Автор Тема: Прошивка для приймачів Openbox X-730, X750, X770, X790 CIPVR  (Прочитано 87823 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #75 : 14:50:06, 26 Листопада 2008 »
ПО v.1.17.12 від 26.11.2008
(сторінка завантаження)...

1. Підтримка нових DRE CAM для перегляду MPEG-4 каналів
2. Переклад нових опцій меню і деякі виправлення
3. Опція перегляду каналів в межах транспондера при записі, по "умолч. викл."
     (меню -> налаштування запису, ще не переведено)
4. Виключення 12В в режимі чекання.
5. Помилка запису при включенні приймача таймером і якщо антена не на необхідній позиції (не перевірено ще).
6. Запам'ятовування після Stand By режиму відключення USB накопичувача кнопкою "0"
7. Продовження прав в слоті тюнера на розширені пакети Тріколор (наприклад з транспондера 12190)
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній Alik7606

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Рейтинг: +92/-0
  • VU+solo
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #76 : 02:45:19, 27 Листопада 2008 »
1. Переклад нових опцій меню і деякі виправлення
2. Виключення 12в в режимі, що чекає
3. Опция просмотра каналов в пределах транспондера при записи, по умолч. выкл.
     (меню -> налаштування запису)
4. Запам'ятовування після Stand By режиму відключення USB накопичувача кнопкою "0"
5. Запам'ятовування всіх параметрів ТБ Виходу після виключення (4:3, Ignore...)
6. Реорганізація набору символів в меню пошуку каналів (жовта кнопка в редіме списку)
7. У списку записів натиснення кнопки INFO виводить детальну інформацію ТБ Гіда
8. Поддержка новых DRE CAM для просмотра MPEG-4 каналов
9. Проблеми із звуком на нек. пакетах в реж. кулі (з'явилися з 84-ої версії)
10. У ЕМУ апдейт на Нагру вкл. за умовчанням (після скидання ключів кнопкою SAT
                                                                         кнопка скоро буде в меню)
11. Продовження прав в слоті тюнера на розширені пакети Тріколор (наприклад з транспондера 12190)
12. У 790-ій моделі отбраженіє пунктів меню на VFD кирилицею
13. Збереження сортування списку в редакторові каналів після видалення каналу
14. Запис по таймеру при включенні приймача якщо антена не на необхідній позиції
15. Запис по таймерах Пон-пят і Суб-вос
16. Стабільність роботи в слоті +++ карти 020710

P.S.
По ходу виправлення проблем з таймерами ПОН-ПЯТ, СУБ-ВОС і ін.
Були знайдені ряд серйозних помилок в соурсе на виправлення яких буде потрібно орієнтування тиждень (із слів інженерів).
Дуже поважно що всі вони знайдені, ждемс...

Раніше при створенні таймера типа ПОН-ПЯТ перебором кнопки Вліво вона працював, а кнопкою управо - не працював

Зараз можна зіткнутися з помилками при редагуванні таймера (але не завжди).
Загалом доки тестуємо, але не додаємо таймерам великого значення, робота йде


Софт  v.1.17.14 для 730-го  випустили неготовим до заливки в приймачи.Дуже поспішили ...
Користувачам 730-го рекомендується до виправлення доки оставатся на предидущих ПО.
Open SX1,U2C B6,SATWAY S102HD,
SONY KDL-49WD755

Відсутній Alik7606

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Рейтинг: +92/-0
  • VU+solo
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #77 : 02:53:08, 27 Листопада 2008 »
x_770
Open SX1,U2C B6,SATWAY S102HD,
SONY KDL-49WD755

Відсутній Alik7606

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Рейтинг: +92/-0
  • VU+solo
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #78 : 02:55:34, 27 Листопада 2008 »
x_790
Open SX1,U2C B6,SATWAY S102HD,
SONY KDL-49WD755

Відсутній jocco

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +7/-1
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #79 : 19:31:30, 28 Листопада 2008 »
Вийшла нова версыя ПЗ для всієїї лінійки 7 http://satupload.info/index.php/topic,824.0.html

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #80 : 09:47:57, 31 Січня 2009 »
ПЗ v.1.17.32 від 30.01.2009

1. Активація нових карт НТВ+ (IDENT 023700 serial 032488**)
   
2. Продовження прав підписки на наступний місяць. 
3. Активація прав на послугу "Кінодром"
4. Виправлена робота приймача з пакетом Digi TV (Thor 0.8e, no AU) 
5. Додана нова функція в режимі запису по подіях - можливість установки затримки (1-5, 10, 15 хвилин) перед включенням запису і часу виключення приймача по завершенню події за часом провайдера... 
6. Додана нова функція в режимі оперативної установки опцій запису, повторне натиснення кнопки "Rec"- можливість установки переривання  запису  по завершенню "поточної події" або "наступної події"... 
7. У меню таймерів доданий календар. 

Сторінка завантаження

Відсутній SenSey

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Рейтинг: +101/-1
  • Кривий Ріг - моє місто !
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #81 : 13:09:49, 31 Січня 2009 »
ПЗ v.1.17.32 від 30.01.2009

1. Активація нових карт НТВ+ (IDENT 023700 serial 032488**)
   
2. Продовження прав підписки на наступний місяць. 
3. Активація прав на послугу "Кінодром"
4. Виправлена робота приймача з пакетом Digi TV (Thor 0.8e, no AU) 
5. Додана нова функція в режимі запису по подіях - можливість установки затримки (1-5, 10, 15 хвилин) перед включенням запису і часу виключення приймача по завершенню події за часом провайдера... 
6. Додана нова функція в режимі оперативної установки опцій запису, повторне натиснення кнопки "Rec"- можливість установки переривання  запису  по завершенню "поточної події" або "наступної події"... 
7. У меню таймерів доданий календар. 

Сторінка завантаження

Цікаво, чому сат-сістем, прибрала з аплоада цю прошивку? І форум вже свій підчистили!!!  ;D
Dreambox800 & OPENBOX x750PVR: 36E - 0.6m & 4W+1W+5E+9E+13E - 0.9m (Arrox) & 19E - 1.2m + Asus wl500gP (mpcs)
Globo 4100c: 4W+5E+13E - 0.9m & 75E Ku + 80E Ku + 90E Ku - 0.9m

Відсутній skif001

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Рейтинг: +32/-42
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #82 : 13:22:12, 31 Січня 2009 »
тому що--не прашивка а громадний ГЛЮК
ето не паше --тут не працюе

Відсутній SenSey

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Рейтинг: +101/-1
  • Кривий Ріг - моє місто !
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #83 : 14:01:23, 31 Січня 2009 »
100 відсотків, тюнер сам злітає на заводскі :(
Dreambox800 & OPENBOX x750PVR: 36E - 0.6m & 4W+1W+5E+9E+13E - 0.9m (Arrox) & 19E - 1.2m + Asus wl500gP (mpcs)
Globo 4100c: 4W+5E+13E - 0.9m & 75E Ku + 80E Ku + 90E Ku - 0.9m

Відсутній jocco

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +7/-1
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #84 : 18:26:18, 07 Лютого 2009 »
Вийшла нова версыя ПЗ для всієїї лінійки 7xx *oohaa* *oohaa*  http://satupload.info/index.php/topic,852.0.html

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #85 : 20:17:04, 11 Лютого 2009 »
До 750

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #86 : 07:28:14, 24 Лютого 2009 »
x-730

Відсутній RATVOD

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Рейтинг: +13/-1
  • Думай. Твори. Випробовуй.
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #87 : 08:27:56, 24 Лютого 2009 »
Сьогодні на одному з форумів побачив таке попередження , викладаю , може кому стане в пригоді.

У в а г а ! ! !

Раджу всім прошивати Опени - Х730, 750, 770, липневими прошивками.
Це стосується тільки неоригиналів.

В останніх версіях за січень, лютий, присутня бомба.
Переконався на власних тюнерах.
Два вмерло після двох днів роботи.Таким чином виробники застраховують себе від підробок.
Старіші версіі працюють добре

Попередження : RIK
Думай, твори, випробовуй !

Відсутній RATVOD

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Рейтинг: +13/-1
  • Думай. Твори. Випробовуй.
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #88 : 08:34:09, 24 Лютого 2009 »
Ліки після бомби !

Софт OpenBox Х - 730 перероблено.

Не оригінал працює стабільно.

 -730fixed.rar (1367Kb)

Думай, твори, випробовуй !

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Нові версії ПЗ ( Openbox X-730, 750/770 CIPVR)
« Відповідь #89 : 18:04:57, 24 Лютого 2009 »
RATVOD , вибачаюсь за офтоп , якщо я залив уже самий новий 1.17.33 софт ,
тюнер робив десь 10 годин , то тепер , поки він не помер , залити
 ваші ліки ?

 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 94714
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Open SX1 HD, Open SX1 Dolby Audio - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 132
Переглядів: 123906
Остання відповідь 09:54:08, 15 Травня 2022
від Astronomy
U2C Denys H.265, uClan Denys H.265 Pro - прошивка, список каналів, ключі

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 279
Переглядів: 203526
Остання відповідь 16:57:32, 15 Лютого 2026
від k750
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 13922
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 49519
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118