Автор Тема: Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них  (Прочитано 138563 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній auguste

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #90 : 19:43:30, 10 Вересня 2007 »
Цитата: gotsanyuk;19042
Гарна новина для тих у кого Опен. Ф100!!! Його можна прошити прошивкою від лемберга. І тоді кодовані канали відкриває досить швидко!!!
А цей софт з шарінгом? Старгейт тримає? І де його знайти?

llpit

  • Гість
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #91 : 23:35:18, 11 Вересня 2007 »
http://viaccessfree.info/downloads.php?do=file&id=185 підвісив - старгейт, крипто, бісс, полсат  ок.

Відсутній auguste

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #92 : 18:11:26, 14 Вересня 2007 »
Цитата: llpit;19759
http://viaccessfree.info/downloads.php?do=file&id=185 підвісив - старгейт, крипто, бісс, полсат  ок.


Шарінгу там немає?

llpit

  • Гість
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #93 : 18:07:09, 19 Вересня 2007 »
Цитата: auguste;20038
Шарінгу там немає?


На жаль ні

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #94 : 22:17:01, 24 Вересня 2007 »
Цитата: auguste;19622
А цей софт з шарінгом? Старгейт тримає? І де його знайти?

В мене все супер. Трохи меню помінялось.
Я можу скинути на електронну почту. Напиши мені на gotsanyuk@ukr.net
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній Yarek

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Рейтинг: +12/-1
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #95 : 22:13:12, 06 Жовтня 2007 »
Цитата: vampir;668
Де можна взяти софт на FOX AF-3618. Дякую.
підходить від 6018, взяти можна тут http://laki.dvhk.pl/fredka.php
тільки треба ввести ключі біс натиснувши кнопку UHF
Дякую. Обов"язково спробую.

Відсутній westsat

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Рейтинг: +253/-70
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #96 : 22:51:05, 06 Жовтня 2007 »
PW AU-OK
TPS AU-OK
D+-OK
POLSAT-OK
BISS-OK
Шарінг-ок

ненажимайте кнопку  EPG, по непровіренній інформації тюнер може заблокуватись.
westsat.com.ua
westsat.net.ua

Відсутній westsat

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Рейтинг: +253/-70
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #97 : 22:53:37, 06 Жовтня 2007 »
Ключі для софта OPENBOX F-100 XT A03 PW-AU
D+OK
POLSAT-OK
ALL-OK


[вкладення вилучене Адміністратором]
westsat.com.ua
westsat.net.ua

Відсутній radioham

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Рейтинг: +69/-5
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #98 : 21:21:58, 16 Листопада 2007 »
по слідах розборок з DSR-5001+
не сканувались 12,111 сіріус; 11,4111 ХБ ..... а про ЕМУ  й мови небуло...
відповідь найшов на леберг форумі http://www.lemberg.lviv.ua/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=51
"Це клон опена ф-100,заливайте прошивку від нього(якщо неіде шукайте мастерсофт або правте програмою Аукедіт).Але є партія тюнерів з вч блоком LG (їх нерозрізнити з виду) то після прошивки(наприклад софтом В6821)ці тюнери небудуть сканувати частоти з сіріуса 12111,а також 11411 і 10722 з Хот бірда,тому для цього виду тюнерів 5001+ з блоками LG підходить тільки прошивка dvbxtreme."

ліки http://laki.dvhk.pl/pliki/Arion/Ferguson/dsr5001_dvbxtreme_6686_AF7_RC7.rar
и свижий файлик Key_irk_2007-11-11 -  (БИС*-ок    КРИПТ - ок)
доречі в ций прошивці вхід до кеу едит - червона кнопка

Відсутній Volodya

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 76
  • Рейтинг: +15/-1
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #99 : 01:05:03, 26 Листопада 2007 »
Привіт всім.Народ,хто може підказати щось про Опенфокс АF-3618?Яку прошивку в нього залити,які ключі підходять,де взяти якийсь більш менш нормальний список каналів?Купив родич,приніс,а що за чудо не знаю.Та й взагалі з опенами жодної практики.Буду вдячний за допомогу.А може є у когось щось типу дампу,щоб залити і все.Проги,коди і т.д є,не хочу експериментувати,аби щось не зморозити.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #100 : 06:58:31, 26 Листопада 2007 »
От якраз саме перше запитання у цій темі стосується твого тюнера ! Глянь !
І у цій гілці якраз ти найдеш усе що тобі потрібно для прошивки !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній zloj vitos

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 643
  • Рейтинг: +359/-23
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #101 : 08:54:27, 04 Грудня 2007 »
Допоможить прошити Arion af2000cr.Маю в ньому глючний софт.
Software $VOTH0219S2090p
Database 01
Boot 01
Не можу ни автоарионером ни dz_arin_loader ничого зробити.Не конектиться .Бачив другий софт в такому ж.Легко злив все,а в цей залити не можу.
Допоможить будь ласка.
Дякую всим.
Э пидозра що ци тюнера йдуть в 2-х вариантах-з процесором STI5518(абоSTI5519) та як у мене на STx5105ALB и тому ПЗ не пидходить(навить Boot не такий).

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #102 : 19:52:17, 04 Грудня 2007 »
Допоможить прошити Arion af2000cr.Маю в ньому глючний софт.
Software $VOTH0219S2090p
Database 01
Boot 01
Не можу ни автоарионером ни dz_arin_loader ничого зробити....
.
... та як у мене на STx5105ALB и тому ПЗ не пидходить(навить Boot не такий).

Загляньте сюди

Відсутній Volodya

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 76
  • Рейтинг: +15/-1
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #103 : 22:53:33, 09 Січня 2008 »
Привіт.Хто знає що за аппарат Опенбокс-1800.Просять прошити,а що за чудо не знаю.В списку клонів немає.А в цій гілці бачу Опен 1700,може щось таке? :(

Відсутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1003
  • Рейтинг: +451/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #104 : 15:13:23, 16 Січня 2008 »
А у мене така партачка!Коли сканую немає ICTV i STB інші канали є (М1 М2 Тоніс...). Думав що проблема з прошивкою, прошив стару прошивку не бачить тих каналів! У чому може бути проблема може хтось знає? :'(.
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116517
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5888
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16622
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1227
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750