Автор Тема: Прошивка для приймачів Openbox X-730, X750, X770, X790 CIPVR  (Прочитано 87826 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній serg0475

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Рейтинг: +13/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #105 : 07:02:48, 22 Серпня 2009 »
а де ділися софти для 730 серії ,я щось пропустив ? є тільки 750 , 770 і 790, місяць як продав свій 730 і  не заглядав на hттp://satupload.info , а сьогодні треба прошити клієнту, і на тобі такий сюрприз :(

UPD Вже скачав ось тут http://www.ХХХ.юа
але причина зникнення з офіційного сайту цікава.
« Останнє редагування: 07:30:25, 22 Серпня 2009 від Android-80 »
________________________________________________________
Користувався :Globo 6100 - Openbox X820- Openbox 730 - Orton9500 HD - Dreambox 500s

Зараз використовую :Optibox Koala

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #106 : 07:28:55, 22 Серпня 2009 »
а де ділися софти для 730 серії на http://satupload.info сюрприз :(
Софти є, хреново дивився :2funny: А за рекламу ресурсу можна і по шиї заробити :-Р

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #107 : 19:12:58, 19 Вересня 2009 »
нове ПЗ 1.17.86 от 19/09/2009 для вієї Х7х0 на сервері
Цитувати
основные исправления и доработки софта...

Новая версия софта v.1.17.86 от 19 сентября 2009.

- работа карт Триколор версий 1.2 и 2.4 во встроенном картридере

- убран двойной запрос в режиме ш****га (НТВ+ и т.д.)

- исправлен Ш****г пакета Триколор-Центр 36,0Е

- автоапдейт пакета Digi TV (не забудьте включить AU провайдера 2111 в

  меню 8282)

  тестим, пишем отзывы...
ТУТ
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #108 : 12:16:00, 21 Вересня 2009 »
нове  ПЗ від 1.17.87 от 20/09/2009.... [
Цитувати
- шаринг провайдера 0654 (поверхн.)

- шаринг пакета Premiere (Sky Deutschland)

при шаринге некоторых пакетов, если в потоке канала много видео, аудио пидов, пидов кодировок канала открытие картинки в момент первого включения занимает от 7 до 15 секунд.. не торопитесь, дождитесь появления картинки и только потом щёлкайте далее.. т.е. происходит почти тоже, что с BISS каналами... после того как все каналы открылись переведите ресивер в режим Standby для сохранения данных, и только потом выключайте из сети...

- исправление мелких багов софта 1.17.87 предыдущей компиляции (20/09/2009)

Всем, кто скачал софт до 10-20 MSK 21/09/2009 просьба скачать по-новой, номер софта остался прежний, а изменений в нём немало!!!...« Последнее редактирование: Сегодня в 09:30:28 от Definder »
Качаєм тут
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #109 : 19:00:31, 21 Вересня 2009 »
Мда,круто,софт даної лінійки апаратів настільки кривий, що вже сьогодні виправляють вчорашню "кривизну" :-Р та щей два рази, уявляю лишень реакцію користувачів даної серії :(
А нахрена шара поверхності, що прикрутили mpeg4 до даного апарату?

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #110 : 19:29:10, 21 Вересня 2009 »
Віктор там напевне ще прикрутили HDTV ,в наступному софті глянем  *-A

Відсутній lwm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 117
  • Рейтинг: +46/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #111 : 18:37:20, 22 Вересня 2009 »
шара поверхності то добре.там можно дивитись спортивні канали.але поки те робили біси пропали.тепер як з розетки вимкнув то потім  від 20 сек. до 5 хвилин дивитись на темний екран.нафіга мені така новинка? користуюсь 57 софтом

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #112 : 13:12:39, 25 Вересня 2009 »
новий софт 1.17.88 від 24/09/2009....
Цитувати
релизная версия софта 1.17.88 от 24/09/2009....

1. Исправлен баг с сохранением привязки BISS ключей к каналам...
2. Исправлен баг ш****га пакета Радуга (0652/000015)
3. Приведена в порядок датабаза каналов, все данные уже есть у sp75.. ждите скорого релиза новой  версии редактора каналов ChEdit!!!!!

  P.S. дополнительно проверил

- апдейт DIGI TV (не забываем включить AU 2111)
- ша***г Premiere, НТВ+, Триколор, Поверхность и т.д.
- переключение с ша***га на канал с эмулятора и обратно - 15 сек. (Digi TV, PG/PB)
Качаем ТУТ
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Oskar1

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 59
  • Рейтинг: +23/-3
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #113 : 07:41:03, 09 Січня 2010 »
Відкриває клубнічку S1-S7

 IRD.OPENBOX.X-730PVR.v1.18.13.2010Jan06.zip (1356.29 Кб .)
 IRD.OPENBOX.X-750PVR.v1.18.13.2010Jan06.zip (1366.3 Кб - .)
 IRD.OPENBOX.X-770CIPVR.v1.18.13.2010Jan06.zip (1384.19 Кб - .)
 IRD.OPENBOX.X-790CIPVR.v1.18.13.2010Jan06.zip (1391.44 Кб -

http://satupload.info/index.php/topic,2469.0.html

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #114 : 10:12:43, 11 Січня 2010 »
Чому не пишеш як воно відчиняє ці канали, на декілька секунд 25-30 с. зображення зявляеться, а потім знову Малевич на секунд з 10, ось це так робота. Трохи нагадує не якісні сервачки шари, обрив за обривом, могли б нас ознайомити з цими наріканнями на даний софт. Тим паче навіщо викладати посилання на той ресурс, можна було б завантажити софти на форум.

В даному софті додано:
1. полуничка - 13.0 Е (11727V27500) -  реалізація перегляду даного пакету каналів не повноцінна.
2. AU Digi TV  -  дійсно працює
3. оновлений перелік BISS ключиків  -  але з деякими каналами виявлені проблеми.
4. додані ІГРИ  -  Це не актуально.

З мого боку є нарікання:
1. Не підправили роботу ЕМУлятора після шари - проблема залишилась.
2. Виявлені декі недоліки в роботі таймшифту.
3. На Mediatech (4W) і RAI (13E) потрібно вносити ключики або ручками або заливати актуальний перелік ключиків.
4. Режим Tilt&Scan так і не підправили.
Можна ще трохи нарахувати, але навіщо.......

СС - продовжує празнувати ...............

Висновок самий якісний софт залишаеться 1.17.47 в звязку з тим що після шари ЕМУлятор працюе корректніше.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній craftwar

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 36
  • Рейтинг: +13/-2
  • определить сохранить стереть записать
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #115 : 20:35:54, 21 Травня 2010 »
Ось Новинка так звана
Для ідентів шмари ліво< >проаво ОК редактувати
тиша! іде засідання

Відсутній lwm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 117
  • Рейтинг: +46/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #116 : 19:11:10, 22 Травня 2010 »
нічого з цим софтом голову морочити.нового нема нічого.хіба що заморочки з ідентами >:(

Відсутній craftwar

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 36
  • Рейтинг: +13/-2
  • определить сохранить стереть записать
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #117 : 08:14:03, 28 Травня 2010 »
нічого з цим софтом голову морочити.нового нема нічого.хіба що заморочки з ідентами >:(

_http://openboxfan.com/index.php/topic,3789.new.html#new
_http://openboxfan.com/index.php/board,52.0.html                тут переглянь деспутів....... :o
тиша! іде засідання

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #118 : 11:21:39, 26 Червня 2010 »
Принципово нове ПЗ v 1.18.45 для всієї 7 лінійки
Цитувати
встречаем абсолютно новый софт v 1.18.45 - будет он лучше или хуже, покажет время..

из новинок

- новый эмулятор типа MCAS с поддержкой ирдето2 и виа 2,6/3,0 (ключи в софте)
- отдельный эмуль под Const CW и BISS
- Modem: Home networking, Satellite, Ethernet, SSSP (пока без комментариев)

и т.д. и т.п.

проверено и работает

- пакет BIS HotBird 13.0E (via 2.6)
- пакет BIS Atlantic Bird 3.0°W (via 2.6)
- пакет CanalSat France Astra 19.2E (via 3.0)
- пакет Bulsatcom Hellas Sat 39.0E (Irdeto2)
- BISS работает как и ранее, первоначальный поиск и привязка, затем открывается быстро.. (в памяти ресивера есть практически все новые ключи)
- быстрое обновление ключей на картах Триколор 13-серии (идент 4АЕ1)
алгоритм следующий - вставляем карту, делаем рестарт через выключатель на задней панели реса, и через 5 минут получаем ключики на все пакеты (база+оптима+ночной)
- переход с EMU на шару и обратно - 1 секунда...
- привязка идентов в шаринге обязательна...
- новый формат файла ключей - keydata (не обольщаемся расширением как у softcam) сливается/заливается как и ранее через USB...
- на данном софте ключи Const CW и BISS не входят в состав файла ключей, и вводятся только вручную...
- новое меню входа в EMU, алгоритм прежний - Меню-8282
далее появляется всплывающее меню с тремя пунктами
1) Редактор ключей (вход в меню редактирования ключей MCAS - все кодировки кроме Const CW и BISS)
2) Const CW - вход в EMU для редактирования и ручного ввода Const CW и BISS ключей
3) Модем - вход в меню шаринга

здесь сложнее

открывается три дополнительных меню

1) Модель - если к компорту не подключен никакой спец. модем - то у вас просто будет отображаться Home Networking (об остальных режимах попозже...)
2) Иденты - ввод CAID и PROV ID для привязки каналов в шаринге, как и ранее (принцип тот же)...
3) Скорость RS-232 - установка скорости компорта для внешних модемов


сразу же выкладываю и редактор ключей формата keydata
 
Качаємо тут



З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній lwm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 117
  • Рейтинг: +46/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #119 : 17:54:04, 26 Червня 2010 »
все добре,тільки знову ложка г.. в діжці меду-т.шура на ірдето не працює і в кого  є 90Е та 53Е доведетсься поморочитись з бісами

 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 94714
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Open SX1 HD, Open SX1 Dolby Audio - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 132
Переглядів: 123906
Остання відповідь 09:54:08, 15 Травня 2022
від Astronomy
U2C Denys H.265, uClan Denys H.265 Pro - прошивка, список каналів, ключі

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 279
Переглядів: 203526
Остання відповідь 16:57:32, 15 Лютого 2026
від k750
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 13922
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 49519
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118