Автор Тема: World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі  (Прочитано 94724 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Прошивка для World Vision Foros Combo, Прошивка для World Vision Foros Ultra, скачати свіжу прошивку Foros, 2019, список каналів для World Vision Combo, список каналів для World Vision Foros Ultra, ввести бисс ключі вручну, PowerVu, як прошити World Vision Foros, прошивка 2020

World Vision Foros Combo T2/S2 - комбінований приймач кінця 2018 року від ТМ World Vision. Приймач має можливість прийому супутникових, наземних і кабельних телеканалів. Серцем девайсу являється популярний процесор Guoxin 6605s, є підтримка USB-Lan адаптерів, Wi-Fi адептерів.

Активація емулятора: в меню утиліти набрати код 2778
Підтримка T2-MI: Так
Wi-Fi свистки: на чіпсеті MEDIATEK MT7601, Ralink RT 7601 або RT5370
USB-Lan адаптери: Asix 88772, Corechip sr9700, Corechip sr9800, Realtek RTL8152, Asix MCS9900

Як завантажити ключі
Оновлення ключів Constant.cw
- Копіюєте файл ключів з назвою constant.cw у корінь флешки і вставляєте в будь-який роз'єм приймача.
- Активуйте патч меню (в меню утиліти набрати код 2778), після даного набору з'явиться пункт Умовний доступ.
- Перейдіть Меню -> Утиліти -> Умовний доступ -> Оновлення -> Натисніть ОК -> Оновити файл через USB -> Натисніть ОК
- Виберіть 3 пункт Constant.cw -> Натисніть ОК -> Натисніть синю кнопку на пульті ДУ
 про успішність оперції буде повідомлено надписом Load OK
[close]
Як оновити прошивку
1. Прошивка приймача:
- Копіюєте файл прошивки на флешку і вставляєте в будь-який роз'єм приймача.
- Перейдіть Меню -> Утиліти -> Оновлення ПЗ
 Тип оновлення Оновити по USB
 Секція Усе
 Шлях до файлу Натисніть ОК і виберіть файл прошивки, після чого знову натисніть ОК
 Старт  Натисніть ОК
Погодьтесь на підтвердження, після чого дочекайтесь виконання оновлення і перезавантаження приймача.
[close]
Відновлення приймача
USB накопичувач повинен бути відформатований у файл. системі FAT32
1. Качаємо файл з прошивкою, перейменовуємо файл у gx6605s_all.bin і копіюємо файл в корінь USB накопичувача.
2. Під'єднуємо USB накопичувач до вимкненого приймача
3. Вмикаємо живлення ресивера і одночасно утримуємо на кнопку живлення на передній панелі
4. Продовжуйте утримувати кнопку живлення до тих пір, поки не з'явиться повідомлення "E0xx" і "P0xx"
5. Через кілька хвилин на дисплеї буде написано ОК. Від'єднайте USB накопичувач.

Процес відновлення прошивки завершено. Перезавантажте ресивер виключенням з розетки.
[close]
Як ввести бісс ключ
1.Перейти на закодований канал.
2. Натиснути зелену кнопку.
3. Ввести бісс ключ.
4. Зберегти зміни натиснувши синю кнопку
[close]

Прошивка
Файл Зміни Дата
gx6605s_4M_Combo_Ukraine_Update_200304.zip Нова версія ПЗ | Список змін 4.03.2020
gx6605s_4M_Combo_Ukraine_Update_191021.zip Нова версія ПЗ | Список змін 21.10.2019
[close]

Відсутній urij66

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 417
  • Рейтинг: +186/-66
  • Я добрий, коли до мене добре.
Свіже  Програмне забезпечення для World Vision Foros Combo T2 / S2 & Foros Ultra

Історія змін:
- CS додана підтримка пакета каналів NC + супутникова позиція Hotbird 13E (в тестуванні)
- Внесено зміни в OSD інфопанелі каналу.
- OSD інфопанелі, доданий в налаштування режим відображення 9 секунд.
- Пошук DVB-T / T2 за замовчуванням режим пошуку встановлено "Авто"
- DVB-S / S2 повідомлення про пересування мотопідвісу в позицію прибрано з режиму перегляду.
- Підвищена стабільність роботи.
- Інші зміни.
Цьому ПЗ вже більше місяця.А ви тільки проснулись.Хто мав, то вже давно їм користується.Ви своїм постом вводите людей в оману.
Кохайте один одного і все буде добре!

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
Ніхто неспить,мене запитали чому нема в нас на форумі, я виложив.А ви прош пана як такий мудрий виложіт нормальний дамп,люди цікавляться.
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Хлопці  ау !!! Хтось дамп, з супутниковими каналами і ключами на це чудо китайської техніки має ???  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Мій дамп на дракона 26/12/2019
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
нажаль дамп від yony чомусь вперто не хотів литися в приймач поверх прошивки викладеної ioan у 1 пості теми, тому я не полінувався та зробив свій дам на основі прошивки  gx6605s_4M_Combo_Ukraine_Update_191021:
що зроблено:
1. відскановано ТР з 3-хголового (4W+4.9Е+13Е) українські + кацапські за цим списком + 2ТР у ПоверВу з 4.9Е + польські ФТА з 13Е
2. Увімкнено ЕМУ приймача і додано декілька BISS ключів згідно інструкції
Цитувати
Для первоначальной операции требуется выполнить активацию эмулятора в World Vision Foros Combo T2/S2, ниже я опишу порядок активации:
Выполнить активацию эмулятора, переходим в меню "Утилиты" и цифровыми кнопками пульта ДУ нажимаем код активации 2778
 добавить ключ BISS. Есть и более простой ввод ключа, достаточно на канале с кодировкой BISS нажать ● (зелёную кнопку) ПДУ и появится окно для ввода ключа, остальные данные будут добавлены автоматически. После того как добавите ключ обязательно выполните сохранение нажав ● (синюю кнопку) ПДУ.
  Повна інструкція на форумі виробника
3. Нашвидкоруч посортовані канали, видалені дублі каналів у ПоверВу, без фаворитів усього в списку приблизно 150 каналів, без телемагазинів та релігійних ...
4. Опробований тестовий (безплатний) список IPTV каналів від мого інтернет провайдера -працює не гіше ніж на аналогічних приймачах даного класу ...
5. довбане Т2 поки не відскановане, у звʼязку з відсутністю в місці де знаходиться моє помешкання покриття того Т2, та й антени Т2 (вона ж антена ДМВ (UHF) діапазону) у мене немає з 2004 року ... перед Новим роком буду у клієнта, благо мешкає він на горбі, попробую відсканувати Т2 передавачі зі Львова ...  ca.,
 
« Останнє редагування: 10:07:52, 27 Грудня 2019 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
нажаль дамп від yony чомусь вперто не хотів литися в приймач поверх прошивки викладеної ioan
Не розумію чому?? в мене прошивка стоїть з офіційного сайту "gx6605s_4M_Combo_Ukraine_Official_191021" Тільки що пробував!! Скачав свою, зі нашого сайту прошив шиється, скачав Вашу також шиється!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Рейтинг: +2442/-11
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Доброго дня,  на тюнері World Wision Foros Ultra  перестав працювати wifi через USB. Флешку ставлю працює, а wifi свисток ні!!! перепробував 5 шт. wifi свистки - РОБОЧІ! через кабель інтернет є!!
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
 yony Свисток має бути на на чіпсеті 5370 або 7601 ...
Підключіть цей свисток до ПК/ноутбука під керування будь-якої ОС Windows (XP-10) та гляньте в диспетчері пристроїв: PID пристрою має бути 5370 або 7601


Як обіцяв викладаю дамп з відсканованими Т2 каналами (з Львівської телевежі - 22, 28, 33, 40 частотний канал) ... Вчора поставив клієнту 2 тюнера ... клієнт мешкає на горбі, висота горбу, порівняно зі мною десь 30 метрів + піднята на висоту десь приблизно 10 м., відстань до вишки приблизно 30 км. Сигнал, як з пушки, якість по тюнеру 100%, навіть через пасивний Т2 подільник не впала: антена 19 елеметний "Хвильовий канал Уда-Ягі" + підсилювач SWA99999, кабель Sprint 660 40 м. (20 м до пасивного подільника + 5 і 15 м. відповідо від подільника до тв) ... ca.,
« Останнє редагування: 04:15:52, 31 Грудня 2019 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
yony Свисток має бути на на чіпсеті 5370 або 7601 ..
на тюнері World Wision Foros Ultra  перестав працювати wifi через USB
Свисток 7601!!! він тиждень працював і перестав працювати!!!5 шт. перепробував не працюють!! На інших тюнерах свистки працюють!! Флешка працює!! не розумію що з usb ???
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

Відсутній kandrij

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 591
  • Рейтинг: +463/-0

  не розумію що з usb ???
В мене було таке на інших ресиверах.Перевір чи добре  пропаяний розєм .
Я твердо вірю, що не за горами,
Той час, коли зійдуться Сян і Дон
В єдине русло, і поміж братами
Для злагоди не буде перепон

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Попробуйте свисток на 5370  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Ваня Мазай

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +1/-0
може в когось э дамп на Горинич з посортованими гарно по фаворитам групами каналыв буду дуже вдячний.

Відсутній troewka

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Всім привіт. Купив даний ресивер на дачу (тарілка+антена Т2). Оновив прошивку з шапки (21.10.19). Скажіть що ще потрібно, щоб дивитись укр канали та іноді кацапію :2funny:? Що таке Дамп?

Відсутній yony

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Рейтинг: +129/-2
  • Володимир
Скажіть що ще потрібно, щоб дивитись укр канали та іноді кацапію ?
скачате дамп! і залийте
Що таке Дамп?
це що Вам потрібно!! Канали, ключі...
OPENBOX_S1 супутники:4w,4,8E,13E,36E-шаринг;
DIGITAL_4100,Orton_4050с супутники:4w,4,8E,13E

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116511
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Прошивка для Amiko SHD-8320 CX, SHD-8330 CX E, SHD-8340 CICX E

Автор bodyanРозділ STHD-8820, HD-8100, 8200, 8340, 8330, 8320

Відповідей: 0
Переглядів: 13004
Остання відповідь 10:31:43, 31 Жовтня 2016
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 27142
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка

Автор sasha19722201Розділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 6
Переглядів: 12305
Остання відповідь 03:59:51, 28 Лютого 2017
від sasha19722201
Прошивка для Amiko STHD-8820, HD-8100/8200/8340/8330/8320

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 12
Переглядів: 23506
Остання відповідь 10:27:33, 24 Лютого 2016
від bodyan