Автор Тема: Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них  (Прочитано 138546 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #60 : 06:13:21, 22 Липня 2007 »
Цитата: prosto-v;11683
Я мав на увазі зробити +12 вольт як це зроблено у Openbox коли головок більше 4. Мене цікавить схемне рішеня. Дякую.


Є й не традиційне вирішення цього питання, коли голів більше 4 - можна вішати 7 голів,ніяких 12 вольт не треба.Зате треба ще пару штук дайсеків, а точніше 3, причому на 1 додатковому повинні працювати 1 і 2 входи, на другому - 1 і 3, на третьому - 1 і 4. Така схема працює з тюнерами, які постійно видають команду на дайсек (GI, Bigsat), але зовсім не працює з тими тюнерами, де команда посилається тільки 1 раз (Опенбокси 300\800)...
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній tessey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #61 : 10:54:12, 22 Липня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;13443
У тебе це сталося пісьля перепрошивки тюнера чи само собою ?


Так після прошивки!

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #62 : 16:42:52, 22 Липня 2007 »
Цитата: tessey;13483
Так після прошивки!


Тоді вже точно допомогти може тільки перешивка через JTAG , якщо ще не прейдеться відпаювати мікруху :mad: !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #63 : 21:13:47, 22 Липня 2007 »
Я думаю, Jtagom все можна поправити...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній tessey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #64 : 22:32:44, 22 Липня 2007 »
Напишіть бдь-ласка де його мона найти ?

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #65 : 04:48:56, 23 Липня 2007 »
Передай тюнер автобусом Тосату , і він тобі його відновить ! Де ти живеш ?
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній tessey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #66 : 20:57:22, 23 Липня 2007 »
Я сам з Івано-Франківська , це в мене основний варіант - відправити до Львова ,просто я думав сам його відремонтувати !

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #67 : 21:23:27, 23 Липня 2007 »
Цитата: tessey;13630
Я сам з Івано-Франківська , це в мене основний варіант - відправити до Львова ,просто я думав сам його відремонтувати !


А ми з Рогатина , і майже кожного тиждня буваємо у Івано - Франківську , але меньше з тим , пробуй сам тоді , якщо ти розберешся з Jtagom . Це перепрошивка мікросхеми на пряму !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1488
  • Рейтинг: +275/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #68 : 22:03:47, 23 Липня 2007 »
Цитата: tessey;13426
Хто знає , якщо на табло приймача світиться двокрапка " : " то він вже здох ? чи можливо якось самому відремонтувати ?


Щойно я отримав таку двокрапку після перепрошивки, і тюнер (Лемберг) перестав грузитися.
Але вже вилікувалося завдяки  перепрошивці іншим, завідома перевіреним файлом AUC.
PS: і таке буває.

Відсутній tessey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #69 : 09:43:50, 05 Серпня 2007 »
в мене ще один трабл! після перешивки тюнера канали не працюють!сигал є і все вроді ОК!

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #70 : 10:18:41, 05 Серпня 2007 »
Цитата: tessey;15107
в мене ще один трабл! після перешивки тюнера канали не працюють!сигал є і все вроді ОК!


Тьюнер який..? Шукай іншу "прошивку"...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #71 : 10:52:57, 05 Серпня 2007 »
Цитата: tessey;15107
в мене ще один трабл! після перешивки тюнера канали не працюють!сигал є і все вроді ОК!


Нету прошиву загнав , лий іншу і рідну !!!
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній tessey

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #72 : 11:35:07, 05 Серпня 2007 »
а де можна знайти рідну прошивку для опена 600 ?

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #73 : 23:43:42, 05 Серпня 2007 »
Цитата: tessey;15114
а де можна знайти рідну прошивку для опена 600 ?


Рідну прошивку незнайдеш вже ніде , хіба стару яка десь заваляласть . А чим тобі нові не подобаються ? Бісс відкиває миттєво , працює досить стабільно , чого ще хотіти ? А якщо хочеш картинку при запуску рідну , щоб писало Опенбокс то вложи за допомогою GraphInAUC !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #74 : 06:03:27, 06 Серпня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;15111
Нету прошиву загнав , лий іншу і рідну !!!


Цитата: Ігор Горбусь;15147
Рідну прошивку незнайдеш вже ніде , хіба стару яка десь заваляласть .

Це як зрозуміти..?:rolleyes:
Цитата: Ігор Горбусь;15147
А чим тобі нові не подобаються ? Бісс відкиває миттєво , працює досить стабільно , чого ще хотіти ? А якщо хочеш картинку при запуску рідну , щоб писало Опенбокс то вложи за допомогою GraphInAUC !

За звичай я беру прошивки від Фергусона 6018  - підходять без проблем до даного тьюнера...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116514
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5888
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16621
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1226
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750