Бажаю здоров'я шановні форумчани,ось приїхав у відпустку і принесли цього звіра з жалобою що не робить на сателіті,розбираю а там вигооівша мікросхема 8 ніг яка відповідає за подачу живлення 14 або 18 вольт а залежності від поляризації ,може хто може поділитись назвою цієї мікрухи або ще краще схемою від цього звіра!