Автор Тема: Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)  (Прочитано 410444 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #75 : 14:46:37, 13 Серпня 2010 »
Викладаю новий дамп на Амос, Сіріус, Хотбірд, 36 і 75 градус для НТВ+.
Яка версія ПО?Який завантажувач?Це бажано знати до скачуваня.

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #76 : 15:54:05, 13 Серпня 2010 »
1.3.32 EMU boot 1.0.6 sat 4W+5E+13E+75E. Додано свіжі ключики від Svirac.

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #77 : 16:02:27, 13 Серпня 2010 »
1.3.32 EMU boot 1.0.6 sat 4W+5E+13E+75E. Додано свіжі ключики від Svirac.
Вибачаюсь ось файл!

Відсутній Wasja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 211
  • Рейтинг: +147/-12
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #78 : 20:05:09, 13 Серпня 2010 »
Загрузчик 1.0.6 на базі софта 1.3.32. Це стосується дампа для НТВ+.
GI S8120-Spark (*0.85m.(4°W,4.8°E,13°E) (*0.85m.(36°E) | (*0.9m.(75°E)

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #79 : 19:02:42, 17 Серпня 2010 »
1.3.32 EMU boot 1.0.6 sat 4W+5E+13E+75E. Додано свіжі ключики від Svirac.
Додав РТР з АМОСУ.

Відсутній fnb

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Рейтинг: +33/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #80 : 10:08:19, 18 Серпня 2010 »
Оновлен дамп з усіма останіми змінами на супутниках *-P

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #81 : 12:26:53, 18 Серпня 2010 »
Моя версія дампа з фаворитами на 4w/5e/13e/75e/90e зроблено на базi ПЗ 1.3.32   загрузчик 1.0.6
В кінці спику прописані ABS1 (75*) i Ямал (90*) кому потрібно то добавте у фаворит.
Додано УТ Захід , РТР Планета. (Amos). Транспондер 10815 Н 27500 (HotBird)
BIS - OK (France13E,19E,5W)-охота і рибалка і тд,DORCEL,XXL,XXL PL
Telespazio Hungari AU ,RAI AU, VIASAT -AU
BISS - OK
Годиник в Stand By - OK
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #82 : 22:58:15, 19 Серпня 2010 »
Мій дамп з фаворитами на 4w/5e/13e/36е зроблено на базi ПЗ 1.3.35 загрузчик 1.0.6
Телеканали Триколор з "полегшеним кодуванням" за допомогою ЕМУ(БЕЗ СМАРТ-КАРТИ) на Eutelsat W4/W7, 36.0°E
Перший, Росія, НТВ, Спорт, Вести
BIS - No
Mediatech - AU
BISS - OK
Годиник в Stand By - No

I не забувайте дякувати за працю  ca.,
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній alex1972

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Рейтинг: +63/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #83 : 08:00:51, 03 Вересня 2010 »
Підкажіть як правильно скинути дамп або список каналів. Ті дампи та списки, що скачую з форуму нормаьно відкриваються та редагуються, а дамп який я сам зливаю  з тюнера за допомогою Upgrade_4000c або Channel Editor зберігається на компі, але коли я відкриваю цей файл прогою Channel Editor Opticum_4060CX ніякого списку каналів не бачу. Розмір збереженого дампу такі як і скачані з форуму. Може є якісь нюанси при збереженні дампу?
Кам"янець-Подільський, Openbox X-800, X-730 CIPVR

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #84 : 18:29:03, 03 Вересня 2010 »
Зпробуй зчитати дамп прогою " System Upgrade 08-14-2007 bootloader " Прогу додаю.

Відсутній alex1972

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Рейтинг: +63/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #85 : 10:16:02, 09 Вересня 2010 »
Дякую. Але раніше пробував і цією прогою, результат той самий
Кам"янець-Подільський, Openbox X-800, X-730 CIPVR

Відсутній onko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 137
  • Рейтинг: +84/-5
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #86 : 05:50:36, 12 Вересня 2010 »
дамп на 7 голыв 0,8w- 4w-5e-13e-39e-53e-90e

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #87 : 07:56:04, 12 Вересня 2010 »
Дякую. Але раніше пробував і цією прогою, результат той самий
Додам щей едітор з яким у мене все працює.

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #88 : 11:43:06, 14 Вересня 2010 »
Доброго дня всім! Є в когось дамп на 36-грд під NTV+++ з повним списком каналів?

- Викладіть будьласка!
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній getmanov

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +11/-0
  • }{Хх-хХ}{
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #89 : 18:53:57, 14 Вересня 2010 »
Телеканали Триколор з "полегшеним кодуванням" за допомогою ЕМУ(БЕЗ СМАРТ-КАРТИ) на Eutelsat W4/W7, 36.0°E
Перший, Росія, НТВ, Спорт, Вести

можливо таке на openbox f-500 ?
OPENBOX F-500 | GLOBO 7010CR
4W-5E-13E-75E-80E-90E


 

Тільки софти до 3000-6010(Only Software for 3000-6010) !!!

Автор gotsanyukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 27
Переглядів: 45984
Остання відповідь 21:16:12, 31 Травня 2019
від vasjabr
Продам Opticum 9500, Opticum 4100C, 4ORTON 4060 CX + карта Xtra TV.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 6
Переглядів: 8145
Остання відповідь 08:11:37, 11 Листопада 2011
від vitivan
Софти для 7010A (ALI3329B). Тільки файли.

Автор bodyanРозділ 7010A, 7100A, 7010

Відповідей: 13
Переглядів: 14727
Остання відповідь 05:32:25, 28 Березня 2014
від iva3
Софти ver 3329B( 1.3.7). Eurosat DVB-8004

Автор bodyanРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 1
Переглядів: 24470
Остання відповідь 14:36:56, 28 Грудня 2017
від bodyan
Софти для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор radiohamРозділ Humax

Відповідей: 19
Переглядів: 24971
Остання відповідь 14:33:14, 14 Червня 2014
від Astronomy