Автор Тема: Приємний симбіоз EnigmaNeutrino  (Прочитано 4391 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Приємний симбіоз EnigmaNeutrino
« : 20:35:21, 01 Вересня 2009 »
CVS-ENIGMA-NEUTRINO-2xI_Beta_by_bosmann.zip Es ist wieder mal ein Kombi-Image da! kernel: 2.4.37.2, CVS von: 05.08.2009, uboot: 2009 08, Settings: A/H, (lese Readme) взято з www.ump2002.ne
мова англ.,нем., кирилиця є.


Качаємо, встановлюємо, насолоджуємося?

Переваги та недоліки у порівнянні з PB-Enigma прошу в тему на обговорення.
..

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Приємний симбіоз EnigmaNeutrino
« Відповідь #1 : 11:48:40, 04 Вересня 2009 »
По даному іміджі з першого погляду

Нейтріно:
-відсутня підтримка кирилиці в назвах телеканалів
-відсутня підтримка mmc карток
-відсутні налаштування часового поясу

Енігма:
-відсутній режим S-Video
-відсутня підтримка mmc карток