Автор Тема: Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..  (Прочитано 109269 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #60 : 13:24:24, 10 Грудня 2007 »
Аналогічна ситуація і у нас. Я сам особисто ціни підняв і на установку.,і на устаткування. Власне сьогодні тюнер космомат 7100СR(картковий)+дракон(двоканальний)+робота=1000 грн. Раніше такий клмплект був навіть за 750 грн. :uglystupid2:

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #61 : 13:29:24, 10 Грудня 2007 »
прийшов до мене мужик і говорить що купив В харькові спутниковий комплект за 125 баксів і хоче щоб я його настроїв ! я його попросив принести мені тюнер! приніс він , коробка опенбокс 800 а в середені тюнер лемберг з пультом від глобо!я йому відповів що вас кінули а він у відповідь говорить  що я просто нічого не розумію в тюнерах,мені продали дуже серйозні спеціалісти комплект! ось і висновки(я ще не бачив тарілку конвертора якщо вони там є) ЇХ РАХУЮТЬ ЗА ІДІОТІВ І ВОНИ ЦЬОМУ РАДІ an33

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #62 : 20:51:51, 10 Грудня 2007 »
Аналогічна ситуація і у нас. Я сам особисто ціни підняв і на установку.,і на устаткування. Власне сьогодні тюнер космомат 7100СR(картковий)+дракон(двоканальний)+робота=1000 грн. Раніше такий клмплект був навіть за 750 грн. :uglystupid2:

А як це- дракон  "двоканальний"
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #63 : 16:59:11, 13 Грудня 2007 »
твін(сіріус)+твін(амос)+твін(хотбірд) :)

Відсутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1003
  • Рейтинг: +451/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #64 : 16:12:20, 17 Грудня 2007 »
Всім привіт!Скільки коштуватиме тарілка 1,10м у Львові!І де дешевше закуплятися на Торпедо чи на радіоринку?Дякую!
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #65 : 17:48:16, 17 Грудня 2007 »
Всім привіт!Скільки коштуватиме тарілка 1,10м у Львові!І де дешевше закуплятися на Торпедо чи на радіоринку?Дякую!
Думаю,що тут лишень вам вірішувати,де закуплятися! :) Запитайте ціни,і де дешевше,-там і беріть. Але ціна залежить від кількості товару,який ви берете,що в народі називають дрібним оптом :)

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Рейтинг: +132/-2
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #66 : 22:08:59, 17 Грудня 2007 »
Торпедо в топку. Тільки радіобазар... і південний :)
Остання ціна на оптікум і дракон - 415, але в Неділю вроді ше подорожчало на 5 грн.

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #67 : 23:26:36, 17 Грудня 2007 »
Н-да-а-а....  Ціни йдуть догори - 2 - 3 тижні тому комплект ОпенФокс7010+ Харків 0,9+ 3 головки+ diseqc+ кріплення на стіну+2 мультифіди+кабель "скарт-тюльпан" виходило у Львові 340-350 грн. Ставили за 550-600. В неділю, блін, та ж сама комплектація обійшлася вже в 420 !  Ставимо, відповідно, за 670. А жаль, нехай би люди дивились супутника за дешево....
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #68 : 00:10:02, 18 Грудня 2007 »
А жаль, нехай би люди дивились супутника за дешево....

йомайо....за такі гроші ставити на морозі - і плакатися шо не виходить ще дешевше

пропоную вам ставити задарма чи за пляшку an33
The things you own they end up own you

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Рейтинг: +132/-2
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #69 : 00:47:42, 18 Грудня 2007 »
Dirty не рівняй захід до Житомира. Тут трошки інша ситуація, та й конкуренція побільше.

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #70 : 07:53:25, 18 Грудня 2007 »
ситуація що на західній Україні, що в Житомирі однакова

полягає вона в тому, що всі комплектующі встановлюються найдешевші і відповідно неякісні...про те як виконанується монтаж - я взагалі мовчу
і роблять це ті, хто "думає" за людей...не думають, що замість галімого RCI можна покласти фінмарк, що буде коштувати на 10-15 грн дорожче...це так, для прикладу

в результаті весь ринок має підстроюватися під них..
конкуренція йде не на рівні, хто краще встановить чи хто десь покрутіше обладнання зміг знайти...а хто продасть подешевше і відповідно зробить похалтурніше..
The things you own they end up own you

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #71 : 08:04:54, 18 Грудня 2007 »
Ну, такі в нас ціни. Звичайно, хотілося б ставити що краще, але коли так звані "установщики" приїжджають навіть з сусідніх районів і ставлять за 650 - хоч лопни, а дорожче не вийде - куплять в конкурентів г...но і будуть раді, що дешево купили...  Хоча, зрештою, дешево- не завжди означає "погано".
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #72 : 08:13:24, 18 Грудня 2007 »

йомайо....за такі гроші ставити на морозі - і плакатися шо не виходить ще дешевше

пропоную вам ставити задарма чи за пляшку an33
Справа не в пляшці - при ціні комплекта в 400 грн ставити за 800- "жадность фраєра...."
А своїх 50 зелених за встановлення по-любому виходить взяти....
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній jocoka

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 516
  • Рейтинг: +102/-25
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #73 : 08:31:34, 18 Грудня 2007 »
Тількищо заказав комплекти з Чернівців Евросат-8004 плюс трьох головий дракон 460гр. ставлю за 700гр.

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
« Відповідь #74 : 14:11:59, 18 Грудня 2007 »
при ціні комплекта в 400 грн ставити за 800- "жадность фраєра...."

якісне обладнання та професійно виконаний монтаж ніколи не будуть коштувати 50 баксів...а от китайська туфта з похабним монтажем - так...

jocoka

і шо входить в цей чудо-комплект?
The things you own they end up own you

 

Супутниковими антенами в Україні користується понад мільйон сімей!!

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 3
Переглядів: 3696
Остання відповідь 13:19:28, 21 Травня 2007
від vic
В Україні запустили супутникову телемережу “Країна ТБ” з регіональними каналами

Автор lvoldemarРозділ Новини

Відповідей: 0
Переглядів: 2362
Остання відповідь 20:40:07, 11 Вересня 2017
від lvoldemar
НТКУ транслюватиме матчі Євро-2012 в Україні

Автор Android-80Розділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 0
Переглядів: 3066
Остання відповідь 20:42:56, 21 Вересня 2009
від Android-80
В Україні появиться перший футбольний канал!

Автор AstronomyРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 0
Переглядів: 3184
Остання відповідь 22:01:44, 27 Грудня 2007
від Astronomy
Оператори платного ТБ Україні поки нерентабельні

Автор Android-80Розділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 4
Переглядів: 4456
Остання відповідь 07:57:03, 07 Березня 2011
від gorich