Автор Тема: Прошивка для приймачів Openbox X-730, X750, X770, X790 CIPVR  (Прочитано 87827 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #90 : 07:27:47, 25 Лютого 2009 »
Навіщо забрані старі софти до 730 -770 з топіку , ???
 заливаємо у  клони - китайських клонів старий софт і усе ОК
 (Оригіналів з САТ Систем у Львові я ще не зкстрічав :'(  )


Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #91 : 07:47:54, 25 Лютого 2009 »
Чому не зустрічав..? ;)Так я 2 тижні назад був на радіоринку в Олега (SET) там були присутні тільки оригінали.., проте ціна на 770 була 145 у.е...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #92 : 20:18:31, 25 Лютого 2009 »
Скажіть а яка потреба виникає щоб заливати новий софт?Що це міняє?Софти сирі як холєра, недопрацьовані, з тим самим успіхом Тор іде на старому софті без "бомбовому" залив свіжі ключі і гайда по градусах.А як на мене ті Опени нічим не кращі від Фергусонів,сам користуюсь фергусоном 3018 і нехай мені хтось скаже що 730 чи 750 чи навіть 790 відкриває більше каналів від мого старого Фредка.Китайські тюнера нічим не гірші від Оригіналів а що БЖ хренове то незначить що софти з "бомбою".Криві софти пишуть криві руки і заливати нема що бо 36 градус -НЕ ПОДОЛАТИ!

Відсутній vassa

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Рейтинг: +2/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #93 : 21:28:31, 25 Лютого 2009 »
Підскажіть що зробити щоб показував 1W THOR a то у мене через 1-2 хв зависае картинка і все openbox 730 софт 1.16.97 Дуже дякую.

Відсутній sasha19722201

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 530
  • Рейтинг: +17/-0
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #94 : 05:01:14, 26 Лютого 2009 »
vassa якщо в тебе оригінал то залий останній софт ПО v 1.17.33 от 06.02.20..з satupload тільки обовязково збережи список

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #95 : 06:56:23, 26 Лютого 2009 »
vassa якщо в тебе оригінал то залий останній софт ПО v 1.17.33 от 06.02.20..з satupload тільки обовязково збережи список

Я б не рекомендував лити останній софт, так як на ринку свого часу були клони ідентичні оригіналам. Сам бачив. Одна різниця в них була то вартість. Хоча можете ризикнути.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #96 : 12:12:36, 19 Березня 2009 »
Нове ПЗ v 1.17.43 від 19.03.2009  для всіеї лінійки
Цитувати
исправлен к******инг пакета Радуга (CAID 0652, Prov ID 000015)
Качаем тут
Для тух хто не може скачати викладаю на форумі
Х730
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #97 : 12:17:48, 19 Березня 2009 »
Х750
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #98 : 12:19:15, 19 Березня 2009 »
Х770
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #99 : 12:20:43, 19 Березня 2009 »
Х790
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #100 : 16:43:17, 13 Квітня 2009 »
  Нове ПЗ v 1.17.47 від 13.04.2009   для всіеї лінійки
Цитувати
К@рд-ш@ринг - улучшена стабильность работы
(также поддержка офиц. карт Р@дуга ТВ в слоте)
Качаэмо тут
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #101 : 11:12:06, 27 Травня 2009 »
Нове ПЗ для всієї лінійки 1.17.63
Цитувати
описание софта v 1.17.63 от 26 мая 2009.

1) Присвоение идента кодировки конкретному каналу, новая фишка при внесении идентов в список K@Ш...

а) в новой серии софтов добавили функцию присвоения конкретному каналу конкретный идент, т.е. "привязку".. как работает эта функция:

- вход в меню K@Ш тот же, меню-8282-"синяя" кнопка (теперь это меню называется IDENT)
- если вам лень, или вы не знаете какие надо вводить CAID/PROV ID, вы можете нажать "жёлтую" 
  кнопку и в выпавшем окне выбрать нужные CAID/PROV ID и жмём ОК (Channel ID прийдётся
  вводить вручную, или корректировать 00 00 00 которые выдаёт ресивер).
- выходим из меню эмулятора "Exit"
- выбираем канал, который надо привязать к конкретному иденту, нажимаем и удерживаем 2-3
  секунды кнопку "exit"
- в выпавшем окне выбираем нужный идент и жмём ОК (в выпавшем окне будут показаны только   
  те иденты, которые вы предварительно внесли в меню ИДЕНТЫ).

      Внимание!!! в зависимости от кол-ва идентов и разнообразия систем кодирования на привязываемом каналы, время привязки может быть от 1 до 15 секунд, не спешите!!!!

- если канал не открывается после привязки, можете дать возможность ресиверу самому его   
  подобрать, для чего:
- нажимаем и удерживаем 2-3 секунды кнопку "exit"
- в выпавшем окне выбираем НЕТ и жмём ОК.

в новом софте по-прежнему для нормального K@Ш провайдера Сyfra+ необходимо в меню ЭМУ добавить новый слот SECA (0100) PROV 00000068

б) по многочисленным просьбам вернули в прежнее положение показатели уровней    сигнала/качества
г) исправлен баг с "убеганием" антенной системы, которая настроена под протоколом DiseqC 1.2 и
   имеет дополнительно стационарные антенны, подключенные по протоколу  DiseqC 1.0
д) при настройке поворотной системы длительное нажатие кнопок << >> инициирует     
    непрерывное перемещение антенны, в случае появления уровней сигнала мотор   останавливается (необходимо в начале поиска установить 100% достоверные данные рабочего транспондера искомого спутника).
Качаємо тут
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #102 : 10:14:38, 22 Червня 2009 »
Нове ПЗ  v1.17.67 от 15.06.2009
Цитувати
Digi TV (Thor 0.8W) AUTOUPDATE (AU)[/size]
для активации режима автоматического обновления ключей необходимо в "МЕНЮ-8282 включить режим AU для провайдера 00 00 21 11 (№1 в списке)
Качаємо тут
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #103 : 09:08:19, 30 Червня 2009 »
Нове ПЗ  версії 1.17.70 від 30.06.2009 вирішує проблему з новими картами пакету НТВ+ Україна (індент карт 040600)
 

Цитувати
софт фикс для решения проблем с нововведениями нашего любимого провайдера (+++)...
Качаємо тут
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Oskar1

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 59
  • Рейтинг: +23/-3
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #104 : 11:15:43, 04 Липня 2009 »
ПО 1.17.73 от 3.07.2009 Продовження підписки для карток +++
а також робота нових з идентом 040600 в слоті приймача  Качаєм http://satupload.info/index.php

 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 94714
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Open SX1 HD, Open SX1 Dolby Audio - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 132
Переглядів: 123906
Остання відповідь 09:54:08, 15 Травня 2022
від Astronomy
U2C Denys H.265, uClan Denys H.265 Pro - прошивка, список каналів, ключі

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 279
Переглядів: 203526
Остання відповідь 16:57:32, 15 Лютого 2026
від k750
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 13922
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 49519
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118