." - Будуть скануватися тільки відкриті канали;
«Тип програми» - можна вибрати підходящий варіант сканування телевізійних і радіоканалів;
«Тип сканування» - при виборі «ручний пошук» - приймач буде сканувати канали по прописаним з пам'яті транспондерам, у випадку зазначення «Авто сканування» - приймач буде перебирати всі варіанти транспондерів в автоматичному режимі;
«Мережевий пошук» - дозволяє отримувати інформацію про транспондера з потоку, на практиці це малоефективний спосіб і краще його вимкнути, вибравши - «Викл.».   Для початку сканування каналів необхідно натиснути кнопку «ОК».
   Після завершення сканування каналів, приймач самостійно їх збереже.

   *На практиці була перевірена робота автосканування каналів. У результаті чого в приймачі були вилучені всі транспондери з супутника Eutelsat 36E і виконано сканування каналів в автоматичному режимі. Ресивер самостійно знайшов всі транспондери, що мовлять сигнал в круговій поляризації. Мабуть це непоганий показник для даної функції.Як увійти в редактор ключів на приймачі:

   Для цього на будь-якому каналі з пульта необхідно ввести код 9339, також на інших прошивках може використовуватися один з наступних кодів: 9766, 9776, 9976   Після за допомогою кнопки «вниз»необхідно перейти на рядок «Редагувати ключі» і натиснути кнопку «ОК».

   Якщо у вас прошивка без емулятора, то на введення даних кодів приймач відповість, що «Не обрана програма ».

автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM

| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #2 : 22:39:42, 20 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Налаштування шарінга через Ethernet порт приймача:

   Щоб налаштувати шарінг через Ethernet порт, приймач повинен бути підключений мережевим кабелем до роутера або ADSL модему, налаштованому на автоматичне підключення до інтернету. Також в приймачі повинна бути встановлена ​​прошивка з підтримкою кардшарінга.

   Спочатку в приймачі необхідно виконати мережеві настройки Ethernet порту. Для цього заходимо в меню, вибираємо пункт «Інтернет», далі переходимо на "Налаштування мережі» і натискаємо кнопку «OK».
   У меню, заповнюємо відповідні поля:
«DHCP» - якщо ваш роутер або ADSL модем налаштований на автоматичну роздачу мережевих параметрів пристроїв через DHCP сервер, то буде достатньо в цьому пункті вибрати «Увімк.» І приймач автоматично отримає необхідні настройки мережі. В іншому випадку вибираємо - «Викл.» Та параметри мережі, наступні нижче, прописуємо в ручному режимі;
«IP адреса» - присвоюємо приймачу IP адресу з рангу вашої мережі;
«Маска підмережі» - вказуємо використовувану маску підмережі;
«Шлюз» - вказуємо IP адресу роутера або ADSL модему, через який приймач буде виходити в інтернет;
«Головний DNS» і «Альтернативний DNS" - прописуємо IP адреси серверів доменних імен інтернет провайдера;
Адреса MAC - в цьому полі відображається MAC адреса мережевої карти приймача.   Після введення необхідних параметрів натискаємо кнопку "MENU" для виходу з настройок мережі.

   Потім вибираємо рядок «Net Client Config» в закладці «Інтернет »і натискаємо кнопку «OK».
   У результаті чого потрапляємо в меню настройок серверів кардшарінга. приймач підтримує введення параметрів до восьми різних серверів або восьми портів одного сервера кардшарінга. За допомогою кнопок «вліво / вправо»вибираємо номер настроюваного сервера і натискаємо «жовту» кнопку.   У меню, вказуємо необхідні параметри:
«Server Name» - прописуємо доменне ім'я сервера або його IP адресу. Для введення потрібно натиснути кнопку «OK», після чого відкриється віртуальна клавіатура. Потім вибравши кнопку «<-», видаляємо наявний IP адрес і вводимо свій. Після введення вибираємо кнопку «OK» і на пульті натискаємо кнопку «OK»;
«IP» - цей рядок пропускаємо, він не використовується;
«Service Port» - за допомогою цифрових кнопок пульта вводимо порт сервера, якщо у вас порт чотиризначний, то першу цифру потрібно вказати - нуль;
«Ім'я користувача» - прописуємо логін сервера кардшарінга за допомогою віртуальної клавіатури;
«Пароль» - прописуємо пароль сервера кардшарінга за допомогою віртуальної клавіатури;
«DES Key» - використовуючи цифрові кнопки пульта, вводимо DES ключ, що використовується на сервері;
«Active Server» - на цій сходинці натискаємо на пульті кнопку «OK» для активації параметрів сервера;
«EMM Є» - якщо ви хочете, щоб приймач слав на сервер кардшарінга EMM кодованого каналу, то також активуєте цей пункт;
«Emulator» - у цьому рядку вибираємо протокол кардшарінга - «NewCamd». Також приймач додатково підтримує роботу з протоколами: «HomeCamd», «HomeCamd2», «Cccamd», «Nasscamd».   На завершення натискаємо червону кнопку для збереження введених параметрів сервера кардшарінга. Для переконання у правильності виконання налаштувань мережевої плати приймача і вірного введення адреси сервера кардшарінга, можна пропінгувати його. Для цього в меню налаштувань серверів натискаємо «синю» кнопку і задаємо необхідні параметри пінгу. Досить буде в «Ping Target» вибрати номер сервера, для якого були введені налаштування, перейти на рядок «Ping Run Ping» і натиснути на пульті кнопку «OK».   Якщо все налаштовано правильно, то ви побачите наступну картину.   В іншому випадку ви десь допустили помилку в налаштуваннях, і у вас буде виводитися повідомлення - «Request timed out.».   Після правильного виконання прописування параметрів сервера кардшарінга можна буде відразу приступити до перегляду каналів, що входять до  пакету.
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM

| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #3 : 23:16:20, 20 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Використання "TimeShift" і запису на приймачі:

   Спочатку необхідно провести підключення до USB порту приймача флешки, або жорсткого диска, відформатованих у файлову систему FAT32. Причому підключення USB жорсткого диска рекомендується виконувати до відключеного від мережі живлення приймача, тому що в противному випадку можуть спостерігатися проблеми ініціалізації пристрою. Після цього можна виконати тестування встановленого накопичувача. У результаті чого приймач видасть висновок - для яких цілей він може використовуватися. Для цього необхідно в меню приймача вибрати рядок «USB», перейти на «Тест швидкості USB» і натиснути кнопку «OK».   У разі використання USB флешки, буде спостерігатися наступна картина - приймач дозволить виконувати запис каналів стандартної чіткості і скористатися таймшіфтом.   Якщо підключити USB жорсткий диск до приймача, то можна виконувати запис каналів у високій роздільній здатності і скористатися таймшіфтом.   Далі можна переходити до налаштувань функцій таймшіфта і запису. Для цього з меню вибираємо рядок «USB», переходимо на «PVR Установки відеозапису» і натискаємо кнопку «OK».   У підменю установок задаємо необхідні параметри.«Затримка часу» - дозволяє активувати функцію таймшіфта, якщо вибрати «Увімк.».
«Запис затримки часу» - при включенні цієї функції і натисканні кнопки «запис» буде вироблено об'єднання файлів таймшіфта і запису в один.
«Записати як закодовано» - якщо включити дану функцію, то для перегляду записаного вмісту знадобиться карта доступу для розкодування, в разі запису кодованого каналу.
«Тип запису» - дозволяє вибрати формат запису: TS - транспортний потік або PS - програмний потік (MPEG). У разі вибору програмного потоку, ресивер робить запис у файл - *. mpg, а в разі - транспортного потоку, запис буде зроблена в файл - *. dvr.
«HDD Sleep Time» - задається час, через який USB накопичувач буде переведений в сплячий режим.
«Jump Step» - вказується інтервал переходу для таймшіфта за допомогою кнопок «праворуч / ліворуч» та підтвердження кнопкою "OK".

   Після виконання налаштувань, необхідно закрити це підменю за допомогою кнопки «EXIT».

   Для використання функції таймшіфта на пульті необхідно натиснути кнопку «Pause». У результаті чого перегляд буде призупинено.   Продовжити перегляд передачі можна, якщо натиснути на кнопку «Play».   Кнопки «швидкого перемотування вправо / вліво»дозволяють відтворювати в прямому або зворотному напрямку зі швидкостями - x2, x4, x8, x16 або x24 в залежності від кількості натискань.   Для виходу в режим поточного відображення передачі необхідно натиснути кнопку «Stop». Стан таймшіфта можна подивитися, якщо натиснути кнопку «Tms».

   Для виконання запису переглядається передачі необхідно на пульті натиснути кнопку «Record». У разі, якщо на каналі присутній електронний програмний гід (EPG), то приймач запропонує вибрати зупинку запису після закінчення програми.   Після вибору відповідного варіанту, приймач відобразить значок «REC», який буде сигналізувати запис.   Якщо повторно натиснути на кнопку «Record», то можна буде задати тривалість запису.   Для зупинки запису програми необхідно натиснути на пульті кнопку «Stop» і вибрати «Да ».   Якщо ви хочете налаштувати запис через таймер, то необхідно зайти в меню, вибрати рядок «Властивість», перейти на «Таймер» і натиснути кнопку «OK».   У підменю таймера необхідно виконати налаштування для запису.«Номер таймера» - можна задати до 16 різноманітних таймерів зі своїми подіями.
«Режим таймеру» - дозволяє вибрати режим старту таймера: «Одного разу», «Щодня», «Щотижня», «Щомісяця».
«Сервіс таймера» - вказується дію при запуску таймера, у нашому випадку - «Запис ТВ», також доступно для вибору: «Повідомлення» - виводить повідомлення в заданий час, «Радіо канал» - включає заданий радіоканал в заданий час, «ТВ канал »- включає заданий канал в заданий час,« Запис Радіо »- записує радіопередачу.
«Канал» - вибирається канал для запису за таймером.
«Дата» та «Час запуску» - вказується час запуску таймера.
«Тривалість» - у нашому випадку - скільки часу буде проводитись запис.
«Відключення по закінченню» - якщо вибрати «Так», то по закінченню дії таймера, ресивер вимкнеться.

   Під час виконання запису обраного каналу, можна робити перегляд іншого каналу з того ж самого транспондера. Тільки необхідно пам'ятати, що при записі кодованого каналу в розкодованої режимі, не можна переходити до перегляду іншого кодованого каналу. Так як можна отримати бан на сервері кардшарінга за використання одночасного декодування двох каналів.

   Для перегляду виконаних записів на приймачі, необхідно на пульті натиснути кнопку з символом «папка», після чого буде відображено список записів.   У якому з допомогою кнопок «вгору / вниз»вибирається потрібний запис і натискається кнопка «OK»для його відтворення.   При відтворенні запису можна використовувати мультимедійні кнопки пульта.

   Після підключення USB накопичувача до комп'ютера, виконані записи будуть міститися в папках з датою і назвою каналу, які перебувають у спільній папці ALIDVRS2.

   Відтворити зроблені записи можна, наприклад - програвачем Media Player Classic. Тільки необхідно, щоб були встановлені на комп'ютері свіжі відео кодеки, можна використовувати збірку K-Lite Codec Pack.

   Причому комп'ютер нормально справляється з відтворенням як транспортного відеопотоку (TS).   Так і програмного відеопотоку (PS).
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #4 : 23:31:47, 20 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Редактор каналів і налаштувань AliEditor-ом:

   Спочатку необхідно підключити ресивер за допомогою нуль-модемного кабелю до комп'ютера. Підключення виконується аналогічно, як і при зміні прошивки приймача через Com порт. Після цього вмикаємо комп'ютер і запускаємо програму - AliEditor.   Спочатку потрібно зробити настройки Com порту комп'ютера. Для цього заходимо в «Setting» і відкриваємо «Serial Port».   У налаштуваннях вибираємо номер Com порту комп'ютера, до якого підключений приймач і натискаємо кнопку «OK». Потім виконуємо завантаження бази даних з ресивера. Для цього заходимо в «Process» і вибираємо «UpLoad (STB -> PC)».   Після появи наступного вікна, включаємо живлення приймача.   У результаті чого програма запропонує зберегти дані у файл з розширенням *. udf. Потім почнеться завантаження списку каналів з приймача.   Коли завантаження завершиться, необхідно натиснути кнопку «OK». Після чого програма буде готова для подальшої роботи.   Для редагування параметрів супутників, необхідно «клацнути» правою кнопкою мишки на назві супутника.   У меню: «Edit» - редагування налаштувань супутника, включаючи параметри конверторів та «DiSEqC»; «Add Information» - додавання параметрів нового транспондера; «Delete Information» - видалення вибраного супутника; «Move Up» - переміщує положення супутника на одну позицію вгору; «Move Down» - переміщує положення супутника на одну позицію вниз; «Move Information» - переміщує положення супутника на зазначену позицію.

   Аналогічно проводиться редагування транспондерів супутників, доступ до яких можна отримати, якщо натиснути на символ «+» перед назвою супутника.

   У вікні редагування каналів, після вибору супутника (транспондера), можна вибрати тип відображуваних каналів: «TV» - будуть відображатися телевізійні канали, «Radio» - будуть відображатися радіоканали, «TV / Radio» - будуть відображатися всі канали. Для редагування параметрів каналу, необхідно «клацнути» правою кнопкою мишки на назві каналу.   У меню: «Edit Channel» (редагування параметрів каналу) - «Channel Name» - зміна назви каналу; тип - «TV / Radio», «Service ID», «Favorite Group» - додавання каналу в одну з тридцяти двох популярних груп ; «Scramble» - вибір типу каналу - кодований або відкритий; «Factory» - використання параметрів за умовчанням, зазвичай обирається «No». «Move Up» - переміщує положення каналу на одну позицію вгору; «Move Down» - переміщує положення каналу на одну позицію вниз; «Move Channel» або «Switch Channel» - переміщує положення каналу на зазначену позицію; «Delete Channel» - дозволяє видалити канал.
Щоб додати новий канал, необхідно вибрати певний транспондер і «клікати» правою кнопкою мишки по порожньому рядку, тоді стане активний рядок меню «Insert Channel», який дозволить додати новий канал.
 
   Після завершення редагування каналів, транспондерів або супутників, базу даних можна зберегти на комп'ютер. Для цього потрібно зайти в «File» і вибрати рядок «Save». Всі дані будуть збережені в файл, ім'я якого ви вказували при завантаженні з ресивера бази даних. Файл має розмір 1 Мб.

   Далі потрібно завантажити змінені налаштування в приймач. Для цього відкриваємо «Process» і вибираємо рядок «DownLoad (PC -> STB)».   Потім включаємо приймач, підключений до комп'ютера для завантаження нових налаштувань. Після закінчення цього процесу
, приймач разом з комп'ютером потрібно вимкнути і зробити відключення нуль-модемного кабелю.

автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

 • Глобальний модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 2821
 • Рейтинг: +7236/-2
 • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #5 : 23:48:19, 20 Березень 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Підтримка приймачом файлів JPEG і MP3:

   На деяких сайтах, що опублікували огляди по приймача Globo X403p, почала з'являтися інформація, що приймач не підтримує відтворення фотографій у форматі JPEG. Насправді це не так.

   Тому, я думаю, буде корисно розглянути можливість відтворення приймачом фотографій і музичних файлів. Спочатку, на відформатований у файлову систему FAT32 USB накопичувач необхідно скопіювати, потрібні нам, файли з розширеннями *. jpg та *. mp3. Після підключення його до приймача, з меню вибираємо пункт «USB», переходимо на рядок «Список файлів» і натискаємо кнопку «OK».   У результаті чого у нас відобразиться USB накопичувач.   Потім послідовно натискаємо на пульті кнопки «управо» і «OK», в результаті чого має відобразитися список музичних файлів.   Для відтворення файлу необхідно за допомогою кнопок «вгору / вниз» вибрати, потрібний нам, файл і натиснути кнопку «OK».   При цьому будуть доступні для управління мультимедійні кнопки пульта.

   Для відтворення фотографій, після входження в список файлів, необхідно на пульті натиснути два рази кнопку «управо» і «OK».   Після цього вибрати файл за допомогою кнопок «вгору / вниз» і натиснути кнопку «OK».   Фотографії будуть відображатися в режимі слайд-шоу.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

 

Opticum x403p - при відтворенні записаного відео (SD) з флешки не чути звуку

Автор OgirokРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7

Відповідей: 2
Переглядів: 2313
Остання відповідь 21:57:08, 16 Січень 2011
від Ogirok
Свіжі прошивки для Opticum x403p, HD Х4 , Q-Sat St-05

Автор SashaTvРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7

Відповідей: 95
Переглядів: 105569
Остання відповідь 07:49:43, 29 Серпень 2018
від mabal
Дампи користувачів для Opticum x403p, HD Х4 , Q-Sat St-05

Автор ioanРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7

Відповідей: 34
Переглядів: 28332
Остання відповідь 10:05:27, 02 Жовтень 2018
від andre33
Opticum HD X403p нема сигналу

Автор kovallРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7

Відповідей: 0
Переглядів: 1672
Остання відповідь 14:52:00, 09 Листопад 2016
від kovall
Opticum HD X403p-ключі

Автор toliktvРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7

Відповідей: 8
Переглядів: 5371
Остання відповідь 12:38:03, 22 Січень 2011
від SashaTv