Автор Тема: Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)  (Прочитано 91158 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vfedorkiv

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Рейтинг: +95/-0
  • vin
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« : 14:35:04, 06 Листопада 2009 »
Дампи користувачів (готові збірки від користувачів) для приймачів 4060CX (ALI3329С)
Офіційні прошивки | Необхідні програми | Обговорення
кохайтеся чорноброві та не з москалями.......

Відсутній seriy

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 172
  • Рейтинг: +132/-0
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #15 : 19:55:32, 22 Квітня 2016 »
дамп на горинича з фаворитами все добре відсортовано
За який рік?

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1499
  • Рейтинг: +2467/-41
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #16 : 14:49:15, 13 Червня 2016 »
Дамп, список каналів для Q-SAT ST12CX
(Аналог 0rton 4060)
На супутники 4w, 5e, 13e станом на 13.06.2016
« Останнє редагування: 14:58:39, 13 Червня 2016 від vasjabr »
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній iva3

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 598
  • Рейтинг: +816/-21
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #17 : 08:30:43, 12 Вересня 2016 »
дамп на 4w-5w-5e-13eFAV   на 120916
                     видалені нероб.канали, обновлені  канали та транспондери
                        з FAV (ukr-rus/muzik/detu/sport/polih/moda/news)
                                              SW1.4.96
добавлені частоти на 75
Coolstream NEO Plus-- 4ku-5ku-13ku-36ku-75ku-85ku-90c-90ku
Dbox2

Відсутній iva3

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 598
  • Рейтинг: +816/-21
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #18 : 08:08:40, 15 Листопада 2016 »
дамп на 4w-5w-5e-13eFAV   на 151116
                     видалені нероб.канали, обновлені  канали та транспондери
                        з FAV (ukr-rus/muzik/detu/sport/polih/moda/news)
                                              SW1.4.96
добавлені частоти на 75
Coolstream NEO Plus-- 4ku-5ku-13ku-36ku-75ku-85ku-90c-90ku
Dbox2

Відсутній sienya

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +111/-5
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #19 : 12:38:36, 15 Листопада 2016 »
ДАМП_4+5+13+75+ФАВ
канали на кирилиці

Відсутній sienya

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +111/-5
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #20 : 06:04:33, 12 Грудня 2016 »
дамп на 12.12.2016

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Рейтинг: +61/-16
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #21 : 10:42:57, 29 Грудня 2016 »
Шановний а ти свій дамп хоть сам пробував?Якої давності софт ти використав для цього дампу?Поставив я вчора плювався як верблюд,видаліть ту херню модератори.

Відсутній sienya

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +111/-5
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #22 : 16:30:22, 29 Грудня 2016 »
Шановний а ти свій дамп хоть сам пробував?Якої давності софт ти використав для цього дампу?Поставив я вчора плювався як верблюд,видаліть ту херню модератори.
А що в ньому не так чи не працює ??? Софт стабільний. На що плювався? Я ним задоволений на 100%.

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Рейтинг: +61/-16
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #23 : 08:39:54, 30 Грудня 2016 »
Ти або на приколі або не ріжеш в тюнерах ніфіга.В твому софті навіть ключі на Бісс хер добавиш.Видали свою мазню.

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #24 : 16:36:24, 30 Грудня 2016 »
Ти або на приколі або не ріжеш в тюнерах ніфіга

Чого ти пристав до людини??? В мене його дамп залитий з 12 грудня, і все працює, і екстра також!!! То ти снікерсів наївся і хамиш.+ нічого не ріжеш в тюнерах!!

Додано: 16:42:40, 30 Грудня 2016
В твому софті навіть ключі на Бісс хер добавиш
я тільки що без проблем добавив бісс ключ!!!а ти ріжучий нічого не ріжиш!!!
« Останнє редагування: 16:42:40, 30 Грудня 2016 від yony »
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #25 : 21:15:45, 30 Грудня 2016 »
Dump 4060

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Рейтинг: +61/-16
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #26 : 09:25:21, 31 Грудня 2016 »
Я так шось і  не зрозумів чого ти вклинюєшся в розмову.Як я сказав що це фігня то влоно так і є .Скачав дамп від пана Остапа все гуд за що і + за виконану роботу на совість! Футболістам слова не давали.

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #27 : 12:21:28, 31 Грудня 2016 »
Я так шось і  не зрозумів чого ти вклинюєшся в розмову
я написав щоб ти не хамив людині, так як твої слова марні, тому що той дамп працює на всі 100!!!!а ти не вмієш настроїти бісс, а комусь розказуєш!!І тут не верховна рада, що хтось має мені слово давати!!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1499
  • Рейтинг: +2467/-41
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #28 : 14:23:10, 31 Грудня 2016 »
тут не верховна рада, що хтось має мені слово давати!!

Цілком слушне зауваження, але можуть і позбавити слова... Це потрібно пам"ятати перед тим, як щось сказати... Бо слово- не горобець... ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній sienya

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +111/-5
Дампи. Софти користувачів 4060CX (ALI3329С)
« Відповідь #29 : 12:32:06, 01 Січня 2017 »
Ти або на приколі або не ріжеш в тюнерах ніфіга.В твому софті навіть ключі на Бісс хер добавиш.Видали свою мазню.
Я не на приколі і з тюнерами і установкою антен справу маю вже більше 10 років.

Додано: 12:34:12, 01 Січня 2017
Ти або на приколі або не ріжеш в тюнерах ніфіга.В твому софті навіть ключі на Бісс хер добавиш.Видали свою мазню.
Я не на приколі і з тюнерами і установкою антен справу маю вже більше 10 років.
П.С. Всіх з НОВИМ РОКОМ !!!

 

Тільки софти до 3000-6010(Only Software for 3000-6010) !!!

Автор gotsanyukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 27
Переглядів: 45987
Остання відповідь 21:16:12, 31 Травня 2019
від vasjabr
Софти для 7010A (ALI3329B). Тільки файли.

Автор bodyanРозділ 7010A, 7100A, 7010

Відповідей: 13
Переглядів: 14728
Остання відповідь 05:32:25, 28 Березня 2014
від iva3
Софти ver 3329B( 1.3.7). Eurosat DVB-8004

Автор bodyanРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 1
Переглядів: 24470
Остання відповідь 14:36:56, 28 Грудня 2017
від bodyan
Софти для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор radiohamРозділ Humax

Відповідей: 19
Переглядів: 24973
Остання відповідь 14:33:14, 14 Червня 2014
від Astronomy
Останні софти (Тільки ПЗ, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ)

Автор Android-80Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 21
Переглядів: 29954
Остання відповідь 23:17:06, 02 Червня 2015
від bodyan