Автор Тема: Humax 2000hd  (Прочитано 1795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній tiamat305

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +11/-0
  • 1648
Humax 2000hd
« : 12:35:54, 07 Жовтня 2009 »
Виникло таке питання, як себе проявляє цей ресивер, якщо хтось знає, чи вводяться ключі бісс?  ca.,
якщо є спосіб зробити це неправильно, то я знайду його

Відсутній ig0r

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 474
  • Рейтинг: +461/-8
Humax 2000hd
« Відповідь #1 : 21:22:18, 11 Жовтня 2009 »
Вручну нi!

Необхiдно купувати модуль!
А так апарат непоганий! В руках не держав, але по откликам - непоганий!

Я жумаю так - деревьяний як хумакс, але i дорий як хумакс!

 

Обговорення роботи софтів для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор YaroРозділ Humax

Відповідей: 304
Переглядів: 72712
Остання відповідь 17:25:49, 20 Березня 2010
від BRISNIK
Файли карт для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор Android-80Розділ Humax

Відповідей: 3
Переглядів: 9470
Остання відповідь 10:49:24, 01 Грудня 2011
від Alexlv
Відновлення Humax(VA-FOX , VA-ACE)за допомогою JTAG

Автор serg71Розділ Humax

Відповідей: 16
Переглядів: 9114
Остання відповідь 09:43:32, 12 Липня 2009
від LBB
HUMAX VA - FOX, проблема з вводом BISS

Автор t-34Розділ Humax

Відповідей: 3
Переглядів: 4400
Остання відповідь 07:42:14, 18 Березня 2010
від Yaro
Софти для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор radiohamРозділ Humax

Відповідей: 19
Переглядів: 24975
Остання відповідь 14:33:14, 14 Червня 2014
від Astronomy