Автор Тема: Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR  (Прочитано 15451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній zloj vitos

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 643
  • Рейтинг: +359/-23
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #45 : 15:10:02, 26 Вересня 2008 »
Дякую ioan за допомогу.На 800 все процює прекрасно.Треба попробувати видалити всі канали НТВ та відсканувати по новій. :)

Відсутній sasha19722201

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 530
  • Рейтинг: +17/-0
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #46 : 06:40:00, 27 Вересня 2008 »
В мене на 770 остання X_770CIPVR-20080917-v11697 прошивка чомусь останнім часом дуже довго (5 хв і більше)відкриває D scine,D travel,D vorld інші полсатовські швидко може це у всіх так? :(

Відсутній zloj vitos

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 643
  • Рейтинг: +359/-23
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #47 : 12:17:31, 29 Вересня 2008 »
Ні так і не відкриває.Видалив всі канали пересканував-результат той же-ictv нормально а мегаспорт та ін-ні(на 800 все ок).Маленьке уточнення пробую на 750-можливо тільки на ньому такі проблеми

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #48 : 21:32:14, 29 Вересня 2008 »
Зараз немаю 750,але вдень звонив до хлопаки в него 730 ,каже що відкриваються всі канали, і на останій прошивці навіть кавкати перестав.Нет в него від телекому-ОГО.
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній romano1981

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Рейтинг: +2/-0
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #49 : 13:17:05, 06 Жовтня 2008 »
В мене 750,  прошивка 1.16.97, останнім часом з'явилась така проблема: пише "ошибка канала" на деякіх каналах. Наприклад на каналі The Spirit Word (Hotbird, 12245H27500) показує перших секунд 30, а потім пише  "ошибка канала", але звук продовжує йти і так буває кожного разу на цьому каналі. Також таку помилку бачу вже декілька разів на нових каналх з Сіріуса (R-TV 12718V15000). Хто знає як з цим боротися і що це може бути? Пробував пересканувати транспондер з Spirit Word, але це не допомогає.

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #50 : 11:19:01, 07 Жовтня 2008 »
коректно  піди ставити ....при скагуванні
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній romano1981

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Рейтинг: +2/-0
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #51 : 10:04:46, 08 Жовтня 2008 »
коректно  піди ставити ....при скагуванні
... Будь ласка подробніше, якщо можливо.

Відсутній malyshka

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 502
  • Рейтинг: +345/-6
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #52 : 10:52:48, 21 Листопада 2008 »
730-й не бачить на Сіріусі транспондера 12716/23500. Що робити?
"...москалі - то тоті люди, шо мішєют жити."  В.Мельникович.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #53 : 11:54:21, 21 Листопада 2008 »
Попробувати підсроїти антену, конвертор - там дуже низький рівень сигналу !!!
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній malyshka

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 502
  • Рейтинг: +345/-6
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #54 : 20:16:20, 21 Листопада 2008 »
   Все вірно: яке запитання - така і відповідь!  Справа в тому, що антена відс...роїна. На інших тюнерах все в нормі, крім 730-го.
"...москалі - то тоті люди, шо мішєют жити."  В.Мельникович.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #55 : 20:39:02, 24 Листопада 2008 »
Не можу закинути ключики у 750.Скачав софткам з послідніми ключами а закинути не можу через флешку.Софт v1.17.10 Опишіть як це робити?Якою повинна бути розпайка кабеля RS 232?. *-I

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #56 : 21:30:34, 24 Листопада 2008 »
якщо через флешку,то для чого розпайка кабеля?Хоча розпайка стандартна;2-3 3-2 5-5 .А з флешки негрузиться скорше всього через неправильну назву самого софт кама.Збережи наприклад ключі з свого опена на флешку.Потім на компі перейменуй свій скачаний файл так само як на флешці.Закидаєш його на флешку ,а тоді з неї в тюнер .Дивишся і п"єш пиво *_O
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #57 : 21:43:27, 24 Листопада 2008 »
Ок попробую тюнер взагалі то не мій   а от інфо по ньому дуже мало.Пробував закинути софт через RS 232 нема конекту а через флешку ок а ключики ніяк. Vic

Відсутній xxzheka

  • VIP
  • Старожило
  • *****
  • Повідомлень: 269
  • Рейтинг: +405/-0
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #58 : 06:57:31, 25 Листопада 2008 »
назва файлу ролі не грає, головне щоб розширення key було.
Остап Закидаєте ключі на Флешку, всовуєте її при включеному тюнері, чекаєте меню, вилазить запит на прошивку Софту, жмете вправо і вибираєте Ключі або Канали.
ЗІ: Софткам потрібно писати в корінь Флешки!
GI S8120 - 4W,5E,9E,13E,36Е,75E (VIP)

Відсутній him

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Рейтинг: +11/-3
Обговорення Openbox X-730, 750/770 CIPVR
« Відповідь #59 : 10:08:07, 01 Грудня 2008 »
Тюнер 730 остання версія прошивки - з Супутника Express-AM2 80° East неловить транспогдери 11044 H та 11606 V тількі один транспондер просканувався 11088 V SGU TV???у чому річ що роблю нетак????
Amiko 8900 , Dreambox 500s Sky Star 2 -  мотор (90см) - 4W,5E,13E,36Е,75E,80E (+++, Viasat,XXX,Cyfra,Orion...) +1,20см

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 16391
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 19879
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116517
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 18699
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 17500
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha