Автор Тема: Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них  (Прочитано 138559 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній andrik

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Рейтинг: +2/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #240 : 08:40:36, 05 Серпня 2009 »
соррі тюнер не ST205M a NewStar 5001? але це одне і теж (софт то однаковий)

Відсутній andrik

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Рейтинг: +2/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #241 : 11:46:48, 05 Серпня 2009 »
Hardware version: Arion
Software version: $TSRA 6686S150ECnc
Database version: 00008209
Bootversion: 0020.1 [TSRS150ES]

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #242 : 12:03:02, 05 Серпня 2009 »
 andrik Підійде польська прошивка яку я виложив в цій темі декількома постами раніше !!! Заливати автоаріонером !!! Клічі і настройки візьміть у відповідному топіку цього ж розділу форуму !!!
« Останнє редагування: 12:09:20, 05 Серпня 2009 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній oplya

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Рейтинг: +113/-7
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #243 : 12:36:27, 05 Серпня 2009 »
andrik
візьми все необхідне для Arion
_http://laki.dvhk.pl/download/files/pliki.php
_http://laki.dvhk.pl/download/files/index.php?dirpath=./Ferguson&order=0
або у вкладеннях

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #244 : 13:01:55, 05 Серпня 2009 »
@andrik - з таким прогресом ви можете дожитись до бану! Юзайте "пошук" вже всьо давно розписано. Для особо лінивих тиснути ТУТ!
@oplya - всі ці файли які ви виклали. Є і доступні на цьому форумі. Навіщо по 100 їх перевикладати на всіх сторінках?... Я розумію що хотіли допомогти, але не потрібно замусурювати форум.
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #245 : 13:07:17, 05 Серпня 2009 »
andrik Навищо так складно, коли є Автоарионер який править заголовок автоматично 
 
Цитувати
Смена ПО программой AutoArioner
Смена ПО программой AutoArioner является простым, но вместе с тем и безопасным методом смены ПО, чем при помощи программы Arioner. Простой в том плане, что вам не нужно задумываться о том какая аппаратная модель у вашего ресивера. А безопасный, так как при использовании AutoArioner'а эта программа автоматически "подгоняет" ПО под модель вашего ресивера.

Я бы настоятельно рекомендовал использовать данный метод.

Итак, чтобы сменить ПО делаем следующее:
1. Выключите ресивер кнопкой Standby на пульте или на ресивере.
2. Запустите программу AutoArioner.
3. Отметьте используемый Com-порт (поставьте галочку возле "Scan", под Com-портом). Если не знаете какой - отметьте все.
4. Отметьте пункт "AutoHeader"
5. Переведите ресивер в режим передачи ПО (на пульте ресивере наберите 74620), после чего на табло ресивера появится надпись "Soft", а программа определит модель вашего ресивера.
6. Откройте файл ПО.
7. Отключите ресивер от сети и подождите 10 сек.
8. Снова включите ресивер в сеть и дождитесь окончания загрузки (вместо имени файла в окне появится надпись "Download end successfully.")
Все. Готово.

Примечание: Пока идет загрузка, используемый Com-порт будет мигать сиреневым, а полоса будет заполняться синим. Во время того, когда переданное ПО будет заноситься во флэш-пямять ресивера, Com-порт будет гореть желтым, а полоса заполняться красным.

Примечание 2: Если в момент включения питания ресивера, программа сбрасывает данные о Вашем ресивере (то, что находится в рамке Last Header), то это означает, что выбранное Вами ПО не совместимо с данным ресивером.

З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній andrik

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Рейтинг: +2/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #246 : 13:38:58, 05 Серпня 2009 »
буду пробувати, дякую всім за допомогу  ca.,

Відсутній andrik

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Рейтинг: +2/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #247 : 06:19:48, 06 Серпня 2009 »
прошив того чорта але нічого нового не появилось... і взагалі він прошивався якось дивно.... ні автоаріонер (порт замість того щоб блимати фіолетовим світився синім) ні арітер його не шили (я набрав на пульті код 74620 (живлення вимикав і вмикав) а програма просто стояла, "прошився" лише прогою мультіліарі... в чому могла бути справа? і ще може в когось є толковий список каналів на NewStar 5001 Plus, і на рахунок емулятора, після заливки софта 3018_dvbxtreme_6686_AF7_RC7 в меню розділ ігри взагалі пропав, як взнати чи включений емулятор???
Дайте будь-ласка посилання на все що треба в того дідька залити щоб він нормально робив, і якщо вам не важко опишіть порядок заливки (шо за чим і якими прогами заливати)
« Останнє редагування: 06:23:08, 06 Серпня 2009 від andrik »

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #248 : 06:59:55, 06 Серпня 2009 »
andrik Включеня емулятора
Цитувати
Включення эмулятора X600-620
заходишь в меню, набираешь на пульте 19370, затем 2486
Сам ЕМУ в цій прошивці на червоній кнопці телетексту !!!
Порядок заливки Автоаріанером детально описаній мною у попередньому пості !!! На рахунок списку каналів та ключів, я маю на Амос-Сіріус-НВ, правда не зовсім свіжі бо вже доволі рідко доводиться перешивати приймачи цього типу !!!
« Останнє редагування: 07:04:29, 06 Серпня 2009 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній SERS3333

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 661
  • Рейтинг: +1214/-7
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #249 : 08:14:05, 06 Серпня 2009 »
Є краща програма для заливки софта , яка автоматично підбирає заголовок .
Завжди нею кориристуюсь і рекомендую всім
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #250 : 08:35:35, 06 Серпня 2009 »
SERS3333 Так в мене вона також є  An14 An14 An14 , я просто звик до Автоаріонера !!! В наступний раз спробую їїї !!! *oohaa*
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній oplya

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Рейтинг: +113/-7
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #251 : 16:32:15, 06 Серпня 2009 »
andrik
в попередньому моєму повідомленні є все необхідне
 dhce0.8.7z - канали
 DzArionKey - ключі

Відсутній SERS3333

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 661
  • Рейтинг: +1214/-7
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #252 : 06:42:30, 20 Серпня 2009 »
По просьбах форумчан, викладаю софт з бісами в тілі + список каналів з прив"язаними частотами  ca.,
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Відсутній vfedorkiv

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Рейтинг: +95/-0
  • vin
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #253 : 22:21:31, 30 Серпня 2009 »
я чув про софт-мастер який підходить як до карточних  так і безкарточних,тай заголовок ролі неграє.Наскільки це правда якщо правда то поділіться будьласка ,ато мене ці тюнера вже задовбали . Дякую. *-P
кохайтеся чорноброві та не з москалями.......

Відсутній SERS3333

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 661
  • Рейтинг: +1214/-7
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #254 : 08:24:58, 31 Серпня 2009 »
я чув про софт-мастер який підходить як до карточних  так і безкарточних,тай заголовок ролі неграє.Наскільки це правда якщо правда то поділіться будьласка ,ато мене ці тюнера вже задовбали . Дякую. *-P
Про мастер софт не чув ,а решта діляться на безкарткові , карткові і з СІ модулем.
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116517
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5888
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16621
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1227
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750