Український SAT-TV форум
Ласкаво просимо,
Гість
. Будь ласка,
увійдіть
або
зареєструйтеся
.
1 година
1 день
1 тиждень
1 місяць
Назавжди
Увійти
Початок
Список каналів
Biss ключі
Увійти
Реєстрація
Український SAT-TV форум
»
Приймачі DVB-S/S2
»
Інші приймачі з Ему
»
Мetronic DirectBOX3
« попередня тема
наступна тема »
Друк
Сторінок:
1
[
2
]
Вниз
Автор
Тема: Мetronic DirectBOX3 (Прочитано 5313 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
upi
Новачок
Повідомлень: 26
Рейтинг: +9/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #15 :
21:24:59, 27 Листопада 2009 »
i ще
а фотку задньоi панелi
можна???
upi
Новачок
Повідомлень: 26
Рейтинг: +9/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #16 :
21:37:01, 27 Листопада 2009 »
або передньоi
десь так
http://forum.paytv.ro/showthread.php?t=40930
syvoleg
Постійний користувач
Повідомлень: 138
Рейтинг: +128/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #17 :
21:43:22, 27 Листопада 2009 »
фотки задньоі і передньоі частин.
Хороша мисля завжди приходить опісля!
syvoleg
Постійний користувач
Повідомлень: 138
Рейтинг: +128/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #18 :
21:45:12, 27 Листопада 2009 »
а це передня частина
Хороша мисля завжди приходить опісля!
upi
Новачок
Повідомлень: 26
Рейтинг: +9/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #19 :
21:55:48, 27 Листопада 2009 »
@ syvoleg
ТИ МЕНЕ НЕ ПРАВИЛЬНО ЗРОЗУМIВ
Я про ЗВIДКИ ФОТО
wip55
Новачок
Повідомлень: 36
Рейтинг: +10/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #20 :
12:58:51, 28 Листопада 2009 »
syvoleg твоєю прошивкою востановив Вона FTA Кому треба бут викладую вирізав з прошивки MAX_S_1.3.1_07092006 Потім через jtag стер флешку і зашив бут
wip55
Новачок
Повідомлень: 36
Рейтинг: +10/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #21 :
13:11:25, 28 Листопада 2009 »
В мене є прошивки з інших сайтів але вони не пашуть може хто гляне в чому проблема
Навіщо засмічувати форум? Він не гумовий... Хто може перевірити нехай звертається до вас у приват!
«
Останнє редагування: 19:22:09, 05 Грудня 2009 від gotsanyuk
»
upi
Новачок
Повідомлень: 26
Рейтинг: +9/-0
Мetronic DirectBOX3
«
Відповідь #22 :
20:25:52, 28 Листопада 2009 »
яка проблема?
тобi ж сказали
"не шиеться"
закрий тему
Друк
Сторінок:
1
[
2
]
Нагору
« попередня тема
наступна тема »
Український SAT-TV форум
»
Приймачі DVB-S/S2
»
Інші приймачі з Ему
»
Мetronic DirectBOX3
Подібні теми (1)
Metronic DirectBox3
Автор
Android-80
Розділ
Інші приймачі з Ему
Відповідей: 10
Переглядів: 4063
19:10:49, 21 Травня 2011
від
fox-taras
Нагору
Вниз