Порадьте... > Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Порадьте з осцилографом

<< < (6/6)

Ankl:
осціл обійшовся 550грн + пересилка18 грн, брав без додаткового щупа- дільника ( близько 100грн) бо в напругу 600вольт поки що не лізу, оплата через карточку приват банк , точка в Одесі, зовуть Рома там на сайті все описано(комплектація, контакти , телефон) прийшов укрпоштою днів за 4.
http://www.oscill.org.ua

про  конденсатори додам, буває що міняли нещодавно і він ще не вздутий а вже не працює( сам напоровсь коли закупив кондюки SD  (UNC) та щей на 85градусів :'(.)
дививсь прайс харківської фірми  по деталькам: то там  вказують життя кондюка , 5000годин то рідкість, в основному 2000годин, хоч бери та компютерні став.

fox-taras:
Я давно перейшов на компютерні.

fox-taras:
ось так схемка роботи кондюків.

fox-taras:
А Ви колего Shaggy88,так щоб всі знали ,перед тим як ставити мінуси то ліпше самі щось толкове для форуму написали.А то самі анекдоти і ще когось беретесь повчати.
Без образ.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version