Автор Тема: Допоможіть настроїти антену  (Прочитано 35923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-714
  • 修理業者
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #120 : 19:48:59, 25 Січня 2020 »
антену по тому каналу
на майбутнє, антена налаштовується саме по самому слабкому транспондеру, в потоці транспондера ідуть всі канали цього транспондера і виділити якийсь один не можливо. Це цифра а не аналог з його білими мухами у вигляді снігу на екрані телевізора.

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #121 : 06:01:22, 26 Січня 2020 »
антена налаштовується саме по самому слабкому транспондеру
я знаю що налаштовується антена по самому слабкому сигналу. Я так і зробив, але мені тут на форумі написали що є канал
12207V, sr: 27500, fec: 5/6 - має бути телеканал ТНТ Int. Є таке?
я його не міг зловити, тому і думав що не добре настроїв антену! Але пізніше виявилось що канал TNT Comedy  то і є ТНТ Int. Степан мабуть щось спутав, або я не так зрозумів.
Питання вирішене, всім подякував!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-714
  • 修理業者
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #122 : 10:53:39, 26 Січня 2020 »
Степан мабуть щось спутав
Він мав на увазі, що на тому транспондері у відкритому доступі є тільки один канал ТНТ.
https://www.flysat.com/astra5b.php

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #123 : 18:50:49, 28 Січня 2020 »
Доброго вечора, підкажіть, що роблю не так. Підключав сьогодні три комбо тюнера в одному будинку. Встановив Т2 антенну "LOGO 20-3 зовнішня активна 5V",  вивів 2 метри кабелю на стрих, поставив сплітер (розгалужувач) Eurosky Splitter 3-WAY 5-2500MHZ с проходом живлення, після сплітера пішли на 3 тюнера кабеля.  Один -15 метрів, другий -20 метрів, третій 25 метрів. Кабель телевзійний 70 ом( силіконвий) - 2 нових , один б/у щей з'єднаний. два нових не показувало, б/у - показував. Пізіше новий кабель кинув до тарілки, а підключив другий б/у і також з'днаний і сигнал появився. Я не можу зрозуміти чому на нових немає сигналу, а на б/у є. Сигнал провіряв прибором!!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній sienya

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +111/-5
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #124 : 20:20:22, 28 Січня 2020 »
Доброго вечора, підкажіть, що роблю не так. Підключав сьогодні три комбо тюнера в одному будинку. Встановив Т2 антенну "LOGO 20-3 зовнішня активна 5V",  вивів 2 метри кабелю на стрих, поставив сплітер (розгалужувач) Eurosky Splitter 3-WAY 5-2500MHZ с проходом живлення, після сплітера пішли на 3 тюнера кабеля.  Один -15 метрів, другий -20 метрів, третій 25 метрів. Кабель телевзійний 70 ом( силіконвий) - 2 нових , один б/у щей з'єднаний. два нових не показувало, б/у - показував. Пізіше новий кабель кинув до тарілки, а підключив другий б/у і також з'днаний і сигнал появився. Я не можу зрозуміти чому на нових немає сигналу, а на б/у є. Сигнал провіряв прибором!!
Кабель має бути 75 Ом.

Відсутній vasic

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 193
  • Рейтинг: +32/-0
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #125 : 04:26:01, 29 Січня 2020 »
Доброго вечора, підкажіть, що роблю не так
Так як старий кабель ще й не суцільний показує , то значить  новий неякісний, Взагалі з допису незрозуміло який то кабель , і ще на 70 ом? На такі довжини треба брати якісний , я використовую FinMark 660-й або 690 -й чорного кольору. Перш ніж ставити сплітер треба добитися щоб на найбільшій довжині кабеля була картинка.

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #126 : 04:44:33, 29 Січня 2020 »
незрозуміло який то кабель
кабель  СommSpace RG-6U TR
Перш ніж ставити сплітер треба добитися щоб на найбільшій довжині кабеля була картинка.
на якій відстані від антени можна ставити сплітер Eurosky Splitter 3-WAY 5-2500MHZ?


Додано: 04:59:11, 29 Січня 2020
я використовую FinMark 660-й або 690 -й чорного кольору
який Ви використовуєте FinMark F660BV black чи FinMark F660BVcu - cca WB (Cuprum) black ?
« Останнє редагування: 04:59:11, 29 Січня 2020 від yony »
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #127 : 07:38:15, 29 Січня 2020 »
Між ними різниця в ціні тому що там де в маркіровці присутній символ - cu., жила суцільно мідна. Використовую постійно FinMark F690BV black. Нарікань нема.
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #128 : 10:58:08, 19 Лютого 2020 »
Доброго дня, поставив зовнішню антену https://prom.ua/ua/p16200246-zovnishnya-hdtv-dvb.html , підключив 2 комбо тюнера World Vision Foros Combo кабелем  FinMark F660BV black, поставив сплітер 2-way splitter 5-1000mhz . І сигналу нема!!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #129 : 11:33:58, 19 Лютого 2020 »
1. звідки приймаєте, яка відстань, приблизно, до передавача, підсилювач ставили, який ???
2. сплітер має бути або пасивний з проходам живлення для підсилювача, або активний з харчуванням по 1 вихідному порту та проходом живлення ...  попробуйте тимчасово виключити сплітер - поставте бочку ... ca.,
« Останнє редагування: 11:40:19, 19 Лютого 2020 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #130 : 11:56:09, 19 Лютого 2020 »
1. звідки приймаєте, яка відстань, приблизно, до передавача, підсилювач ставили, який ???
Відстань 7 км. до Нового Роздолу, антена без підилювача. Без Сплітера показує!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #131 : 12:01:33, 19 Лютого 2020 »
Ставте підсилювач і сплітер з проходом живлення ...
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #132 : 12:39:50, 19 Лютого 2020 »
yony, ставте сплітер 2way splitter 5-2400MHz, із проходом живлення(червоні лінії).
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #133 : 13:03:12, 19 Лютого 2020 »
yony, ставте сплітер 2way splitter 5-2400MHz, із проходом живлення(червоні лінії).
але антена без підсилювача!

Додано: 13:10:27, 19 Лютого 2020
ставте сплітер 2way splitter 5-2400MHz, із проходом живлення(червоні лінії).
поставив і не працює також
« Останнє редагування: 13:10:27, 19 Лютого 2020 від yony »
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Допоможіть настроїти антену
« Відповідь #134 : 13:22:58, 19 Лютого 2020 »
 An14 yony поставивши подільник ти поділив сигнал мінімум на 2-2.5  і його рівень виявився недостатнім для того щоб цей сигнал побачив(ли) тюнер(и) ...  тому треба ставити на антені або в розріз кабеля недалеко від антени підсилювач ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6271
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1226
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750
Будь ласка, допоможіть!! Після патчера F300 нема картинки, звук є!!

Автор sanek911Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 13
Переглядів: 6516
Остання відповідь 10:52:50, 30 Вересня 2008
від sanek911
DreamBox 500HD (sim Ferrari, 2011 року) допоможіть підняти

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 5092
Остання відповідь 10:55:30, 06 Квітня 2020
від tibi
Не можу записати імідж будь-яким софтом, допоможіть!

Автор OlegikРозділ DBox-2

Відповідей: 3
Переглядів: 3972
Остання відповідь 11:54:19, 07 Серпня 2007
від Zerg