Автор Тема: Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них  (Прочитано 138543 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #330 : 06:29:13, 05 Травня 2010 »
Цілком згідний зі slavon-ом. На відміну від хх18_dvbxtreme_6686_AF7_RCх більшість софтів не підтримує великих швидкостей - то й же пакет з Амосу (10578 Н 30000) являється уже проблематичним, не кажучи уже про 44950 3 53-тього. Стосовно відкриття кодованих телеканалів, тут також притензії відсутні + можливість додавання вручну необхідних бісових ключів :)

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #331 : 08:26:19, 25 Липня 2010 »
Софтина на базі Dvb Extreem до Фердика 2818SE+список каналів.Ключ на УТ -1 введений залишиться тільки досканувати сам канал.

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #332 : 08:25:41, 18 Серпня 2010 »
Виложіть софт з каналами і ключами під ferguson 6318,якщо в кого є

Відсутній Diller

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Рейтинг: +214/-4
  • ^)
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #333 : 08:47:00, 18 Серпня 2010 »
Канали на 3 супутники .biss ok /можливо підправте заголовок в софті.
ORTON 9500 HD PVR 2 CI 2 CX E PLUS 75E 36E 19.2E 13E 9E 5E 4W

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #334 : 18:46:03, 15 Вересня 2010 »
Софт до 3018SE зі списком каналів.Ключ привязаний до частоти!

Відсутній vitlik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Рейтинг: +22/-0
  • Укртелеком - маразм ще той!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #335 : 13:41:32, 23 Вересня 2010 »
нрошу вашої допомоги! Для Лемберг1000 Не можу ввести ключ на Домашній(75Е). Редагував BissEdit_12ua софт для нього, але нічого не вдалося. На 13Е, 5Е і 4W все нормально.Софт,канали,ключі викладаю.Перевірте будь-ласка чи правильно зробив.Дякую

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #336 : 20:05:48, 23 Вересня 2010 »
Значить так викладаю підправлений файл прошивки в якому власне і сидять ключі а сам канал пробуйте зісканувати на частоті 12207.Але канал тимчасово не транслює жадних програм!

Відсутній vitlik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Рейтинг: +22/-0
  • Укртелеком - маразм ще той!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #337 : 20:13:53, 23 Вересня 2010 »
дивно, я на глобіках провіряв сьогодні - працював. Дякую за проведену роботу, завтра відпишусь чи працює

Відсутній vitlik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Рейтинг: +22/-0
  • Укртелеком - маразм ще той!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #338 : 11:43:01, 24 Вересня 2010 »
Значить так викладаю підправлений файл прошивки в якому власне і сидять ключі а сам канал пробуйте зісканувати на частоті 12207.Але канал тимчасово не транслює жадних програм!
А що за частота така, і яка у неї швидкість?

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #339 : 18:32:35, 24 Вересня 2010 »
Дану частоту я взяв тут на форумі http://sat-ukraine.info/index.php?topic=8255.15 і ключі тут.Пробуйте і відпишіться за результат.

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #340 : 22:17:08, 24 Вересня 2010 »
оффтоп: телеканал HOME+7R (ФІД) що на 75°E  припинив своє мовлення! На 75 градусі немає ніякого домашнього! інформація, що по цій силці http://sat-ukraine.info/index.php?topic=8255.15 буде виправлена найближчим часом.  :) Вибачте, що не зробив цього раніше.
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній vitlik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Рейтинг: +22/-0
  • Укртелеком - маразм ще той!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #341 : 09:16:13, 25 Вересня 2010 »
Дивився на sat-digest дійсно Домашнього на 75 нема. Але при скануванні 12640V присутній кодований канал HOME+7R, по якому на даний момент йдуть фільми з Джекі Чаном, але тільки з англомовною доріжкою.Частоту 12207H не можу провірити, тому що в мене на 75 йдуть частоти тільки з вертикальною поляризацією. Ключ на HOME+7R для частоти 12640V додаю.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #342 : 19:11:47, 25 Вересня 2010 »
Та поставте собі додатково тарілку на 53 градус там є в нормарнольному реал часі домашній і телеканал СТС.Список каналів і ключів викладу пізніше.

Відсутній vitlik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Рейтинг: +22/-0
  • Укртелеком - маразм ще той!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #343 : 13:23:55, 26 Вересня 2010 »
Та поставте собі додатково тарілку на 53 градус там є в нормарнольному реал часі домашній і телеканал СТС.Список каналів і ключів викладу пізніше.
Мені фасаду не хватить на ті всі тарелі :2funny:(жарт), справа не втому, просто коли був Домашній хотів софт під 13+5+4+75 для Аріоноподібних зробити, а він якраз в цей час комизитись почав, а на його місці не відомо, що за канал, а на мою думку 75 краще ніж 53

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #344 : 07:42:02, 29 Вересня 2010 »
Цілком згідний зі slavon-ом. На відміну від хх18_dvbxtreme_6686_AF7_RCх більшість софтів не підтримує великих швидкостей - то й же пакет з Амосу (10578 Н 30000) являється уже проблематичним, не кажучи уже про 44950 3 53-тього. Стосовно відкриття кодованих телеканалів, тут також притензії відсутні + можливість додавання вручну необхідних бісових ключів :)
Підскажіть будб-ласка як в цих софтах добавити СІД каналу і як відкрити систему кодування Криптоворкс?Може є якась програма для редагування ключів в даних софтах.Наперед вдячний

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116514
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5887
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16621
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1226
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750