0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
"Дісек" і його "Стандарти"
Автор DiD /7AHACРозділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 8 Переглядів: 5227 |
від nico2 |
|
Великий дісек від євросат і його робота з Дрімбоксом
Автор oleg1981Розділ Різні технічні рішення |
Відповідей: 3 Переглядів: 2142 |
від tosat |
|
Orton x80 hdmi і дісек 2,0 |
Відповідей: 6 Переглядів: 2021 |
від dartdevil |
|
DIGITAL 5000+ не переключає дісек
Автор vetal0009Розділ 3000- 6000.. |
Відповідей: 4 Переглядів: 3512 |
від vetal0009 |
|
Дісек 8-1 боїться морозу
Автор ioanРозділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 8 Переглядів: 2556 |
від sattv1 |